Jeřmanice 2017 - Jeřmanická álej 2017

Liga: Podkozákovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 03. 06. 2017 15:00
Kontakt:   Jan Kühnel
Telefon:  774935649
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: Podkozákovská liga

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malá Skála JN 15,52 15,52 15,48
2.  Tatobity SM 15,83 15,64 15,83
3.  Veselá SM 16,09 16,09 16,09
4.  Košťálov SM 16,44 16,39 16,44
5.  Velké Hamry JN 16,45 15,85 16,45
6.  Jeřmanice LI 16,48 16,48 15,54
7.  Hradčany LI 16,51 16,51 16,49
8.  Chyjice JC 16,65 16,65 15,23
9.  Cetenov LI 16,97 16,97 15,78
10.  Pěnčín JN 18,18 16,31 17,18
11.  Frýdštejn JN 17,25 16,09 17,25
12.  Ploužnice SM 17,31 16,18 17,31
13.  Břehy MB 17,40 17,29 17,40
14.  Jirkov B JN 17,81 17,81 15,93
15.  Valdice JC 18,05 15,59 18,05
16.  Myštěves HK 18,28 18,28 18,05
17.  Příšovice LI 18,70 18,70 16,09
18.  Příchovice JN 19,85 19,56 19,85
19.  Tanvald Šumburk JN 20,61 20,61 16,26
20.  Březová LI 20,76 19,27 20,76
21.  Smidary HK 20,86 20,70 20,86
22.  Jílové u Držkova JN 27,24 27,07 27,24
23.  Olešnice SM NP NP 15,49
23.  Rozstání LI NP NP NP
23.  Sloup PZ NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malá Skála Béčko JN 17,81 17,81 17,14
2.  Jeřmanice LI 18,05 18,05 17,72
3.  Košťálov B SM 19,58 19,58 19,34
4.  Veselá SM 21,37 19,39 21,37
5.  Bratříkov JN 21,75 21,75 21,71
6.  Ploukonice SM 22,00 21,07 22,00
7.  Smidary HK 22,01 22,01 18,25
8.  Březová LI 27,57 24,91 27,57
9.  Sychrov Maminy MB 29,30 21,38 29,30
10.  Olešnice SM NP 22,85 NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2115,6215,622014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lestkov SM15,5916,0916,092014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM15,8416,2616,262014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sloup PZ14,9516,3316,332014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Tatobity SM16,9915,9916,992014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jílové u Držkova JN17,3016,5817,302014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála JN17,3915,6217,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bukovina, Turnov SM17,2017,5717,572014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Příšovice LI17,8217,5617,822014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Ves u Bakova MB18,6518,9218,922014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Janův Důl LI19,8919,9019,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Karlinky DorostLI29,7829,0129,782014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Záskalí LI21,5032,1232,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velké Hamry JN50,3550,9550,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Maršovice JNNP15,69NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Czech ( Česko ) Jindřichovice pod Smrkem-27,7024,85NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Košťálov SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Březová LINP17,10NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Jeřmanice LINP16,60NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Krásná Ves MBNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Karlinky LINPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hradčany LINP15,76NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Roudný SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Benešov u Semil SM18,3118,5818,582014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Malá Skála A JN19,0817,9019,082014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Jeřmanice LI19,6919,2819,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Krásná Ves MB20,9319,7220,932014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Březová LI21,9020,6221,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Sloup PZ24,1223,8924,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Záskalí Bezáskovice LI24,9724,1724,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Jeřmanice Dorostenky LI26,3225,2626,322014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Karlinky LI36,1735,1436,172014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Malá Skála B JN19,2143,5543,552014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bulovka LI34,5131,98NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Sloup Dorostenky PZ26,41NPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Velké Hamry - Muži

16,45http://youtu.be/ULiEMaK_iGM Zdeněk Nauč

Olešnice - Muži

NPhttp://youtu.be/ftlK6pVMZ20 Lukáš Marek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu
-
2012/09/16 Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic
-
2013/04/13 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2013/06/08 Jeřmanice, Avis Cup
PKL
2013/06/08 Jeřmanice, O pohár Obřího sudu
FNC
2013/11/09 Jeřmanice- kulturní dům, Celkové vyhodnocení FNC 2013
FNC
2014/04/12 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2014/06/07 Liberec, Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2014/06/07 ZŠ Dobiášova, Jeřmanice, Velká cena PlanSecuru
FNC
2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2015/10/03 Jeřmanice, Jeřmanická Alej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice
FNC
2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017
PKL
2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2018/06/02 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
Kdy Kde Liga


Komentáře