Rok:

Výsledky ročníku 2017 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. My
1
Sv
2
Ce
3
Je
4

5
Ko
6
Sm
7
Po
8
No
9

10
Pl
11
Ko
12
1. Smidary 132 14,07HK
16,98
14,07
14,58
20,86
15,06
15,33
15,13
14,73
15,20
14,87
14,70
-
2. Tatobity 129 14,13SM
15,08
14,96
19,23
15,83
15,27
15,88
15,16
14,13
14,99
15,30
15,00
-
3. Malá Skála 94 14,92JN
NP
16,16
15,96
15,52
15,46
15,14
NP
14,92
15,33
21,20
15,07
-
4. Březová 92 14,92LI
15,66
15,48
15,10
20,76
15,80
15,25
15,38
14,92
NP
NP
15,45
-
5. Valdice 70 15,20JC
15,83
16,88
15,57
18,05
15,39
15,69
16,10
15,20
16,30
NP
16,79
-
6. Velké Hamry 69 15,47JN
21,03
15,67
15,78
16,45
32,19
15,89
15,73
15,47
15,93
15,48
NP
-
7. Chyjice 66 14,96JC
NP
NP
15,50
16,65
16,03
19,24
16,08
14,96
15,67
NP
15,07
-
-. Veselá 66 15,43SM
17,73
16,82
16,62
16,09
19,86
15,43
16,61
15,43
16,91
15,66
15,84
-
9. Myštěves 65 14,28HK
14,57
14,47
20,46
18,28
16,14
14,96
22,64
---
14,28
-
10. Jílové u Držkova 60 14,85JN
25,36
15,51
16,12
27,24
16,28
NP
17,14
14,85
15,08
15,55
16,90
-
11. Košťálov 59 15,57SM
15,96
NP
15,70
16,44
16,63
15,65
15,57
15,92
20,12
NP
15,77
-
12. Jeřmanice 50 15,25LI
16,29
17,60
16,40
16,48
21,45
15,40
16,76
15,25
22,94
18,22
17,43
-
13. Frýdštejn 42 14,82JN
17,90
16,72
-
17,25
17,93
24,56
17,10
14,82
16,58
NP
15,77
-
14. Pěnčín 41 15,25JN
18,28
16,35
17,42
18,18
NP
15,84
16,15
15,25
17,25
NP
16,67
-
15. Jinolice Renmotor 40 14,54JC
15,40
14,54
--------
14,70
-
16. Ploužnice 38 15,51SM
15,92
27,50
16,06
17,31
-
17,23
15,67
15,51
16,95
NP
--
17. Příšovice 24 15,41LI-
21,39
-
18,70
16,55
-
15,41
16,85
NP
15,89
NP
-
18. Jirkov 16 15,46JN--
20,57
--
NP
-
15,46
NP
15,50
26,15
-
-. Hradčany 16 15,77LI
27,70
16,99
26,36
16,51
NP
16,55
-
15,77
21,40
---
20. Hrobice 15 15,10PA
NP
-----
15,10
-----
-. Cetenov 15 15,91LI
NP
NP
NP
16,97
15,93
20,66
NP
15,91
-
20,75
NP
-
22. Olešnice 12 15,81SM-
NP
-
NP
15,81
18,06
---
NP
15,97
-
-. Karlinky 12 16,52LI
16,52
-------
16,92
-
16,55
-
24. Pšánky A 11 15,77HK
15,77
-----
27,56
-----
-. Dobšín Kamenice 11 15,80MB----
15,80
-------
26. Tanvald Šumburk 10 16,59JN---
20,61
-
17,17
---
16,59
--
27. Dneboh 9 15,33MB----------
15,33
-
-. Jirkov B 9 16,70JN
NP
31,69
-
17,81
23,05
29,61
NP
16,70
-
17,60
--
29. Sychrov 8 15,90MB-
15,90
----------
30. Tuř 7 15,74JC----------
15,74
-
31. Loukov 5 17,47MB----
17,47
--
17,51
17,86
32,38
NP
-
-. Lučany nad Nisou 5 18,84JN---------
18,84
--
33. Břehy 4 16,33MB-
NP
-
17,40
-
NP
-
16,58
--
16,33
-
34. Nová Ves 3 17,63LI--------
17,63
---
-. Příchovice 3 18,94JN--
18,94
19,85
--------
36. Děčín I-Děčín DDM Armex 2 16,05DC----------
16,05
-
37. Pšánky B 1 18,82HK
18,82
-----
NP
-----
-. Raspenava Lužec 1 19,00LI--------
19,00
---
39. Nedaříž 0 16,77SM-----
16,77
------
-. Krásná Ves 0 17,37MB-
17,37
----------
-. Kacanovy 0 23,65SM----------
23,65
-
-. Břehy B 0 23,79MB----
23,79
-------
-. Sloup 0 NPPZ---
NP
--------
-. Trnov 0 NPRK------
NP
-----
-. Zlatá Olešnice 0 NPJN----------
NP
-
-. Rozstání 0 NPLI---
NP
--------
-. Janův Důl 0 NPLI--
NP
---------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. My
1
Sv
2
Ce
3
Je
4

5
Ko
6
Sm
7
Po
8
No
9

10
Pl
11
Ko
12
1. Košťálov B 92 16,78SM
20,97
21,37
18,95
19,58
17,98
16,96
18,49
16,78
17,81
17,26
17,97
-
2. Malá Skála Béčko 84 16,88JN
28,53
17,83
30,04
17,81
18,09
17,48
19,34
16,88
18,48
19,58
17,83
-
3. Veselá 64 18,15SM
22,80
22,29
19,58
21,37
20,44
28,37
21,06
18,15
31,74
26,14
19,31
-
4. Jeřmanice 62 18,04LI
NP
19,13
18,57
18,05
63,01
21,90
20,04
18,98
18,04
61,56
19,56
-
5. Březová 35 18,46LI--
20,54
27,57
35,54
19,20
-
18,46
NP
25,08
22,10
-
6. Bratříkov 32 17,51JN---
21,75
-
21,90
-
17,51
-
38,53
18,91
-
7. Smidary 25 18,84HK
23,17
18,84
23,54
22,01
NP
21,04
NP
-----
8. Myštěves 23 17,58HK
17,58
17,77
----
23,38
-----
-. Břehy 23 18,18MB-
22,19
--
29,01
19,80
-
18,18
--
21,07
-
10. Libuň 18 17,47JC
18,41
17,47
----------
11. Dlouhá Ves 13 20,85RK
20,85
-----
21,58
-----
-. Cetenov 13 22,48LI--
22,48
-
23,15
-------
13. Letohrad - Orlice 10 17,34UO
17,34
-----------
14. Ploukonice 8 19,93SM---
22,00
------
19,93
-
15. Zlatá Olešnice 7 19,69JN--------
19,69
---
16. Sychrov Maminy 6 19,92MB-
NP
-
29,30
------
19,92
-
-. Karlinky 6 22,19LI--------
22,19
---
-. Smržovka 6 26,39JN---------
26,39
--
19. Raspenava 5 19,72LI----------
19,72
-
-. Příšovice 5 29,73LI----
29,73
-----
31,34
-
21. Sychrov A 4 21,41MB-
21,41
----------
-. Krásná Ves 4 28,30MB--
28,30
---------
-. Haratice 4 45,58JN---------
45,58
--
24. Malá Skála Áčko 2 20,03JN----------
20,03
-
-. Košťálov A 2 24,63SM
24,63
-----------
26. Rokytno 0 23,13PA
23,13
-----------
-. Olešnice 0 23,38SM---
NP
------
23,38
-
-. Olešnice B 0 27,38SM----------
27,38
-
-. Jeřmanice B 0 30,00LI----------
30,00
-
-. Borovice 0 40,97MB-
40,97
----------
-. Bratříkov B 0 MSJN----------
MS
-


Celkem se účastnilo:  78 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: