Rok:

Výsledky ročníku 2017 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. My
1
Sv
2
Ce
3
Je
4

5
Ko
6
Sm
7
Po
8
No
9

10
Pl
11
Ko
12
1. Smidary 132 14,07HK
5
15
15
0
15
12
14
14
13
15
14
-
2. Tatobity 129 14,13SM
14
12
0
14
14
6
13
15
15
14
12
-
3. Malá Skála 94 14,92JN
0
7
9
15
12
14
0
11
12
3
11
-
4. Březová 92 14,92LI
12
11
14
0
11
13
12
11
0
0
8
-
5. Valdice 70 15,20JC
10
3
12
1
13
8
6
8
9
0
0
-
6. Velké Hamry 69 15,47JN
0
9
10
11
0
5
8
3
10
13
0
-
7. Chyjice 66 14,96JC
0
0
13
8
7
0
7
9
11
0
11
-
-. Veselá 66 15,43SM
4
4
5
13
0
10
4
5
7
10
4
-
9. Myštěves 65 14,28HK
15
14
0
0
6
15
0
---
15
-
10. Jílové u Držkova 60 14,85JN
0
10
7
0
5
0
1
12
14
11
0
-
11. Košťálov 59 15,57SM
8
0
11
12
3
9
10
0
0
0
6
-
12. Jeřmanice 50 15,25LI
7
0
6
10
0
11
3
7
0
6
0
-
13. Frýdštejn 42 14,82JN
3
5
-
5
0
0
2
13
8
0
6
-
14. Pěnčín 41 15,25JN
2
6
4
6
0
7
5
7
4
0
0
-
15. Jinolice Renmotor 40 14,54JC
13
13
--------
14
-
16. Ploužnice 38 15,51SM
9
0
8
4
-
1
9
2
5
0
--
17. Příšovice 24 15,41LI-
0
-
0
4
-
11
0
0
9
0
-
18. Jirkov 16 15,46JN--
0
--
0
-
4
0
12
0
-
-. Hradčany 16 15,77LI
0
2
0
9
0
4
-
1
0
---
20. Hrobice 15 15,10PA
0
-----
15
-----
-. Cetenov 15 15,91LI
0
0
0
7
8
0
0
0
-
0
0
-
22. Olešnice 12 15,81SM-
0
-
0
9
0
---
0
3
-
-. Karlinky 12 16,52LI
6
-------
6
-
0
-
24. Pšánky A 11 15,77HK
11
-----
0
-----
-. Dobšín Kamenice 11 15,80MB----
11
-------
26. Tanvald Šumburk 10 16,59JN---
0
-
2
---
8
--
27. Dneboh 9 15,33MB----------
9
-
-. Jirkov B 9 16,70JN
0
0
-
2
0
0
0
0
-
7
--
29. Sychrov 8 15,90MB-
8
----------
30. Tuř 7 15,74JC----------
7
-
31. Loukov 5 17,47MB----
1
--
0
2
2
0
-
-. Lučany nad Nisou 5 18,84JN---------
5
--
33. Břehy 4 16,33MB-
0
-
3
-
0
-
0
--
1
-
34. Nová Ves 3 17,63LI--------
3
---
-. Příchovice 3 18,94JN--
3
0
--------
36. Děčín I-Děčín DDM Armex 2 16,05DC----------
2
-
37. Pšánky B 1 18,82HK
1
-----
0
-----
-. Raspenava Lužec 1 19,00LI--------
1
---
39. Nedaříž 0 16,77SM-----
0
------
-. Krásná Ves 0 17,37MB-
0
----------
-. Kacanovy 0 23,65SM----------
0
-
-. Břehy B 0 23,79MB----
0
-------
-. Trnov 0 NPRK------
0
-----
-. Zlatá Olešnice 0 NPJN----------
0
-
-. Rozstání 0 NPLI---
0
--------
-. Janův Důl 0 NPLI--
0
---------
-. Sloup 0 NPPZ---
0
--------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. My
1
Sv
2
Ce
3
Je
4

5
Ko
6
Sm
7
Po
8
No
9

10
Pl
11
Ko
12
1. Košťálov B 92 16,78SM
6
0
9
8
10
10
10
10
10
10
9
-
2. Malá Skála Béčko 84 16,88JN
0
8
3
10
9
9
9
9
8
9
10
-
3. Veselá 64 18,15SM
5
0
8
7
8
3
7
7
5
7
7
-
4. Jeřmanice 62 18,04LI
0
6
10
9
3
4
8
4
9
3
6
-
5. Březová 35 18,46LI--
7
3
4
8
-
5
0
8
0
-
6. Bratříkov 32 17,51JN---
6
-
5
-
8
-
5
8
-
7. Smidary 25 18,84HK
3
7
5
4
0
6
0
-----
8. Myštěves 23 17,58HK
9
9
----
5
-----
-. Břehy 23 18,18MB-
3
--
6
7
-
6
--
1
-
10. Libuň 18 17,47JC
8
10
----------
11. Dlouhá Ves 13 20,85RK
7
-----
6
-----
-. Cetenov 13 22,48LI--
6
-
7
-------
13. Letohrad - Orlice 10 17,34UO
10
-----------
14. Ploukonice 8 19,93SM---
5
------
3
-
15. Zlatá Olešnice 7 19,69JN--------
7
---
16. Sychrov Maminy 6 19,92MB-
0
-
2
------
4
-
-. Karlinky 6 22,19LI--------
6
---
-. Smržovka 6 26,39JN---------
6
--
19. Raspenava 5 19,72LI----------
5
-
-. Příšovice 5 29,73LI----
5
-----
0
-
21. Sychrov A 4 21,41MB-
4
----------
-. Krásná Ves 4 28,30MB--
4
---------
-. Haratice 4 45,58JN---------
4
--
24. Malá Skála Áčko 2 20,03JN----------
2
-
-. Košťálov A 2 24,63SM
2
-----------
26. Rokytno 0 23,13PA
0
-----------
-. Olešnice 0 23,38SM---
0
------
0
-
-. Olešnice B 0 27,38SM----------
0
-
-. Jeřmanice B 0 30,00LI----------
0
-
-. Borovice 0 40,97MB-
0
----------
-. Bratříkov B 0 MSJN----------
0
-


Celkem se účastnilo:  78 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: