Kalendář soutěží a výsledky

Soutěže ligy zde | Kalendář ligy ve formátu iCal

T/R Kdy Kde bude Okr.
04.05. SmidaryHK
18.05. CetenovLI
01.06. JeřmaniceLI
01.06. JeřmaniceLI
08.06. PříšoviceLI
09.06. KošťálovSM
20.07. PodmokliceSM
03.08. Nová Ves u ChrastavyLI
10.08. Jílové u DržkovaJN
24.08. ValdiceJC
31.08. KarlinkyLI
28.09. PloukoniceSM

Kdy Kde byla Okr.
29. 09. VýsledkyPloukoniceSM
01. 09. VýsledkyKarlinkyLI
11. 08. VýsledkyJílové u DržkovaJN
28. 07. VýsledkyNová Ves u ChrastavyLI
21. 07. VýsledkyPodmokliceSM
07. 07. VýsledkyKošťálovSM
09. 06. VýsledkyPříšoviceLI
02. 06. VýsledkyJeřmaniceLI
19. 05. VýsledkyCetenovLI
12. 05. VýsledkySvijanyLI
06. 05. VýsledkySmidaryHK
05. 05. VýsledkyMyštěvesHK
Kdy Kde byla Okr.
Vyberte kalendář

ŠHL dospělých - 2019

Na základě vyhodnocení žádostí podaných zájemci o pořádání některého z kol ŠHL 2019 a žádostí podaných s kandidaturou do rady ŠHL rozhodla rada ŠHL takto. Vzhledem k nízkémů počtu uchazečů o pořádání soutěží zařazených do ročníku ŠHL 2019 a nulovému počtu uchazečů o členství v radě ŠHL se ročník ŠHL 2019 konat nebude. 

Zápis z Valné hromady

Dne 23.2.2019 proběhla od 11:30 hod VH Sdružení Zčhl a současně s ní schůze Rady Zčhl v plzeňské restauraci Lékárna šenk

Bannery FireSport.eu 2019

Máte zájem podpořit projekt o požárním sportu na vašich stránkách? Používáte služby portálu? Vložte prosím tento banner a odkaz na vaše stránky.

Děkujeme za podporu. 

Výzva pro pořadatele soutěží a kandidáty do rady

Rada ŠHL vyzývá všechny zájemce o pořádání některého z kol ŠHL 2019 a dále pak zájemce kteří mají zájem kandidovat do rady ŠHL, aby své přihlášky zasílali do 28.2.2019 na mail: motyka.josef@email.cz

Schůze rady ZČHL

Dne 23.2. od 11:30 proběhne schůze rady ZČHL a členu sdružení. Schůze se bude konat v Lékárna - restaurant - šenk, adresa Náměsti republiky 97/9, Plzeň

Hasiči pomáhají srdcem

Dovolte nám představit projekt, který vznikl spoluprácí Sboru dobrovolných hasičů Oprechtice a Nadace Haima z.s.

Hasiči pomáhají srdcem

Dovolte nám představit projekt, který vznikl spoluprácí Sboru dobrovolných hasičů Oprechtice a Nadace Haima z.s.

Výzva pro pořadatele ŠHL 2019

Zájemci o pořádání soutěže zařazené do dětské ŠHL v r. 2019 a závěrečného vyhlášení, zašlete předběžný termín na email mi.roucka@seznam.cz do 28.2. 2019.

Žádost o pořádání soutěže v rámci HOŘINY

Zájemci o pořádání soutěže Hořiny musí poslat přihlášku s předběžným datumem emailem

(rada.horiny@seznam.cz) v termínu do 25.10.2019.

Zápis ze schůze Rady 8.12.2018

Program :
1) Doplnění hodnocení ligy 2018 na základě Zápisů ze soutěží
2) Příprava jednání Shromáždění žadatelů – organizační zajištění
3) Různé

Shromáždění žadatelů 2018

Rada Zčhl-přítomni: Sova Pavel, Polívka Michal, Polívka Milan, Balvín Zdeněk, Janda Ondřej, Šmolík Jiří
Rada Zčhl-omluveni: Nádvorník Josef, Matoušek Alexandr, Calta Filip
Hosté: -

Omluvenky

Omluvenky 2018

Zde naleznete informace o využitých omluvenkách z roku 2018

Více informací zde

Archiv zde

Video nebo foto odkaz

SDH Jílové u Držkova - Sezóna 2015

Více informací zde

Podkozákovská liga 2018

Více informací zde

SDH Mrákotín muži 2018

Více informací zde

Nejlepší časy ligy 2018

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Myštěves HK 13,74
2 Chyjice JC 14,31
3 Tatobity SM 14,38
4 Březová LI 14,39
5 Pšánky HK 14,44
6 Jílové u Držkova JN 14,50
7 Valdice JC 14,53
8 Smidary HK 14,57
9 Frýdštejn JN 14,62
10 Zlatá Olešnice JN 14,73
11 Hradčany LI 14,90
12 Pěnčín JN 14,91
13 Hrobice PA 14,91
14 Malá Skála JN 15,03
15 Veselá SM 15,03
- Čeperka NPA 15,07
17 Bašnice JC 15,08
18 Košťálov SM 15,12
19 Roudný JN 15,12
20 Karlinky LI 15,19
21 Velké Hamry JN 15,33
22 Krásná Ves MB 15,36
23 Obrubce MB 15,39
24 Dubenec TU 15,47
25 Jeřmanice LI 15,61
26 Cetenov LI 15,70
27 Jinolice RenmotorJC 15,77
28 Olešnice SM 15,90
29 Bechov MB 15,91
30 Břehy AMB 15,94
31 Břehy MB 15,96
32 Jirkov AJN 16,00
33 Děčín I-Děčín DDM ARMEXDC 16,05
34 Tanvald šumburkJN 16,13
35 Jirkov BJN 16,30
36 Jeřmanice MužiLI 16,63
37 Loukov MB 17,12
38 Těpeře JN 17,38
39 Nová Ves LI 18,90
40 Kněžičky LvováLI 31,48

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Košťálov SM 16,78
2 Katusice MB 17,05
3 Břehy MB 17,21
- Malá Skála BéčkoJN 17,52
5 Jeřmanice LI 17,67
6 Myštěves HK 17,81
- Březová LI 17,86
8 Zlatá Olešnice JN 17,89
9 Veselá SM 17,94
10 Ploukonice SM 18,70
11 Dlouhá Ves RK 24,51
Poř. Družstvo Okr.Nej.č.

Nové odkazy

Odkazy zde


Název Liga
Stránky JeřmanicePKL
Stránky Jílové u DržkovaPKL
Stránky LoukovPKL
Stránky PříšovicePKL
Stránky TuřPKL
Stránky Podkozákovská liga PKL
Stránky SDH BřezováPKL
Stránky SDH PloužnicePKL
Stránky SDH JeřmanicePKL
Stránky SDH Jílové u DržkovaPKL
Název Liga

Kdo Čas * Liga
 Březová14,93 PKL
 Březová15,62 PKL
 Březová15,34 PKL
 JirkovNP PKL
 Jirkov16,45 PKL
 Březová14,39 PKL
 Březová14,82 PKL
 Březová15,34 PKL
 Březová14,60 PKL
 Březová15,29 PKL
 Březová14,97 PKL
 Březová14,62 PKL
 Březová15,20 PKL
 Březová14,49 PKL
 Březová14,49 PKL
 Jirkov16,30 PKL
 Jirkov16,00 PKL
 ÚněticeNP PKL
 Velké Hamry18,08 PKL
 Velké Hamry16,62 PKL
 Jirkov15,46 PKL
 Jirkov16,70 PKL
 Jirkov29,61 PKL
 JirkovNP PKL
 Jirkov15,50 PKL
 Jirkov17,60 PKL
 Velké Hamry15,48 PKL
 Velké Hamry16,45 PKL
 Velké Hamry15,93 PKL
 Velké Hamry15,73 PKL
 Velké Hamry15,47 PKL
 Velké Hamry15,89 PKL
 OlešniceNP PKL
 Olešnice15,81 PKL
 Velké Hamry15,78 PKL
 Velké Hamry15,67 PKL
 Velké Hamry21,03 PKL
 Velké Hamry15,67 PKL
 Libuň18,41 PKL
 Košťálov17,98 PKL
 Košťálov16,16 PKL
 Košťálov15,99 PKL
 Košťálov15,58 PKL
 Košťálov14,97 PKL
 Obrubce18,96 PKL
 Obrubce15,32 PKL
 Jílové u Držkova16,40 PKL
 Jílové u Držkova15,35 PKL
 Ploužnice15,97 PKL
 Cetenov16,40 PKL
Kdo Čas * Liga

Výsledky ligy 2018

Poř. Družstvo Okr.Cel.
1 Březová LI157
2 Smidary HK107
3 Chyjice JC97
4 Malá Skála JN90
5 Jílové u Držkova JN88
6 Velké Hamry JN81
7 Karlinky LI77
8 Frýdštejn JN76
9 Pšánky HK66
10 Valdice JC63
11 Košťálov SM57
12 Tatobity SM45
13 Cetenov LI44
14 Hradčany LI43
15 Pěnčín JN40
16 Veselá SM32
- Čeperka NPA32
18 Myštěves HK29
19 Jeřmanice LI28
20 Břehy MB26
21 Tanvald šumburkJN15
22 Zlatá Olešnice JN14
- Roudný JN14
24 Břehy AMB13
25 Bašnice JC12
- Jirkov AJN12
27 Hrobice PA11
- Obrubce MB11
29 Krásná Ves MB8
30 Dubenec TU7
31 Bechov MB6
- Jirkov BJN6
- Loukov MB6
- Nová Ves LI6
35 Jinolice RenmotorJC4
36 Děčín I-Děčín DDM ARMEXDC3
- Jeřmanice MužiLI3
38 Těpeře JN2
39 Olešnice SM1
- Kněžičky LvováLI1

Poř. Družstvo Okr.Cel.
1 Košťálov SM42
2 Katusice MB39
3 Veselá SM26
4 Jeřmanice LI19
5 Břehy MB15
- Malá Skála BéčkoJN15
7 Ploukonice SM7
8 Myštěves HK6
- Březová LI6
10 Zlatá Olešnice JN4
11 Dlouhá Ves RK1
Poř. Družstvo Okr.Cel.