Bookmark and Share

PKL Tuř

Vydáno dne 05. 05. 2013 (4517 x přečteno)

Na Jičínsku nám proběhlo 1. kolo Podkozákovské ligy. První soutěž uspořádal nový pořadatel  z Tuře ve svém areálu.Po deštivém počasí z celého týdne ráno byla závodní dráha promáčená, ale jak se později ukázalo ani to nepřekáželo, aby padaly dobré časy.


 

V kategorii žen excelovaly hasičky z Vitiněvse, které hned na první soutěži  atakovaly hranici 15 sekund.  Jejich výsledný čas byl 16:01 respektive 16:10.

Na druhém místě skončili celkové vítězky ligy 2012 ženy Libuně časem 18:80.

 

Třetí místo si odvezly ženy Benešova u Semil časem 19:61.

Další pořadí-

4. Malá Skála A

5. Bozkov B

6. Jabloneček

7. Malá skála B

Atd.

V kategorii mužů se celkem soutěže zúčastnilo  25 družstev.  Mezi 1. a 9. v pořadí byl rozdíl jen 1,2 vteřiny.

  1. Jinolice 14:43
  2. Jabloneček 14:82
  3. Kosmonosy 15:06
  4. Myšteves 15:14
  5. Bašnice 15:23
  6. Maršovice 15:37
  7. Tuř 15:53
  8. Podůlší 15:53
  9. Jílové u Držkova 15:63

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Další články

Výsledky a články

    Skupiny článků


    Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
    Muži
    1 Jinolice Jičín 14,43 14,39 14,43
    2 Jablonec nad Jizerou Semily 14,82 14,68 14,82
    3 Kosmonosy Mladá Boleslav 14,98 15,06 15,06
    4 Myštěves Hradec Králové 15,14 15,07 15,14
    5 Bašnice Jičín 15,11 15,23 15,23
    6 Maršovice Jablonec nad Nisou 15,37 15,15 15,37
    7 Podůlší Jičín 14,76 15,53 15,53
    7 Tuř Jičín 15,53 14,97 15,53
    9 Jílové u Držkova Jablonec nad Nisou 15,63 15,09 15,63
    10 Košťálov Semily 16,08 15,85 16,08
    11 Mladějov Jičín 16,19 16,31 16,31
    12 Roudný Jablonec nad Nisou 16,43 16,32 16,43
    13 Hradčany Liberec 15,60 16,43 16,43
    14 Tatobity Semily 15,60 16,44 16,44
    15 Bukovina, Turnov Semily 16,73 16,80 16,80
    16 Bozkov Bozkov A Semily 16,13 18,10 18,10
    17 Příšovice Liberec 17,55 18,94 18,94
    18 Malá Skála Jablonec nad Nisou 18,53 18,96 18,96
    19 Ploukonice Semily 18,40 18,98 18,98
    20 Ploužnice Semily 19,50 18,76 19,50
    21 Jeřmanice Liberec 25,55 25,51 25,55
    22 Veselá Semily 26,47 28,35 28,35
    23 Obrubce Mladá Boleslav 17,06 30,47 30,47
    24 Bozkov Bozkov B Semily 28,53 41,25 41,25
    25 Lestkov Semily NP NP NP
    Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
    Ženy
    1 Vitiněves Jičín 16,10 16,01 16,10
    2 Libuň Jičín 18,21 18,80 18,80
    3 Benešov u Semil Semily 19,61 18,75 19,61
    4 Malá Skála Malá Skála A Jablonec nad Nisou 19,80 19,29 19,80
    5 Bozkov Bozkov A Semily 19,62 20,08 20,08
    6 Jablonec nad Jizerou Semily 19,05 20,43 20,43
    7 Malá Skála Malá Skála B Jablonec nad Nisou 21,17 21,27 21,27
    8 Košťálov Semily 20,71 21,48 21,48
    9 Bozkov Bozkov B Semily 21,84 21,58 21,84
    10 Jeřmanice Jeřmanice A Liberec 19,86 22,05 22,05
    11 Krásná Ves Mladá Boleslav 17,60 25,00 25,00
    12 Podmoklice Semily 29,93 23,59 29,93
    13 Jeřmanice Jeřmanice B Liberec 42,12 45,43 45,43