Kalendář soutěží a výsledky

Soutěže ligy zde | Kalendář ligy ve formátu iCal

T/R Kdy Kde bude Okr.
04.05. SmidaryHK
18.05. CetenovLI
01.06. JeřmaniceLI
01.06. JeřmaniceLI
08.06. PříšoviceLI
09.06. KošťálovSM
20.07. PodmokliceSM
03.08. Nová Ves u ChrastavyLI
10.08. Jílové u DržkovaJN
24.08. ValdiceJC
31.08. KarlinkyLI
28.09. PloukoniceSM

Kdy Kde byla Okr.
29. 09. VýsledkyPloukoniceSM
01. 09. VýsledkyKarlinkyLI
11. 08. VýsledkyJílové u DržkovaJN
28. 07. VýsledkyNová Ves u ChrastavyLI
21. 07. VýsledkyPodmokliceSM
07. 07. VýsledkyKošťálovSM
09. 06. VýsledkyPříšoviceLI
02. 06. VýsledkyJeřmaniceLI
19. 05. VýsledkyCetenovLI
12. 05. VýsledkySvijanyLI
06. 05. VýsledkySmidaryHK
05. 05. VýsledkyMyštěvesHK
Kdy Kde byla Okr.
Vyberte kalendář

BISON SPORTSWEAR podporuje hasičský sport

Do letošní stovkařské sezóny vstoupí trojice našich předních závodníků v dresech ze zbrusu nové kolekce od našeho předního výrobce Bison Sportswear. O rozjezdu spolupráce nás informoval manažer společnosti Miloslav Bělohoubek.

Pozvánka - ŠHL děti 2019

Schůze pořadatelů soutěží zařazených do dětské ŠHL se koná 31.3. od 16.00 v restauraci U Milušky ve Vacově.

ŠHL dospělých - 2019

Na základě vyhodnocení žádostí podaných zájemci o pořádání některého z kol ŠHL 2019 a žádostí podaných s kandidaturou do rady ŠHL rozhodla rada ŠHL takto. Vzhledem k nízkémů počtu uchazečů o pořádání soutěží zařazených do ročníku ŠHL 2019 a nulovému počtu uchazečů o členství v radě ŠHL se ročník ŠHL 2019 konat nebude. 

Zápis z Valné hromady

Dne 23.2.2019 proběhla od 11:30 hod VH Sdružení Zčhl a současně s ní schůze Rady Zčhl v plzeňské restauraci Lékárna šenk

Bannery FireSport.eu 2019

Máte zájem podpořit projekt o požárním sportu na vašich stránkách? Používáte služby portálu? Vložte prosím tento banner a odkaz na vaše stránky.

Děkujeme za podporu. 

Výzva pro pořadatele soutěží a kandidáty do rady

Rada ŠHL vyzývá všechny zájemce o pořádání některého z kol ŠHL 2019 a dále pak zájemce kteří mají zájem kandidovat do rady ŠHL, aby své přihlášky zasílali do 28.2.2019 na mail: motyka.josef@email.cz

Schůze rady ZČHL

Dne 23.2. od 11:30 proběhne schůze rady ZČHL a členu sdružení. Schůze se bude konat v Lékárna - restaurant - šenk, adresa Náměsti republiky 97/9, Plzeň

Hasiči pomáhají srdcem

Dovolte nám představit projekt, který vznikl spoluprácí Sboru dobrovolných hasičů Oprechtice a Nadace Haima z.s.

Hasiči pomáhají srdcem

Dovolte nám představit projekt, který vznikl spoluprácí Sboru dobrovolných hasičů Oprechtice a Nadace Haima z.s.

Výzva pro pořadatele ŠHL 2019

Zájemci o pořádání soutěže zařazené do dětské ŠHL v r. 2019 a závěrečného vyhlášení, zašlete předběžný termín na email mi.roucka@seznam.cz do 28.2. 2019.

Žádost o pořádání soutěže v rámci HOŘINY

Zájemci o pořádání soutěže Hořiny musí poslat přihlášku s předběžným datumem emailem

(rada.horiny@seznam.cz) v termínu do 25.10.2019.

Omluvenky

Omluvenky 2018

Zde naleznete informace o využitých omluvenkách z roku 2018

Více informací zde

Archiv zde

Video nebo foto odkaz

SDH Jílové u Držkova - Sezóna 2015

Více informací zde

Podkozákovská liga 2018

Více informací zde

SDH Mrákotín muži 2018

Více informací zde

Nejlepší časy ligy 2016

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Myštěves HK 14,49
2 Jablonec nad Jizerou SM 14,64
3 Tatobity SM 14,68
4 Chyjice JC 14,75
5 Malá Skála JN 14,86
6 Košťálov SM 14,97
7 Březová LI 14,98
8 Jirkov JN 15,01
9 Maršovice JN 15,11
10 Jílové u Držkova JN 15,12
11 Kopidlno JC 15,25
12 Obrubce MB 15,32
13 Příšovice LI 15,39
14 Veselá SM 15,40
15 Jirkov BJN 15,52
16 Velké Hamry JN 15,55
17 Hradčany LI 15,74
- Jeřmanice LI 15,84
19 Valdice JC 15,89
20 Ploužnice SM 15,97
21 Frýdštejn JN 16,07
22 Krásná Ves MB 16,22
23 Cetenov LI 16,54
24 Břehy MB 16,73
25 Ploukonice SM 16,93
26 Pěnčín JN 17,20
27 Nová Ves LI 17,47
28 Loukov MB 17,58
29 Janův Důl LI 17,70
30 Sychrov MB 18,05
31 Jeřmanice BLI 18,13
32 Břehy BMB 19,33
33 Olešnice SM 19,40
34 Zlatá Olešnice JN 20,70

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Košťálov SM 16,86
2 Malá Skála BéčkoJN 16,86
3 Košťálov BSM 16,92
4 Krásná Ves MB 17,68
5 Letohrad - Orlice UO 17,86
6 Malá Skála ÁčkoJN 18,05
7 Borovice MB 18,16
8 Bratříkov JN 18,24
9 Těpeře JN 18,57
10 Jeřmanice LI 18,75
11 Obrubce MB 18,96
12 Březová LI 19,88
13 Břehy MB 19,92
14 Bozkov ASM 19,93
15 Huť JN 20,46
16 Loukov MB 21,15
17 Podmoklice SM 21,67
18 Kosořice MB 24,10
19 Sychrov MB 26,87
20 Koberovy JN 40,16
- Vratislavice nad Nisou LI 41,70
Poř. Družstvo Okr.Nej.č.

Nové odkazy

Odkazy zde


Název Liga
Stránky JeřmanicePKL
Stránky Jílové u DržkovaPKL
Stránky LoukovPKL
Stránky PříšovicePKL
Stránky TuřPKL
Stránky Podkozákovská liga PKL
Stránky SDH BřezováPKL
Stránky SDH PloužnicePKL
Stránky SDH JeřmanicePKL
Stránky SDH Jílové u DržkovaPKL
Název Liga

Kdo Čas * Liga
 Březová14,93 PKL
 Březová15,62 PKL
 Březová15,34 PKL
 JirkovNP PKL
 Jirkov16,45 PKL
 Březová14,39 PKL
 Březová14,82 PKL
 Březová15,34 PKL
 Březová14,60 PKL
 Březová15,29 PKL
 Březová14,97 PKL
 Březová14,62 PKL
 Březová15,20 PKL
 Březová14,49 PKL
 Březová14,49 PKL
 Jirkov16,30 PKL
 Jirkov16,00 PKL
 ÚněticeNP PKL
 Velké Hamry18,08 PKL
 Velké Hamry16,62 PKL
 Jirkov15,46 PKL
 Jirkov16,70 PKL
 Jirkov29,61 PKL
 JirkovNP PKL
 Jirkov15,50 PKL
 Jirkov17,60 PKL
 Velké Hamry15,48 PKL
 Velké Hamry16,45 PKL
 Velké Hamry15,93 PKL
 Velké Hamry15,73 PKL
 Velké Hamry15,47 PKL
 Velké Hamry15,89 PKL
 OlešniceNP PKL
 Olešnice15,81 PKL
 Velké Hamry15,78 PKL
 Velké Hamry15,67 PKL
 Velké Hamry21,03 PKL
 Velké Hamry15,67 PKL
 Libuň18,41 PKL
 Košťálov17,98 PKL
 Košťálov16,16 PKL
 Košťálov15,99 PKL
 Košťálov15,58 PKL
 Košťálov14,97 PKL
 Obrubce18,96 PKL
 Obrubce15,32 PKL
 Jílové u Držkova16,40 PKL
 Jílové u Držkova15,35 PKL
 Ploužnice15,97 PKL
 Cetenov16,40 PKL
Kdo Čas * Liga

Výsledky ligy 2016

Poř. Družstvo Okr.Cel.
1 Myštěves HK97
2 Jílové u Držkova JN86
3 Veselá SM73
4 Tatobity SM71
5 Březová LI70
6 Kopidlno JC62
7 Chyjice JC61
8 Malá Skála JN59
9 Košťálov SM57
10 Maršovice JN56
11 Příšovice LI47
12 Valdice JC34
13 Velké Hamry JN33
- Frýdštejn JN33
15 Jirkov JN26
16 Hradčany LI25
- Jeřmanice LI25
18 Jablonec nad Jizerou SM22
19 Cetenov LI19
20 Jirkov BJN13
- Břehy MB13
22 Obrubce MB11
- Ploužnice SM11
24 Krásná Ves MB10
- Loukov MB10
26 Pěnčín JN9
27 Janův Důl LI6
28 Ploukonice SM3
- Nová Ves LI3
- Sychrov MB3
- Břehy BMB3
32 Jeřmanice BLI2
- Olešnice SM2
34 Zlatá Olešnice JN1

Poř. Družstvo Okr.Cel.
1 Košťálov BSM65
2 Košťálov SM61
3 Malá Skála BéčkoJN57
- Malá Skála ÁčkoJN57
5 Jeřmanice LI53
6 Těpeře JN42
7 Březová LI24
8 Podmoklice SM22
9 Krásná Ves MB18
10 Borovice MB15
11 Břehy MB12
12 Letohrad - Orlice UO10
13 Bratříkov JN8
14 Obrubce MB7
15 Kosořice MB4
16 Loukov MB3
17 Huť JN2
- Sychrov MB2
19 Bozkov ASM1
- Koberovy JN1
- Vratislavice nad Nisou LI1
Poř. Družstvo Okr.Cel.