Kalendář soutěží a výsledky

Soutěže ligy zde | Kalendář ligy ve formátu iCal

Kdy Kde byla Okr.
28. 09. VýsledkyPloukoniceSM
01. 09. VýsledkyValdiceJC
31. 08. VýsledkyKarlinkyLI
10. 08. VýsledkyJílové u DržkovaJN
03. 08. VýsledkyNová Ves u ChrastavyLI
20. 07. VýsledkyPodmokliceSM
29. 06. VýsledkyŽeleznice, areál v PodůlšíJC
09. 06. VýsledkyKošťálovSM
08. 06. VýsledkyPříšoviceLI
18. 05. VýsledkyCetenovLI
04. 05. VýsledkySmidaryHK
Kdy Kde byla Okr.
Vyberte kalendář

FRANTIŠEK VEJMĚLEK

Zdravím jak už možná všichni víte dne 20.1.2020 Při tragické nehodě odešel jeden z nejrychlejších hasičů , vítěz extraligy a držitel rekordů extraligy a hlavně můj brácha Proto vás chci poprosit se s fandou důstojně společně rozloučit dne 28.1.2020. Kde se sejdeme rozloučení začíná ve 14:00  v Borku u Dačic v obřadní síni po rozloučení následuje cesta hasicskyma autama na hřbitov a poslední zahoukání. 

Schůze rady, pořadatelů a zájemců o radu

Schůze stávající rady, zájemců o pořádání a zájemců o kandidaturu do rady ŠHL proběhne 2.2.2020 od 17:00 na OÚ v Nišovicích.

Výzva pro pořadatele Šumavské hasičské ligy dětí 2

Zájemci o pořádání soutěže zařazené do dětské ŠHL v r. 2020 a závěrečného vyhlášení,  zašlete předběžný termín na email mi.roucka@seznam.cz do 31.1. 2020.

Zpráva o schůzi Rady

ZČHL 1. 12. 2019, Štěn. Borek

Rada - přítomni: Záhrobský, Balvín, Janda, Sova, Polívka Mil., Polívka Mich.

Rada - omluveni: Skala, Nádvorník

Výzva pro pořadatele a kandidáty rady -prodloužení

Prodloužení termínu pro možnost podat žádost o pořádání soutěže a kandidtur  do rady. Rada ŠHL vyzývá všechny zájemce o pořádání některého z kol ŠHL 2020 a dále pak zájemce kteří mají zájem kandidovat do rady ŠHL, aby své přihlášky zasílali do 31.12.2019 na mail:  motyka.josef@email.cz 

Ročník VCT 2020

Přihlášky do VCT 2020

Rada ZCHL upozornuje

Rada ZCHL upozornuje, ze pokud bude chtit byt tym s pravem hlasovacim zastupovan na schuzi zadatelu jinym hlasujicim, je potreba, aby se na zacatku schuze dotycny prokazal pisemnou plnou moci opatrenou razitkem sboru ktery bude zastupovat.

TERMÍNY JIZERSKÉ LIGY 2020:

16.5. Kosmonosy 10:00
17.5. Radimovice 10:00
23.5. Borovice 10:00
30.5. Mříčná 14:00
31.5. Libuň 10:00
6.6. Sychrov 10:00
11.7. Dubenec 10:00
8.8. Krásná Ves 14:00
9.8. Břehy 10:00
5.9. Jirkov 10:00
6.9. Dneboh 10:00
13.9. Košťálov 10:00
19.9. Malá Skála 10:00
20.9. Huť 10:00
26.9.Benešov u Semil 10:00
6.11. Celkové vyhlášení

Nabídka spolupráce

Agentura HS Media se v roce 2017 stala hlavním marketingovým partnerem Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska.

Společně s Pivovar Litovel podporuje také hasičské ligy. Spolupráci si vyzkoušely například EXPU, BHL, ONL a další. 🚒

📧 Pro bližší informace pište na: info@hsmedia.cz 

Velká rada Jizerské ligy

Velká rada Jizerské ligy se uskuteční v pátek 1.11. od 18:00h na Malé Skále (Restaurace Sokolovna, 2.patro, Vranové 1.díl 100, 468 22 Malá Skála). Zvaní jsou současní pořadatelé a také jsou vítáni noví zájemci o pořadatelství (2členové). Účast všech pořadatelů je nutná. Budou se vybírat termíny soutěží pro přístí rok. Probírat se budou také pravidla a možná zlepšení soutěží, proto pokud máte někdo nějaké připomínky, neváhejte nám je napsat na email: blankakuntosova@gmail.com,abychom je mohly probrat.
Předem děkujeme, za malou radu Blanka Kuntošová.

Slavnostní vyhlášení Jizerské ligy 2019

Srdečně jsou zvaní všichni soutěžící, pořadatelé, sponzoři, rozhodčí i fandové. 
Vyhlášení bude v pátek 8.11.2019 od 18:00h v Kacanovech.

Příprava ročníku 2020

Rada extraligy vyzývá všechny zájemce o pořádání extraligového závodu v roce 2020, aby zaslali svou žádost emailem do 18. října 2019 na adresu jiri.cech@atlas.cz . Předpokládaný termín podzimní schůzky je v neděli 27. října. Jakékoliv otázky odpoví kterýkoli člen rady. Seznam zájemců zde budeme průběžně zveřejňovat

Omluvenky

Omluvenky 2019

Zde naleznete informace o využitých omluvenkách z roku 2019

Více informací zde

Archiv zde

Video nebo foto odkaz

Nejlepší časy ligy 2017

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Smidary HK 14,07
2 Tatobity SM 14,13
3 Myštěves HK 14,28
4 Renmotor Jinolice JC 14,54
5 Frýdštejn JN 14,82
6 Jílové u Držkova JN 14,85
7 Malá Skála JN 14,92
8 Březová LI 14,92
9 Chyjice JC 14,96
10 Hrobice PA 15,10
11 Valdice JC 15,20
12 Jeřmanice LI 15,25
13 Pěnčín JN 15,25
14 Dneboh MB 15,33
15 Příšovice LI 15,41
16 Veselá SM 15,43
17 Jirkov JN 15,46
18 Velké Hamry JN 15,47
19 Ploužnice SM 15,51
20 Košťálov SM 15,57
21 Tuř JC 15,74
22 Hradčany LI 15,77
23 Pšánky AHK 15,77
- Dobšín KameniceMB 15,80
25 Olešnice SM 15,81
26 Sychrov MB 15,90
27 Cetenov LI 15,93
28 Děčín I-Děčín DDM ArmexDC 16,05
29 Břehy MB 16,33
30 Karlinky LI 16,52
31 Tanvald ŠumburkJN 16,59
32 Loukov MB 17,47
33 Jirkov BJN 17,60
34 Nová Ves LI 17,63
35 Pšánky BHK 18,82
36 Lučany nad Nisou JN 18,84
37 Příchovice JN 18,94
38 Raspenava LužecLI 19,00

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Košťálov BSM 16,78
2 Malá Skála BéčkoJN 16,88
3 Letohrad - Orlice UO 17,34
4 Libuň JC 17,47
5 Bratříkov JN 17,51
6 Myštěves HK 17,58
7 Jeřmanice LI 18,04
8 Veselá SM 18,15
9 Břehy MB 18,18
10 Březová LI 18,46
11 Smidary HK 18,84
12 Zlatá Olešnice JN 19,69
13 Raspenava LI 19,72
14 Sychrov MaminyMB 19,92
15 Ploukonice SM 19,93
16 Malá Skála ÁčkoJN 20,03
17 Dlouhá Ves RK 20,85
18 Sychrov AMB 21,41
19 Karlinky LI 22,19
20 Cetenov LI 22,48
21 Košťálov ASM 24,63
22 Smržovka JN 26,39
23 Krásná Ves MB 28,30
24 Příšovice LI 29,73
25 Haratice JN 45,58
Poř. Družstvo Okr.Nej.č.

Nové odkazy

Odkazy zde


Název Liga
Stránky JeřmanicePKL
Stránky Jílové u DržkovaPKL
Stránky LoukovPKL
Stránky PříšovicePKL
Stránky TuřPKL
Stránky Podkozákovská liga PKL
Stránky SDH BřezováPKL
Stránky SDH PloužnicePKL
Stránky SDH JeřmanicePKL
Stránky SDH Jílové u DržkovaPKL
Název Liga

Kdo Čas * Liga
 Březová14,93 PKL
 Březová15,62 PKL
 Březová15,34 PKL
 JirkovNP PKL
 Jirkov16,45 PKL
 Březová14,39 PKL
 Březová14,82 PKL
 Březová15,34 PKL
 Březová14,60 PKL
 Březová15,29 PKL
 Březová14,97 PKL
 Březová14,62 PKL
 Březová15,20 PKL
 Březová14,49 PKL
 Březová14,49 PKL
 Jirkov16,30 PKL
 Jirkov16,00 PKL
 Únětice 1911NP PKL
 Velké Hamry18,08 PKL
 Velké Hamry16,62 PKL
 Jirkov15,46 PKL
 Jirkov16,70 PKL
 Jirkov29,61 PKL
 JirkovNP PKL
 Jirkov15,50 PKL
 Jirkov17,60 PKL
 Velké Hamry15,48 PKL
 Velké Hamry16,45 PKL
 Velké Hamry15,93 PKL
 Velké Hamry15,73 PKL
 Velké Hamry15,47 PKL
 Velké Hamry15,89 PKL
 OlešniceNP PKL
 Olešnice15,81 PKL
 Velké Hamry15,78 PKL
 Velké Hamry15,67 PKL
 Velké Hamry21,03 PKL
 Velké Hamry15,67 PKL
 Libuň18,41 PKL
 Košťálov17,98 PKL
 Košťálov16,16 PKL
 Košťálov15,99 PKL
 Košťálov15,58 PKL
 Košťálov14,97 PKL
 Obrubce18,96 PKL
 Obrubce15,32 PKL
 Jílové u Držkova16,40 PKL
 Jílové u Držkova15,35 PKL
 Ploužnice15,97 PKL
 Cetenov16,40 PKL
Kdo Čas * Liga

Výsledky ligy 2017

Poř. Družstvo Okr.Cel.
1 Smidary HK132
2 Tatobity SM129
3 Malá Skála JN94
4 Březová LI92
5 Valdice JC70
6 Velké Hamry JN69
7 Chyjice JC66
- Veselá SM66
9 Myštěves HK65
10 Jílové u Držkova JN60
11 Košťálov SM59
12 Jeřmanice LI50
13 Frýdštejn JN42
14 Pěnčín JN41
15 Renmotor Jinolice JC40
16 Ploužnice SM38
17 Příšovice LI24
18 Jirkov JN16
- Hradčany LI16
20 Hrobice PA15
- Cetenov LI15
22 Olešnice SM12
- Karlinky LI12
24 Pšánky AHK11
- Dobšín KameniceMB11
26 Tanvald ŠumburkJN10
27 Dneboh MB9
- Jirkov BJN9
29 Sychrov MB8
30 Tuř JC7
31 Loukov MB5
- Lučany nad Nisou JN5
33 Břehy MB4
34 Nová Ves LI3
- Příchovice JN3
36 Děčín I-Děčín DDM ArmexDC2
37 Pšánky BHK1
- Raspenava LužecLI1

Poř. Družstvo Okr.Cel.
1 Košťálov BSM92
2 Malá Skála BéčkoJN84
3 Veselá SM64
4 Jeřmanice LI62
5 Březová LI35
6 Bratříkov JN32
7 Smidary HK25
8 Myštěves HK23
- Břehy MB23
10 Libuň JC18
11 Dlouhá Ves RK13
- Cetenov LI13
13 Letohrad - Orlice UO10
14 Ploukonice SM8
15 Zlatá Olešnice JN7
16 Sychrov MaminyMB6
- Karlinky LI6
- Smržovka JN6
19 Raspenava LI5
- Příšovice LI5
21 Sychrov AMB4
- Krásná Ves MB4
- Haratice JN4
24 Malá Skála ÁčkoJN2
- Košťálov ASM2
Poř. Družstvo Okr.Cel.