Košťálov 2018 - PKL Košťálov

Liga: PKL
Místo: Košťálov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 07. 07. 2018 10:00
Kontakt:   Jaroslav Houžvička ml.
Telefon: 

Začátek rezervace: 02. 07. 2018 20:00
Konec rezervace: 07. 07. 2018 00:00
Začátek tipování:  07. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 07. 07. 2018 00:00
Zadal: Podkozákovská liga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kostalov-9179.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Smidary HKJaromír Rosůlek
22Velké Hamry JNMAD Matthew
33Košťálov ženySMPodkozákovská liga
44Břehy MBPetr Zavrtálek
55Malá Skála Béčko ženyJNAndrea Vavřichová
66Jílové u Držkova JNMAD Matthew
77Katusice MBDenisa Boháčková
88Březová LIJirka Havlík
99Nedaříž SMMartin Bajer
1010Pšánky HKJaromír Rosůlek
1111Chyjice JCDavid Hrdý
1212Tanvald šumburkJNLukáš
1313Břehy ženyMBPetr Zavrtálek
1414Jirkov BJNMíra Berka
1515Pěnčín JNMAD Matthew
1616Veselá ženySMEliška Novotná
1717Tatobity SMMarek Bárta
1818Valdice JCLubomír Kabelák
1919Karlinky LITomáš Marvan
2020Malá Skála JNRadek Havelka
2121Frýdštejn JNMartin Bušek
2222Hradčany LITomáš Marvan
2323Jeřmanice ŽenyLIJan Kühnel
2424Škodějov ŽenySMRoman Dolenský
2525Veselá SMEliška Novotná
2628Škodějov SMRoman Dolenský
2749Jeřmanice MužiLIJan Kühnel
2850Košťálov SMPodkozákovská liga


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,6716,6016,672016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jablonec nad Jizerou SM16,9516,4116,952016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dneboh MB17,0717,0517,072016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dneboh MB16,9217,0917,092017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pšánky HK16,8517,2217,222017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jinolice RenmotorJC16,8717,2817,282016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jinolice RenmotorJC17,3116,6917,312017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kosmonosy MB16,8817,3217,322017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Zlatá Olešnice JN17,1817,3917,392016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dobšín KameniceMB17,1817,6517,652016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Tatobity SM16,7417,7417,742017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Zlatá Olešnice JN17,8617,6617,862017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pšánky HK17,8917,0717,892016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jirkov JN17,9117,2517,912016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Malá Skála JN18,2718,2918,292016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Tatobity SM18,2418,6118,612016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Obrubce MB18,6417,4118,642016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Sychrov MB17,5718,7118,712017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jirkov JN18,7617,6218,762017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Košťálov SM18,7718,3518,772017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Košťálov SM17,6618,7818,782016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Malá Skála JN18,8418,3818,842017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Podůlší BéčkoJC18,8818,7018,882016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Obrubce MB18,9017,6018,902017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Krásná Ves MB18,9518,1818,952016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dobšín KameniceMB19,0217,9119,022017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Sychrov MB19,0918,9719,092016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jablonec nad Jizerou SM16,6319,2419,242017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Veselá MB19,4417,6219,442016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Krásná Ves MB18,7219,4719,472017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Benešov u Semil SM20,0318,4320,032017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Loukov MB20,0620,9920,992016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Břehy MB21,2820,4921,282017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Jílové u Držkova JN22,5219,5922,522016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Mříčná SM24,4018,2724,402016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Jílové u Držkova JN25,5018,5825,502017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Podůlší BéčkoJC27,0626,3827,062017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Chyjice JC22,23NPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Benešov u Semil SMNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Kosmonosy MB18,86NPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Olešnice SMNPNP1200,002017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/09/01 Karlinky, PKL Karlinky
PKL
2018/09/29 Ploukonice, O Posvícenskou husu 2018
PKL
Kdy Kde Liga