Břehy v roce 2019

Rok:

   Muži   Ženy  Starší žáci  Mladší žáci  Dorostenky  Dorostenci  Profi
ID FireSport:   195006
Okres:   Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   50°33*45*N,15°04*08*E
PSČ:  294 11

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  BoroviceMB17,3517,5017,502019/07/20
2.  DnebohMB17,9417,6417,942019/08/18
3.  SychrovMB18,0617,4618,062019/06/08
4.  Malá SkálaJN17,4718,3218,322019/09/22
5.  KošťálovSM18,3418,3818,382018/09/16
6.  BoroviceMB18,5118,4318,512018/09/15
7.  KosmonosyMB18,3418,5518,552019/05/18
8.  Benešov u SemilSM18,3218,5718,572018/09/22
9.  Benešov u SemilSM17,8018,6618,662019/09/21
10.  MyštěvesHK18,8818,7018,882018/09/02
11.  PšánkyHK17,2219,1419,142019/08/25
12.  RadimoviceLI18,7019,2419,242019/05/19
13.  DubenecTU19,2718,8419,272019/06/29
14.  Krásná VesMB19,3319,4019,402019/05/11
15.  SychrovMB19,9619,4719,962014/06/29
16.  LibuňJC20,5219,2120,522019/05/26
17.  SychrovMB18,8420,8820,882018/06/09
18.  RadimoviceLI19,6421,1521,152014/08/23
19.  KošťálovSM21,2820,4921,282017/09/16
20.  HuťJN22,0525,4925,492019/09/14
21.  DnebohMB--29,672014/09/07
22.  HuťJN31,4832,2132,212018/08/18
23.  KošťálovSM17,54NPNP2019/09/15
24.  DnebohMBNPNPNP2016/09/04
25.  JirkovJNNPNPNP2019/08/17
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem FNC 15,80 4 12
2019/09/01 Valdice PKL 16,10 9 7
2019/07/20 Borovice JL 17,50 8 8
2019/08/18 Dneboh JL 17,94 6 10
2019/06/08 Sychrov JL 18,06 11 5
2019/09/22 Malá Skála JL 18,32 12 4
2019/05/18 Kosmonosy JL 18,55 12 4
2019/09/21 Benešov u Semil JL 18,66 11 5
2019/08/25 Pšánky VČHL 19,14 19 0
2019/05/19 Radimovice JL 19,24 11 5
2019/06/29 Dubenec JL 19,27 16 0
2019/05/11 Krásná Ves JL 19,40 8 8
2019/05/26 Libuň JL 20,52 15 1
2019/05/18 Cetenov PKL 24,96 16 0
2019/09/14 Huť JL 25,49 16 0
2019/09/15 Košťálov JL NP 20 0
2019/05/12 Velké Hamry JL NP 19 0
2019/08/17 Jirkov JL NP 18 0
2019/07/06 Raspenava FNC NP 17 0
2019/08/31 Karlinky PKL NP 13 0
A 2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy PKL 14,85 2 14
A 2019/06/08 Příšovice PKL 15,47 6 10
A 2019/06/09 Košťálov PKL 15,75 8 8
A 2019/09/28 Ploukonice PKL 15,88 7 9
A 2019/08/10 Jílové u Držkova PKL 16,15 13 3
A 2019/07/20 Podmoklice PKL 17,94 17 3
A 2019/05/11 Dlouhá Lhota, fotbalové hřiště BP 42,35 14 2
B 2019/09/28 Ploukonice PKL 16,34 9 7
B 2019/06/08 Příšovice PKL 17,01 13 3
B 2019/05/11 Dlouhá Lhota, fotbalové hřiště BP 55,10 18 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


20. místo BP 201620. místo PKL 201819. místo JL 201816. místo BP 201813. místo PKL 201914. místo JL 201920. místo FNC 2019

Fire night cup

Tým: Břehy , nejlepěí čas: 15,80 Útok,sklopka 2xB široké, body: 12 počet výsledků: 2x

Jizerská liga

Tým: Břehy , nejlepěí čas: 17,50 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 50 počet výsledků: 14x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Břehy , nejlepěí čas: 16,10 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 7 počet výsledků: 3x

Východočeská hasičská liga

Tým: Břehy , nejlepěí čas: 19,14 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Boleslavsky pohar

Tým: Břehy A, nejlepěí čas: 42,35 Útok,nástřik 3xB úzké, body: 2 počet výsledků: 1x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Břehy A, nejlepěí čas: 14,85 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 47 počet výsledků: 6x

Boleslavsky pohar

Tým: Břehy B, nejlepěí čas: 55,10 Útok,nástřik 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Břehy B, nejlepěí čas: 16,34 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 10 počet výsledků: 2x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/05/11 Dlouhá Lhota, fotbalové hřiště, Dlouholhotecký pohár, 3B - nástřikové terče 4
      BP
      2019/05/11 Dlouhá Lhota, fotbalové hřiště, Dlouholhotecký pohár, 3B - nástřikové terče 15
      BP
      2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 5
      JL
      2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár 5
      JL
      2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 9
      JL
      2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár 6
      JL
      2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka 7
      JL
      2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár 6
      JL
      2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem 15
      FNC
      2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec 4
      JL
      2019/07/06 Raspenava, Raspenava 25
      FNC
      2019/07/20 Borovice, Borovický pohár 6
      JL
      2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice 5
      JL
      2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček 3
      JL
      2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ 40
      EXČR
      2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky 39
      EXČR
      2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě 19
      JL
      2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár 3
      JL
      2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár 5
      JL
      2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár 8
      JL
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře