Křížkový Újezdec v roce 2019

Rok:

   Muži   Ženy  Starší žáci  Mladší žáci  Dorostenky  Profi
ID FireSport:   76554
Okres:   Praha-východ
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   -
PSČ:  -

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  ChářoviceBN18,0317,6818,032019/07/20
2.  Louňovice pod BlaníkemBN17,5918,3718,372019/07/13
3.  JankovBN18,3918,0918,392019/08/17
4.  VšechlapyBN17,2718,5518,552018/09/22
5.  MaloviceBN18,5318,5518,552018/07/28
6.  NačeradecBN18,1218,5918,592018/08/04
7.  MakovTA18,2818,7118,712019/07/14
8.  ČernucKL18,2318,9218,922017/08/05
9.  JankovBN18,2918,9718,972018/09/01
10.  MaloviceBN17,8719,1119,112019/07/27
11.  NačeradecBN18,8619,3519,352019/08/03
12.  NalžovicePB18,5819,6419,642016/07/16
13.  KrátošiceTA18,9519,7419,742019/07/27
14.  Krásná VesMB20,0519,6720,052017/07/15
15.  PšánkyHK--22,232017/09/10
16.  MakovTA30,4417,9630,442018/07/15
17.  MiroslavZN--40,502009/07/18
18.  LibuňJC25,44NPNP2019/05/26
19.  MiřeticeBNNPNPNP2019/08/24
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem FNC 14,81 1 15
2019/10/12 Chlumčany FSCR 15,07 12 0
2019/07/28 Sportovní areál Broumy BL 15,26 6 10
2019/08/04 Aréna Jesenice BL 15,30 9 7
2019/06/08 Velké Hamry FNC 15,39 3 13
2019/08/24 Kosořice - finále FNC 15,46 4 12
2019/08/10 Jílové u Držkova PKL 15,57 7 9
2019/06/01 Jeřmanice FNC 16,09 3 13
2019/07/06 Daměnice BNL 16,25 19 0
2019/06/30 Hřiště Radíč BL 16,45 9 7
2019/05/18 Škodějov FNC 16,64 3 13
2019/06/15 Frýdštejn FNC 17,80 7 9
2019/01/26 Úněšov, Dílny statek Úněšov - 17,90 4 0
2019/07/20 Chářovice BNL 18,03 5 11
2019/08/03 Park Nalžovice BL 18,10 15 1
2019/07/13 Louňovice pad Blaníkem BNL 18,37 8 7
2019/08/17 Jankov BNL 18,39 7 9
2019/07/14 Makov BNL 18,71 9 7
2019/05/11 Krásná Ves FNC 18,76 8 8
2019/07/27 Malovice BNL 19,11 8 8
2019/08/03 Načeradec BNL 19,35 6 10
2019/07/27 Krátošice (noční) THL 19,74 16 0
2019/06/29 Hřiště Radíč BL 21,46 17 0
2019/08/24 Miřetice / Chmelná BNL NP 99999 1
2019/01/12 Dolní Hradiště FSCR NP 24 0
2019/05/26 Libuň JL NP 20 0
2019/08/17 Roudný FNC NP 19 0
2019/07/06 Raspenava FNC NP 17 0
2019/08/10 Dalešice FNC NP 12 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


18. místo KL 200411. místo PL 20147. místo PL 20154. místo PL 201617. místo FNC 20169. místo FNC 20174. místo PL 201711. místo PL 20184. místo FNC 20199. místo BNL 201918. místo BL 2019

Benešovská hasičská liga

Tým: Křížkový Újezdec , nejlepěí čas: 18,03 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 53 počet výsledků: 7x

Benešovská hasičská liga

Tým: Křížkový Újezdec , nejlepěí čas: 16,25 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Brdská liga

Tým: Křížkový Újezdec , nejlepěí čas: 15,26 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 25 počet výsledků: 5x

Fire night cup

Tým: Křížkový Újezdec , nejlepěí čas: 15,39 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 43 počet výsledků: 4x

Fire night cup

Tým: Křížkový Újezdec , nejlepěí čas: 14,81 Útok,sklopka 2xB široké, body: 40 počet výsledků: 6x

Fire Sport

Tým: Křížkový Újezdec , nejlepěí čas: 17,90 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Křížkový Újezdec , nejlepěí čas: 15,07 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 2x

Jizerská liga

Tým: Křížkový Újezdec , nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Křížkový Újezdec , nejlepěí čas: 15,57 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 9 počet výsledků: 1x

Táborská hasičská liga

Tým: Křížkový Újezdec , nejlepěí čas: 19,74 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce
2019/01/26Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útokyhttps://youtu.be/C9BKI-RipCs

Josef
Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2017/06/03 Křížkový Újezdec, 4. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy
PL
2018/06/02 Křížkový Újezdec, 3. kolo 18. ročníku Podlipanské ligy
PL
2019/06/01 Křížkový Újezdec, 4. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy
PL
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves 18
      FNC
      2019/05/18 Škodějov, Škodějov 20
      FNC
      2019/06/01 Křížkový Újezdec, 4. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy 12
      PL
      2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice 11
      FNC
      2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry 20
      FNC
      2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn 15
      FNC
      2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem 16
      FNC
      2019/07/06 Raspenava, Raspenava 15
      FNC
      2019/08/10 Dalešice, Dalešice 13
      FNC
      2019/08/17 Roudný, Roudný 1
      FNC
      2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále 5
      FNC
      2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky 52
      EXČR
      2019/10/12 Chlumčany, 19. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE 29
      FSCR
      2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže 140
      -
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře