Rok:

Výsledky ročníku 2015 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Tu
1
Sv
2
Ro
3

4
Po
5
Ve
6

7
Se
8
No
9
Ko
10
Pl
11
Je
12
Ce
13
1. Jablonec nad Jizerou 141 14,64SM
14,74
15,64
15,57
NP
14,89
15,39
15,35
15,17
17,22
16,17
15,06
14,64
-
2. Veselá 114 14,67SM
DSQ
14,87
15,46
16,46
NP
17,16
15,47
15,48
14,67
15,48
18,13
15,38
-
3. Malá Skála 108 15,09JN
15,33
NP
15,46
15,51
15,64
16,77
15,56
17,48
15,62
21,65
15,09
15,64
-
4. Tatobity Bity Sport 93 14,99SM
14,99
15,15
NP
--
15,57
15,93
15,18
15,47
-
15,51
15,54
-
5. Myštěves 92 14,62HK
15,05
15,40
15,39
NP
NP
17,12
NP
14,62
15,65
16,69
14,76
15,62
-
6. Maršovice 89 14,92JN
DSQ
16,07
15,29
16,77
14,92
NP
15,17
NP
NP
NP
16,25
15,34
-
7. Jílové u Držkova 79 14,98JN
16,89
18,09
14,98
16,03
20,87
19,92
16,09
15,23
16,02
15,85
NP
16,11
-
8. Hradčany 74 15,29LI
15,29
16,02
16,72
17,56
15,81
16,47
16,76
16,61
17,64
16,07
15,61
18,08
-
9. Březová 69 15,19LI
DSQ
NP
16,71
16,18
15,19
NP
15,68
17,00
15,67
16,46
15,41
18,81
-
10. Chyjice 65 15,34JC--
15,54
16,46
NP
16,09
33,09
17,15
15,34
16,47
19,66
16,57
-
11. Podůlší 64 15,24JC-
18,16
16,07
15,83
16,09
16,40
15,24
15,83
NP
NP
15,94
NP
-
12. Košťálov 57 15,25SM
19,58
NP
-
NP
16,38
16,99
19,56
15,87
16,06
15,59
15,25
15,96
-
13. Jinolice Renmotor 45 13,95JC
14,51
16,67
-----
13,99
--
13,95
--
-. Kopidlno 45 15,33JC--
18,69
NP
15,91
16,86
16,18
20,04
18,44
15,47
15,33
NP
-
15. Ploužnice 32 15,71SM
17,63
18,46
-
16,58
15,71
NP
20,53
26,18
18,24
16,74
16,90
18,80
-
16. Příšovice 28 15,65LI
17,88
21,56
17,14
19,07
16,91
19,26
33,69
NP
19,55
15,87
15,65
--
17. Libuň 25 15,31JC
15,31
15,34
-----------
18. Vlastiboř 23 15,90JN-
16,00
17,79
-
16,59
NP
15,90
17,25
-----
19. Jirkov 21 15,46JN-
18,43
-
16,65
NP
17,26
NP
15,46
16,77
17,75
-
NP
-
20. Cetenov 19 15,26LI---
18,77
15,26
NP
16,40
-
NP
-
NP
--
21. Jeřmanice ZHT 18 16,20LI
17,71
16,20
16,59
30,23
17,13
28,89
-
17,53
-
33,11
-
NP
-
22. Podůlší B 15 15,18JC----
15,18
--------
23. Janův Důl 13 15,66LI-
16,38
17,40
-------
15,66
--
-. Pěnčín 13 16,20JN-
NP
NP
17,16
-
19,63
NP
17,04
--
16,98
16,20
-
25. Tatobity 11 17,07SM
19,08
18,08
18,99
18,15
17,40
NP
-
17,91
17,63
21,15
17,07
22,48
-
26. Karlinky LBC 10 16,52LI-----
16,52
-------
27. Jirkov 9 15,55CV
15,55
-
27,29
-------
16,60
--
-. Ploukonice 9 16,52SM
18,28
29,67
--
16,52
17,30
-
NP
--
NP
--
29. Čeperka 8 15,43PA
15,43
------------
-. Roudný 8 15,63JN-
NP
15,63
----------
31. Obrubce 7 16,14MB-----------
16,14
-
-. Bozkov A 7 16,34SM-------
16,34
16,56
----
33. Velké Hamry 4 16,76JN
31,83
32,83
---
NP
-
16,76
--
18,40
17,63
-
-. Škodějov 4 17,05SM-------
19,96
22,10
17,05
---
-. Sychrov 4 17,06MB-
17,06
-----------
-. Bozkov B 4 17,33SM-------
18,21
17,33
----
37. Bukovina, Turnov 3 17,41SM------
17,41
------
-. Hrobce 3 17,94LT-
17,94
-----------
39. Bozkov 2 19,05SM---
19,05
---------
-. Karlinky 2 19,97LI---------
19,97
---
41. Krásná Ves 0 16,16MB-------
16,16
-----
-. Břehy 0 17,06MB-
18,95
--------
17,06
--
-. Bradlecká Lhota 0 17,12SM--------
29,39
-
17,12
--
-. Nouzov 0 17,14TU-------
17,14
27,02
----
-. Jeřmanice 0 17,85LI----------
17,85
--
-. Jesenný 0 18,03SM------
20,21
18,03
-----
-. - Bozkov A Bozkov A 0 19,09-
19,09
------------
-. Jirkov B 0 19,68JN------
19,68
------
-. Sedlejovice 0 20,23LI-
20,23
-----------
-. - Bozkov B Bozkov B 0 20,64-
20,64
------------
-. Koberovy 0 21,45JN-
NP
-
23,38
-
21,45
-
26,40
-----
-. Odolenovice 0 22,01JN---
36,05
-
38,39
-----
22,01
-
-. - Břehy  0 27,29--------------
-. Olešnice 0 30,88OL----------
30,88
--
-. Železnice 0 NPJC-------
NP
-----
-. Tuř 0 NPJC
DSQ
------
NP
-----
-. Doubrava 0 NPMB-----
NP
-------
-. - Podůlší A Podůlší A 0 DSQ-
DSQ
------------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Tu
1
Sv
2
Ro
3

4
Po
5
Ve
6

7
Se
8
No
9
Ko
10
Pl
11
Je
12
Ce
13
1. Malá Skála Béčko 125 16,93JN
18,86
20,95
18,06
17,53
17,97
17,72
31,38
16,93
18,70
20,07
18,16
46,39
-
2. Krásná Ves 122 17,19MB
17,41
17,33
18,85
30,35
18,30
18,37
18,55
17,19
23,68
20,44
17,48
17,33
-
3. Košťálov 96 18,01SM
30,88
18,26
-
18,54
18,04
21,57
20,71
35,90
18,36
18,01
18,60
19,39
-
4. Myštěves 60 17,17HK
17,21
21,72
----
27,61
17,22
-
17,44
17,17
NP
-
5. Jeřmanice 51 18,64LI
105,90
18,64
19,42
21,24
22,70
27,76
-
37,01
23,08
20,55
19,97
22,31
-
6. Bratříkov 42 18,06JN-
18,75
--
18,06
23,18
18,93
----
18,48
-
7. Podmoklice 40 19,69SM-
23,83
-
23,32
22,23
21,50
NP
20,26
19,69
22,91
22,51
20,99
-
8. Huť 29 19,23JN---
19,39
19,44
-
NP
---
19,95
19,23
-
9. Malá Skála Áčko 28 17,25JN---
22,02
-
19,68
-
17,25
--
19,63
--
10. Libuň 24 17,31JC
35,54
17,31
-----
17,43
-----
11. Chrášťany 15 17,29LT-
17,29
-----------
12. Těpeře 14 20,44JN-----
21,07
----
20,44
21,89
-
13. Borovice 13 19,02MB-
19,02
----
19,16
---
26,02
--
-. Březová 13 19,81LI----
NP
-
24,02
-
19,81
----
15. Radimovice 11 25,02LI--
25,02
------
32,46
---
16. Bozkov A 10 20,11SM-------
20,30
20,11
----
17. Vitiněves 8 18,22JC-
18,22
-----------
18. Bozkov B 7 22,42SM-------
22,42
23,51
----
19. Břehy 6 18,79MB-
NP
--------
18,79
--
20. Radimovice 5 19,48PS----------
19,48
--
-. Karlinky 5 22,03LI---------
22,03
---
-. Sychrov 5 22,97MB---
22,97
---------
23. Koberovy 3 25,70JN-
26,63
---
25,70
-------
24. Ploukonice 2 20,67SM-----
27,68
----
20,67
--
25. Příchovice 0 23,18JN------
23,18
------
-. Obrubce 0 NPMB-----------
NP
-


Celkem se účastnilo:  84 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: