Rok:

Výsledky ročníku 2016 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Sv
1
Ce
2

3
Ko
4
Se
5
No
6
Je
7

8
Pl
9
1. Myštěves 97 14,49HK
15,86
-
15,39
15,50
14,49
15,17
14,50
15,64
18,46
2. Jílové u Držkova 86 15,12JN
16,96
16,40
17,17
15,35
16,07
15,72
15,12
15,20
15,20
3. Veselá 73 15,40SM
17,70
15,40
16,48
17,02
15,47
15,84
15,52
NP
15,59
4. Tatobity 71 14,68SM
15,36
15,34
15,63
17,52
15,30
17,03
14,68
NP
NP
5. Březová 70 14,98LI
15,56
17,35
16,09
17,22
14,98
17,41
16,55
16,48
15,75
6. Kopidlno 62 15,25JC
19,90
16,89
15,25
17,91
15,44
NP
15,71
16,32
15,26
7. Chyjice 61 14,75JC
NP
16,71
15,32
15,36
14,75
NP
14,97
NP
NP
8. Malá Skála 59 14,86JN
NP
15,62
42,81
15,97
15,57
14,86
22,07
15,82
16,68
9. Košťálov 57 14,97SM
NP
17,98
22,72
15,58
14,97
16,16
15,99
19,81
15,18
10. Maršovice 56 15,11JN
16,08
NP
15,47
15,81
15,38
15,11
NP
--
11. Příšovice 47 15,39LI
17,37
15,59
16,71
15,99
16,54
18,13
17,26
NP
15,39
12. Valdice 34 15,89JC
NP
16,37
22,37
15,89
15,90
NP
19,03
18,60
16,04
13. Velké Hamry 33 15,55JN
NP
17,39
16,82
22,61
25,36
16,70
15,55
19,13
15,90
-. Frýdštejn 33 16,07JN
31,30
16,07
16,65
18,03
16,37
20,44
16,43
18,39
18,07
15. Jirkov 26 15,01JN---
15,20
15,01
19,79
NP
NP
41,77
16. Hradčany 25 15,74LI
17,53
20,28
17,11
NP
15,74
38,45
16,05
23,66
16,68
-. Jeřmanice 25 15,84LI
17,78
16,98
NP
16,39
16,92
15,84
17,22
31,21
28,92
18. Jablonec nad Jizerou 22 14,64SM
14,64
-------
16,18
19. Cetenov 19 16,54LI
NP
17,49
37,21
-
17,69
16,79
16,92
16,54
NP
20. Jirkov B 13 15,52JN
18,13
16,90
29,75
NP
15,52
--
NP
-
-. Břehy 13 16,73MB
31,58
17,34
16,73
17,36
-
NP
17,07
23,81
-
22. Obrubce 11 15,32MB------
15,32
--
-. Ploužnice 11 15,97SM
24,61
15,97
NP
20,92
-
18,15
18,28
--
24. Krásná Ves 10 16,22MB
16,22
-----
NP
--
-. Loukov 10 16,63MB
18,94
17,78
NP
17,95
16,63
17,58
17,24
18,01
21,07
26. Pěnčín 9 16,88JN--
16,88
21,50
17,73
-
21,75
17,20
32,80
27. Janův Důl 6 17,67LI
17,70
17,67
------
21,33
28. Ploukonice 3 16,93SM
NP
18,74
16,93
--
18,46
17,21
--
-. Nová Ves 3 17,47LI-----
17,47
---
-. Sychrov 3 18,05MB
18,05
--------
-. Břehy B 3 19,33MB-------
19,33
21,40
32. Jeřmanice B 2 17,68LI
18,13
17,68
-------
-. Olešnice 2 19,40SM--------
19,40
34. Zlatá Olešnice 1 20,70JN--------
20,70
35. Karlinky 0 16,19LI--
NP
--
16,19
---
-. Rohovládová Bělá 0 16,55PA--
16,55
------
-. Jesenný 0 18,20SM----
19,93
--
18,20
-
-. Nouzov 0 18,35TU---
18,35
18,39
----
-. Odolenovice 0 21,13JN--
21,13
------
-. Březová B 0 23,81LI-
23,81
-------
-. Charvatce 0 27,75MB--------
27,75
-. Pilínkov, Liberec XXIV A 0 29,10LI--------
29,10
-. Kacanovy 0 31,02SM--------
31,02
-. Pilínkov, Liberec XXIV B 0 51,13LI--------
51,13
-. Koberovy 0 NPJN--
NP
------
-. Bradlecká Lhota 0 NPSM--
NP
NP
-----
-. Vlastiboř 0 NPJN-------
NP
-


Celkem se účastnilo:  71 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: