Rok:

Výsledky ročníku 2019 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Sm
1
Ce
2

3
Ko
4
Že
5
Po
6
No
7

8
Ka
9
Va
10
Pl
11
1. Chyjice 122 14,20JC
14,87
14,47
NP
14,65
14,20
14,52
14,64
15,73
14,74
14,70
-
2. Frýdštejn 89 13,74JN
15,09
17,04
14,48
16,07
13,74
15,11
NP
15,23
NP
14,70
-
3. Malá Skála 83 14,91JN
15,37
17,21
15,04
15,32
16,02
14,91
15,29
15,38
24,31
NP
-
4. Veselá 79 14,74SM
15,53
16,22
15,32
15,32
16,41
14,74
15,20
15,48
NP
NP
-
5. Březová 76 14,49LI
15,27
16,01
15,07
17,66
15,24
15,45
NP
15,81
14,49
NP
-
6. Smidary 72 14,52HK
18,75
15,95
-
14,99
-
14,52
15,83
15,66
NP
14,63
-
7. Hradčany 70 14,83LI
14,99
16,41
17,35
15,96
18,46
15,58
15,68
16,03
19,03
14,83
-
8. Jílové u Držkova 68 14,67JN
15,63
17,09
NP
17,36
16,15
14,67
15,29
NP
16,05
15,35
-
9. Pěnčín 63 14,69JN
19,33
14,69
16,91
15,69
NP
18,31
17,35
15,23
16,37
15,49
-
10. Velké Hamry 62 14,89JN
17,76
NP
15,17
15,67
15,12
26,52
17,65
14,89
18,96
NP
-
11. Valdice 54 15,68JC
25,44
16,09
15,68
15,82
15,83
17,14
16,18
16,86
16,64
NP
-
12. Podůlší Béčko 51 14,75JC-
15,83
-
16,86
14,75
15,44
16,51
16,66
-
17,46
-
13. Břehy A 38 14,85MB--
15,47
15,75
-
17,94
14,85
16,15
---
14. Košťálov 35 15,52SM
16,16
17,88
NP
20,95
15,52
NP
NP
NP
18,13
16,00
-
15. Olešnice 22 16,03SM-
16,18
16,42
--
16,22
-
16,03
---
16. Cetenov 21 15,64LI-
15,90
--
15,64
------
-. Karlinky 21 15,66LI--
NP
NP
-
15,66
18,13
NP
17,67
17,32
-
18. Bystřice 17 16,25JC
17,11
16,93
16,25
19,48
---
17,75
---
19. Obrubce 15 14,52MB---
14,52
-------
-. Dubenec 15 14,78TU
14,78
----------
-. Železnice 15 16,68JC--
16,71
-
NP
-
16,68
17,20
-
16,80
-
22. Jirkov 12 15,30JN-------
15,30
---
23. Tatobity 10 15,09SM
16,31
-
NP
DSQ
-
15,69
15,40
--
15,09
-
24. Křížkový Újezdec 9 15,57PH-------
15,57
---
25. Jeřmanice 8 15,92LI-
NP
15,92
--------
26. Břehy 7 16,10MB-
24,96
------
NP
16,10
-
27. Karlinky Dorost 6 19,11LI------
19,11
-
21,03
--
28. Nová Ves 5 16,55LI------
16,55
----
-. Březová B 5 17,14LI-----
17,14
---
19,93
-
-. Janův Důl 5 22,46LI--------
22,46
--
31. Zlatá Olešnice 4 15,89JN-----
15,89
-----
-. Těpeře 4 17,19JN--
17,19
--
17,91
-
40,42
-
19,94
-
33. Břehy B 3 17,01MB--
17,01
--------
34. Oldřiš 0 16,97SY
16,97
----------
-. Lučany nad Nisou 0 17,20JN
DSQ
--
23,92
--
24,91
17,20
NP
--
-. Škodějov 0 17,30SM-------
17,30
---
-. nerozlišeno 0 19,42-------
19,42
----
-. Kněžičky Lvová 0 19,42LI------
19,42
----
-. Koberovy 0 20,33JN-----
20,33
-----
-. Příšovice 0 24,36LI--
24,36
--------
-. Chotělice 0 27,49HK
27,49
----------
-. Žehrov 0 NPMB-------
NP
---


Celkem se účastnilo:  59 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: