Rok:

Výsledky ročníku 2019 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Sm
1
Ce
2

3
Ko
4
Že
5
Po
6
No
7

8
Ka
9
Va
10
Pl
11
1. Chyjice 133 14,20JC
14,87
14,47
NP
14,65
14,20
14,52
14,64
15,73
14,74
14,70
15,22
2. Frýdštejn 104 13,74JN
15,09
17,04
14,48
16,07
13,74
15,11
NP
15,23
NP
14,70
14,21
3. Březová 84 14,49LI
15,27
16,01
15,07
17,66
15,24
15,45
NP
15,81
14,49
NP
16,06
-. Veselá 84 14,74SM
15,53
16,22
15,32
15,32
16,41
14,74
15,20
15,48
NP
NP
16,50
5. Malá Skála 83 14,91JN
15,37
17,21
15,04
15,32
16,02
14,91
15,29
15,38
24,31
NP
NP
6. Hradčany 80 14,83LI
14,99
16,41
17,35
15,96
18,46
15,58
15,68
16,03
19,03
14,83
15,67
7. Velké Hamry 74 14,89JN
17,76
NP
15,17
15,67
15,12
26,52
17,65
14,89
18,96
NP
15,18
8. Smidary 72 14,52HK
18,75
15,95
-
14,99
-
14,52
15,83
15,66
NP
14,63
NP
9. Jílové u Držkova 68 14,67JN
15,63
17,09
NP
17,36
16,15
14,67
15,29
NP
16,05
15,35
NP
10. Pěnčín 63 14,69JN
19,33
14,69
16,91
15,69
NP
18,31
17,35
15,23
16,37
15,49
NP
11. Valdice 54 15,68JC
25,44
16,09
15,68
15,82
15,83
17,14
16,18
16,86
16,64
NP
NP
12. Podůlší Béčko 51 14,75JC-
15,83
-
16,86
14,75
15,44
16,51
16,66
-
17,46
-
13. Břehy A 47 14,85MB--
15,47
15,75
-
17,94
14,85
16,15
--
15,88
14. Olešnice 35 14,79SM-
16,18
16,42
--
16,22
-
16,03
--
14,79
-. Košťálov 35 15,52SM
16,16
17,88
NP
20,95
15,52
NP
NP
NP
18,13
16,00
NP
16. Tatobity 24 14,73SM
16,31
-
NP
DSQ
-
15,69
15,40
--
15,09
14,73
17. Cetenov 21 15,64LI-
15,90
--
15,64
-----
NP
-. Karlinky 21 15,66LI--
NP
NP
-
15,66
18,13
NP
17,67
17,32
16,48
19. Bystřice 17 16,25JC
17,11
16,93
16,25
19,48
---
17,75
--
25,39
-. Železnice 17 16,68JC--
16,71
-
NP
-
16,68
17,20
-
16,80
16,98
21. Obrubce 15 14,52MB---
14,52
-------
-. Dubenec 15 14,78TU
14,78
----------
23. Jirkov 12 15,30JN-------
15,30
---
24. Břehy B 10 16,34MB--
17,01
-------
16,34
25. Křížkový Újezdec 9 15,57PH-------
15,57
---
26. Jeřmanice 8 15,92LI-
NP
15,92
--------
27. Břehy 7 16,10MB-
24,96
------
NP
16,10
-
28. Karlinky Dorost 6 19,11LI------
19,11
-
21,03
--
29. Nová Ves 5 16,55LI------
16,55
----
-. Březová B 5 17,14LI-----
17,14
---
19,93
-
-. Janův Důl 5 22,46LI--------
22,46
--
32. Zlatá Olešnice 4 15,89JN-----
15,89
----
16,56
-. Těpeře 4 17,19JN--
17,19
--
17,91
-
40,42
-
19,94
17,85
34. Benešov u Semil 0 16,55SM----------
16,55
-. Oldřiš 0 16,97SY
16,97
----------
-. Lučany nad Nisou 0 17,20JN
DSQ
--
23,92
--
24,91
17,20
NP
--
-. Škodějov 0 17,30SM-------
17,30
---
-. Bechov 0 18,17MB----------
18,17
-. Kacanovy 0 18,50SM----------
18,50
-. nerozlišeno 0 19,42-------
19,42
----
-. Kněžičky Lvová 0 19,42LI------
19,42
----
-. Koberovy 0 20,33JN-----
20,33
----
20,37
-. Příšovice 0 24,36LI--
24,36
--------
-. Žehrov 0 26,48MB-------
NP
--
26,48
-. Chotělice 0 27,49HK
27,49
----------
-. Sezemice 0 NPMB----------
NP
-. Ploukonice 0 NPSM----------
NP


Celkem se účastnilo:  66 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: