Rok:

Výsledky ročníku 2018 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. My
1
Sm
2
Sv
3
Ce
4
Je
5

6
Ko
7
Po
8
No
9

10
Ka
11
Pl
12
1. Březová 77 14,39LI
14,39
14,97
14,82
14,62
15,34
15,20
------
2. Smidary 62 14,57HK
14,84
29,33
14,57
14,60
14,80
15,78
------
3. Malá Skála 44 15,23JN
15,43
15,30
16,04
15,23
16,14
15,84
------
4. Jílové u Držkova 43 14,92JN
15,66
14,92
-
15,27
15,41
16,73
------
5. Pšánky 42 14,44HK
14,44
14,86
---
14,66
------
6. Chyjice 37 14,88JC
16,71
17,42
16,18
16,32
15,10
14,88
------
7. Velké Hamry 34 15,33JN
16,62
18,08
15,49
15,57
16,91
15,33
------
8. Frýdštejn 33 14,83JN
16,07
16,52
17,41
14,83
15,57
15,63
------
-. Hradčany 33 14,90LI-
15,98
15,69
-
16,78
14,90
------
10. Čeperka N 32 15,07PA
15,07
15,11
15,39
---------
11. Košťálov 31 15,33SM
15,71
15,49
28,70
16,31
15,33
18,82
------
12. Tatobity 30 14,94SM
NP
NP
14,94
-
15,75
15,50
------
13. Myštěves 29 13,74HK
13,74
NP
14,60
---------
14. Karlinky 25 15,19LI
15,41
15,19
16,33
16,67
NP
NP
------
15. Jeřmanice 24 15,61LI
32,39
16,00
16,53
17,47
16,06
15,61
------
16. Valdice 22 14,53JC
19,01
14,53
26,31
18,51
NP
15,63
------
17. Cetenov 21 15,70LI-
16,32
15,76
15,70
17,78
29,92
------
18. Veselá 20 15,32SM
26,37
26,81
27,74
15,73
17,44
15,32
------
19. Břehy A 13 15,94MB--
15,94
16,38
32,03
16,77
------
20. Roudný 12 15,12JN---
15,12
--------
21. Hrobice 11 14,91PA
14,91
NP
----------
22. Krásná Ves 8 15,36MB-
15,36
----------
23. Dubenec 7 15,47TU
15,47
-----------
24. Jirkov A 6 16,00JN--
16,00
---------
-. Jirkov B 6 16,30JN--
30,91
-
16,30
-------
26. Pěnčín 5 16,56JN
NP
16,69
16,56
16,74
NP
NP
------
27. Jinolice Renmotor 4 15,77JC
15,77
-----------
28. Děčín I-Děčín DDM ARMEX 3 16,05DC
16,05
-----------
-. Tanvald šumburk 3 17,42JN----
17,42
-------
30. Loukov 1 16,57MB
NP
-
16,57
--
17,12
------
31. Olešnice 0 16,82SM
16,82
21,48
19,49
---------
-. Břehy 0 17,23MB
17,75
17,23
----------
-. Břehy B 0 17,39MB--
28,31
--
17,39
------
-. Příšovice 0 18,03LI
18,03
-
22,21
--
21,76
------
-. Bystřice nad Úhlavou 0 18,40KT--
18,40
---------
-. Tanvald Šumburk 0 19,81JN-----
19,81
------
-. Boseň 0 22,68MB--
22,68
---------
-. Koberovy 0 23,34JN-----
23,34
------
-. Smidary Chotělice 0 30,13HK-
30,13
----------
-. Ploužnice 0 NPSM
NP
-----------
-. Únětice 0 NPPJ
NP
-----------
-. Moravany 0 NPPA-
NP
----------


Celkem se účastnilo:  59 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: