Výsledky ročníku 2015 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Tu 1 | Sv 2 | Ro 3 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jablonec nad Jizerou | 141 | 14,64 | SM | 37 | |||
2. | Veselá | 114 | 14,67 | SM | 33 | |||
3. | Malá Skála | 108 | 15,09 | JN | 22 | |||
4. | Tatobity Bity Sport | 93 | 14,99 | SM | 32 | |||
5. | Myštěves | 92 | 14,62 | HK | 41 | |||
6. | Maršovice | 89 | 14,92 | JN | 25 | |||
7. | Jílové u Držkova | 79 | 14,98 | JN | 27 | |||
8. | Hradčany | 74 | 15,29 | LI | 24 | |||
9. | Březová | 69 | 15,19 | LI | 5 | |||
10. | Chyjice | 65 | 15,34 | JC | - | - | 10 | |
11. | Podůlší | 64 | 15,24 | JC | - | 7 | ||
12. | Košťálov | 57 | 15,25 | SM | - | 0 | ||
13. | Renmotor Jinolice | 45 | 13,95 | JC | - | 25 | ||
-. | Kopidlno | 45 | 15,33 | JC | - | - | 0 | |
15. | Ploužnice | 32 | 15,71 | SM | - | 5 | ||
16. | Příšovice | 28 | 15,65 | LI | 6 | |||
17. | Libuň | 25 | 15,31 | JC | - | 25 | ||
18. | Vlastiboř | 23 | 15,90 | JN | - | 11 | ||
19. | Jirkov | 21 | 15,46 | JN | - | - | 0 | |
20. | Cetenov | 19 | 15,26 | LI | - | - | - | 0 |
21. | Jeřmanice ZHT | 18 | 16,20 | LI | 17 | |||
22. | Podůlší B | 15 | 15,18 | JC | - | - | - | 0 |
23. | Janův Důl | 13 | 15,66 | LI | - | 8 | ||
-. | Pěnčín | 13 | 16,20 | JN | - | 0 | ||
25. | Tatobity | 11 | 17,07 | SM | 3 | |||
26. | Karlinky LBC | 10 | 16,52 | LI | - | - | - | 0 |
27. | Jirkov | 9 | 15,55 | CV | - | 7 | ||
-. | Ploukonice | 9 | 16,52 | SM | - | 2 | ||
29. | Čeperka | 8 | 15,43 | PA | - | - | 8 | |
-. | Roudný | 8 | 15,63 | JN | - | 8 | ||
31. | Obrubce | 7 | 16,14 | MB | - | - | - | 0 |
-. | Bozkov A | 7 | 16,34 | SM | - | - | - | 0 |
33. | Velké Hamry | 4 | 16,76 | JN | - | 0 | ||
-. | Škodějov | 4 | 17,05 | SM | - | - | - | 0 |
-. | Sychrov | 4 | 17,06 | MB | - | - | 4 | |
-. | Bozkov B | 4 | 17,33 | SM | - | - | - | 0 |
37. | Bukovina, Turnov | 3 | 17,41 | SM | - | - | - | 0 |
-. | Hrobce | 3 | 17,94 | LT | - | - | 3 | |
39. | Bozkov | 2 | 19,05 | SM | - | - | - | 0 |
-. | Karlinky | 2 | 19,97 | LI | - | - | - | 0 |
41. | Krásná Ves | 0 | 16,16 | MB | - | - | - | 0 |
-. | Břehy | 0 | 17,06 | MB | - | - | 0 | |
-. | Bradlecká Lhota | 0 | 17,12 | SM | - | - | - | 0 |
-. | Nouzov | 0 | 17,14 | TU | - | - | - | 0 |
-. | Jeřmanice | 0 | 17,85 | LI | - | - | - | 0 |
-. | Jesenný | 0 | 18,03 | SM | - | - | - | 0 |
-. | - Bozkov A Bozkov A | 0 | 19,09 | - | - | - | 0 | |
-. | Jirkov B | 0 | 19,68 | JN | - | - | - | 0 |
-. | Sedlejovice | 0 | 20,23 | LI | - | - | 0 | |
-. | - Bozkov B Bozkov B | 0 | 20,64 | - | - | - | 0 | |
-. | Koberovy | 0 | 21,45 | JN | - | - | 0 | |
-. | Odolenovice | 0 | 22,01 | JN | - | - | - | 0 |
-. | - Břehy | 0 | 27,29 | - | - | - | - | 0 |
-. | Olešnice | 0 | 30,88 | OL | - | - | - | 0 |
-. | Tuř | 0 | NP | JC | - | - | 0 | |
-. | Doubrava | 0 | NP | MB | - | - | - | 0 |
-. | Železnice | 0 | NP | JC | - | - | - | 0 |
-. | - Podůlší A Podůlší A | 0 | DSQ | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Tu 1 | Sv 2 | Ro 3 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malá Skála Béčko | 125 | 16,93 | JN | 27 | |||
2. | Krásná Ves | 122 | 17,19 | MB | 34 | |||
3. | Košťálov | 96 | 18,01 | SM | - | 14 | ||
4. | Myštěves | 60 | 17,17 | HK | - | 16 | ||
5. | Jeřmanice | 51 | 18,64 | LI | 20 | |||
6. | Bratříkov | 42 | 18,06 | JN | - | - | 4 | |
7. | Podmoklice | 40 | 19,69 | SM | - | - | 0 | |
8. | Huť | 29 | 19,23 | JN | - | - | - | 0 |
9. | Malá Skála Áčko | 28 | 17,25 | JN | - | - | - | 0 |
10. | Libuň | 24 | 17,31 | JC | - | 18 | ||
11. | Chrášťany | 15 | 17,29 | LT | - | - | 15 | |
12. | Těpeře | 14 | 20,44 | JN | - | - | - | 0 |
13. | Borovice | 13 | 19,02 | MB | - | - | 3 | |
-. | Březová | 13 | 19,81 | LI | - | - | - | 0 |
15. | Radimovice | 11 | 25,02 | LI | - | - | 8 | |
16. | Bozkov A | 10 | 20,11 | SM | - | - | - | 0 |
17. | Vitiněves | 8 | 18,22 | JC | - | - | 8 | |
18. | Bozkov B | 7 | 22,42 | SM | - | - | - | 0 |
19. | Břehy | 6 | 18,79 | MB | - | - | 0 | |
20. | Radimovice | 5 | 19,48 | PS | - | - | - | 0 |
-. | Karlinky | 5 | 22,03 | LI | - | - | - | 0 |
-. | Sychrov | 5 | 22,97 | MB | - | - | - | 0 |
23. | Koberovy | 3 | 25,70 | JN | - | - | 0 | |
24. | Ploukonice | 2 | 20,67 | SM | - | - | - | 0 |
25. | Příchovice | 0 | 23,18 | JN | - | - | - | 0 |
-. | Obrubce | 0 | NP | MB | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 84 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: