Video nebo foto odkaz

Klip PKL 2012

Více informací zde

SDH Jílové u Držkova - Sezóna 2015

Více informací zde

Motivational video | FIRESPORT | 2016

Více informací zde

Výsledky ligy 2016

Poř. Družstvo Okr.Cel.
1 Myštěves HK97
2 Jílové u Držkova JN86
3 Veselá SM73
4 Tatobity SM71
5 Březová LI70
6 Kopidlno JC62
7 Chyjice JC61
8 Malá Skála JN59
9 Košťálov SM57
10 Maršovice JN56
11 Příšovice LI47
12 Valdice JC34
13 Velké Hamry JN33
- Frýdštejn JN33
15 Jirkov JN26
16 Hradčany LI25
- Jeřmanice LI25
18 Jablonec nad Jizerou SM22
19 Cetenov LI19
20 Jirkov BJN13
- Břehy MB13
22 Obrubce MB11
- Ploužnice SM11
24 Krásná Ves MB10
- Loukov MB10
26 Pěnčín JN9
27 Janův Důl LI6
28 Ploukonice SM3
- Nová Ves LI3
- Sychrov MB3
- Břehy BMB3
32 Jeřmanice BLI2
- Olešnice SM2
34 Zlatá Olešnice JN1

Poř. Družstvo Okr.Cel.
1 Košťálov BSM65
2 Košťálov SM61
3 Malá Skála BéčkoJN57
- Malá Skála ÁčkoJN57
5 Jeřmanice LI53
6 Těpeře JN42
7 Březová LI24
8 Podmoklice SM22
9 Krásná Ves MB18
10 Borovice MB15
11 Břehy MB12
12 Letohrad - Orlice UO10
13 Bratříkov JN8
14 Obrubce MB7
15 Kosořice MB4
16 Loukov MB3
17 Huť JN2
- Sychrov MB2
19 Bozkov ASM1
- Koberovy JN1
- Vratislavice nad Nisou LI1
Poř. Družstvo Okr.Cel.

Pozvánka Únětice

Sbor dobrovolných hasičů Únětice pořádá 1. kolo XIII. ročníku Západočeské hasičské ligy v požárním útoku

Termín: 27. 5. 2017 od 12 hodin

Pravidla pro rok 2017

Schválená pravidla Havlíčkobrodské ligy pro rok 2017

Registrace družstev 2017 a putovní poháry PRL

Technické informace pro loňské i letošní potencionální účastníky přerovské ligy požárních útoků.

Pouťový pohár ve Slavíkovicích 2017

V sobotu dne 6.5.2016 pořádáme od 13:00 hod při  naší pouti  hasičskou soutěž  o   " Pouťový pohár SDH Slavíkovice " , soutěž proběhne dle pravidel OSH Klatovy (klasika) a to dvoukolově, přičemž do konečných výsledků se započítá vždy lepší čas z obou pokusů. Místo konání soutěže je na našem požárním hřisti ve Slavíkovicích. O odpolední zábavu  pro soutěžící a i diváky se postarají pouťové atrakce manželů Novotných. Občerstvení všeho druhu bude samozřejmě po celou dobu také zajištěno. Od 17:00 hod nám zahraje DJ Kohout ze Kdyně, a to v našem stanu, který vytopíme i v případě nepříznivého počasí ! Tímto zveme všechna družstva jak mužů tak i žen, k nám, aby si zacvičila před okrskovými soutěžemi. Všichni byli u nás vždy spokojeni.

Zápis ze schůze Rady Zčhl

Dne 12.4.2017  proběhla od 18:00 hod schůze Rady Zčhl v plzeňském hotelu Central.

Rada přítomni: Nolč, Matoušek, Záhrobský, Nádvorník, Šmolík, Polívka, Janda, Váchal, Balvín

Pravidla ZČHL pro rok 2017

Na VH Sdružení ZČHL se upřesnila pravidla pro rok 2017.

Železný hasič Brandov 2017

Soutěž v hasičském víceboji „TFA“. Soutěž se bude konat dle „Směrnice hasičských sportovních soutěží“ schválené VVH SH ČMS dne 16. 6. 2011. Soubor předpisů SH ČMS - 1/17-2011 a Dodatku č. 1 schváleného VV SH ČMS.

Pravidla PRL pro rok 2017

Nová pravidla přerovské ligy požárních útoků pro sezónu 2017 jsou k dispozici.

LIGOVÉ REVUE - magazín o PRL

První číslo neredakčního a volně stažitelného magazínu o přerovské lize požárních útoků! Výsledky, statistiky, zajímavosti a další!

Upoutávka na první kolo PRL!

Druhý ročník PRL se nezadržitelně blíží a tak zde máme video upoutávku a zároveň také drobnou pozvánku na první kolo přerovské ligy požárních útoků, které proběhne v Radkově Lhotě!

Pozvánka na členskou schůzi

 Extraligy ČR v požárním útoku, která se uskuteční v neděli 9. dubna 2017 od 12:00 hod. v restauraci Sport - Šenk, Osvobození 4, Ostopovice

Zápis

Zápis z Valné hromady Sdružení Zčhl a ze schůze Rady Zčhl. Dne 5.3.2017 proběhla od 9:00 hod VH Sdružení Zčhl a současně s ní schůze Rady Zčhl v plzeňském hotelu Central.

Kalendář soutěží a výsledky

Soutěže ligy zde | Kalendář ligy ve formátu iCal

T/R Kdy Kde bude Okr.
07.05. MyštěvesHK
13.05. SvijanyLI
27.05. CetenovLI
03.06. JeřmaniceLI
10.06. PříšoviceLI
08.07. KošťálovSM
16.07. SmidaryHK
22.07. PodmokliceSM
29.07. Nová Ves u ChrastavyLI
05.08. Jílové u DržkovaJN
30.09. PloukoniceSM

Kdy Kde byla Okr.
24. 09. VýsledkyPloukoniceSM
06. 08. VýsledkyJílové u DržkovaJN
30. 07. VýsledkyJeřmaniceLI
30. 07. VýsledkyNová Ves u ChrastavyLI
23. 07. VýsledkySemily, PodmokliceSM
09. 07. VýsledkyKošťálovSM
11. 06. VýsledkyPříšoviceLI
21. 05. VýsledkyCetenovLI
14. 05. VýsledkySvijanyLI
Kdy Kde byla Okr.
Vyberte kalendář

Nejlepší časy ligy 2016

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Myštěves HK 14,49
2 Jablonec nad Jizerou SM 14,64
3 Tatobity SM 14,68
4 Chyjice JC 14,75
5 Malá Skála JN 14,86
6 Košťálov SM 14,97
7 Březová LI 14,98
8 Jirkov JN 15,01
9 Maršovice JN 15,11
10 Jílové u Držkova JN 15,12
11 Kopidlno JC 15,25
12 Obrubce MB 15,32
13 Příšovice LI 15,39
14 Veselá SM 15,40
15 Jirkov BJN 15,52
16 Velké Hamry JN 15,55
17 Hradčany LI 15,74
- Jeřmanice LI 15,84
19 Valdice JC 15,89
20 Ploužnice SM 15,97
21 Frýdštejn JN 16,07
22 Krásná Ves MB 16,22
23 Cetenov LI 16,54
24 Břehy MB 16,73
25 Ploukonice SM 16,93
26 Pěnčín JN 17,20
27 Nová Ves LI 17,47
28 Loukov MB 17,58
29 Janův Důl LI 17,70
30 Sychrov MB 18,05
31 Jeřmanice BLI 18,13
32 Břehy BMB 19,33
33 Olešnice SM 19,40
34 Zlatá Olešnice JN 20,70

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Košťálov SM 16,86
2 Malá Skála BéčkoJN 16,86
3 Košťálov BSM 16,92
4 Krásná Ves MB 17,68
5 Letohrad - Orlice UO 17,86
6 Malá Skála ÁčkoJN 18,05
7 Borovice MB 18,16
8 Bratříkov JN 18,24
9 Těpeře JN 18,57
10 Jeřmanice LI 18,75
11 Obrubce MB 18,96
12 Březová LI 19,88
13 Břehy MB 19,92
14 Bozkov ASM 19,93
15 Huť JN 20,46
16 Loukov MB 21,15
17 Podmoklice SM 21,67
18 Kosořice MB 24,10
19 Sychrov MB 26,87
20 Koberovy JN 40,16
- Vratislavice nad Nisou LI 41,70
Poř. Družstvo Okr.Nej.č.

Nové odkazy

Odkazy zde


Název Liga
Stránky SDH BřezováPKL
Stránky SDH PloužnicePKL
Stránky SDH JeřmanicePKL
Stránky SDH Jílové u DržkovaPKL
Název Liga

Kdo Čas * Liga
 Košťálov17,98 PKL
 Košťálov16,16 PKL
 Košťálov15,99 PKL
 Košťálov15,58 PKL
 Košťálov14,97 PKL
 Obrubce18,96 PKL
 Obrubce15,32 PKL
 Jílové u Držkova16,40 PKL
 Jílové u Držkova15,35 PKL
 Ploužnice15,97 PKL
 Cetenov16,40 PKL
 Cetenov15,26 PKL
 Malá Skála16,93 PKL
 Jinolice13,95 PKL
 Obrubce16,14 PKL
 Ploužnice20,53 PKL
 Libuň17,31 PKL
 Myštěves21,72 PKL
 Hradčany16,02 PKL
 Hradčany15,29 PKL
 Jablonec nad Jizerou14,74 PKL
 Myštěves17,21 PKL
 Sychrov20,35 PKL
 Krásná Ves21,16 PKL
 Velké Hamry17,03 PKL
 Kosmonosy14,27 PKL
 Kosmonosy14,93 PKL
 Kosmonosy16,65 PKL
 Kosmonosy16,65 PKL
 Hradčany15,74 PKL
 Hradčany15,74 PKL
 Malá Skála18,30 PKL
 Obrubce15,50 PKL
 Vlastiboř16,81 PKL
 Podůlší15,28 PKL
 Benešov u Semil17,28 PKL
 Malá Skála15,82 PKL
 Roudný15,12 PKL
 Malá Skála18,30 PKL
 Benešov u Semil17,28 PKL
 Jílové u Držkova16,15 PKL
 Libuň18,62 PKL
 Libuň21,29 PKL
 Myštěves17,80 PKL
 Jablonec nad Jizerou18,29 PKL
 Benešov u Semil18,00 PKL
 Benešov u Semil20,00 PKL
 Sedlejovice20,50 PKL
 Kosmonosy16,93 PKL
 Obrubce15,91 PKL
Kdo Čas * Liga