Liga: | PLPU |
Místo: | Kamenice nad Lipou |
Okres: | Pelhřimov |
Kraj: | Vysočina |
Kdy: | 30. 07. 2022 13:00 |
Kontakt: | CHALUPA Lukáš |
Telefon: | 728545808 |
Začátek rezervace: | 16. 07. 2022 13:00 |
Konec rezervace: | 30. 07. 2022 13:00 |
Začátek tipování: | 16. 07. 2022 20:00 |
Konec hlasování: | 30. 07. 2022 00:00 |
Zadal: | František Janů |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy, Dorost |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kamenice-nad-lipou-12242.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Kamenice nad Lipou | PE | Martin Pecha | ||
2 | 2 | Markvarec | JH | Martin Pecha | ||
3 | 3 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka ml. | ||
4 | 4 | Libkova Voda | PE | Vena Drahný | ||
5 | 5 | Heřmaneč | JH | Martin Pecha | ||
6 | 6 | Zdislavice | BN | Hynek | ||
7 | 7 | Telč | B | JI | Matěj Plunder | |
8 | 8 | Sedlatice | JI | Luboš Šťastný | ||
9 | 9 | Dešná | B | JH | Aleš Coufal | |
10 | 10 | Batelov | JI | Michal Procházka | ||
11 | 11 | Dolní Němčice | JH | Martin Pecha | ||
12 | 12 | Žirovnice | PE | Adam Hamerník | ||
13 | 13 | Urbanov | JI | Lukáš Trkola | ||
14 | 16 | Choustník | TA | David Dvořák | ||
15 | 30 | Slapy | TA | Aleš Tůma | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Kamenice nad Lipou | PE | Marketa Chalupova | ||
2 | 2 | Batelov | JI | Pavla Kaňkovská | ||
3 | 3 | Smrkov | TA | Kateřina Macková | ||
4 | 4 | Žirovnice | PE | Eliška Švadlenová | ||
5 | 5 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka ml. | ||
6 | 6 | Dolní Cerekev | JI | Veronika Jelínková | ||
7 | 30 | Nová Včelnice | JH | Pavlína Jirků | ||
Dorostenci | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Jezeřany-Maršovice | ZN | Viktor Kousal | ||
2 | 2 | Telč | B | JI | Matěj Plunder | |
3 | 7 | Zdislavice | champs150 | BN | Hynek |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heřmaneč | JH | - | - | 16,88 | 2018/06/16 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Žďár A | JH | 17,13 | 17,11 | 17,13 | 2016/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Stoklasná Lhota | TA | 16,86 | 17,22 | 17,22 | 2016/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Kamenice nad Lipou | PE | 16,98 | 17,46 | 17,46 | 2019/07/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Žďár | JH | 17,39 | 17,56 | 17,56 | 2017/07/15 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Žirovnice | PE | 17,62 | 17,07 | 17,62 | 2022/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Heřmaneč | JH | 17,66 | 17,11 | 17,66 | 2019/07/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Sedlatice A | JI | 17,67 | 17,21 | 17,67 | 2019/07/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Český Rudolec | JH | 16,94 | 17,71 | 17,71 | 2019/07/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Dolní Němčice | JH | 17,76 | 17,67 | 17,76 | 2019/07/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Božejovice | TA | 17,79 | 17,53 | 17,79 | 2019/07/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Heřmaneč | JH | 17,26 | 17,84 | 17,84 | 2017/07/15 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Kamenice nad Lipou | PE | 17,96 | 16,74 | 17,96 | 2016/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Žirovnice | PE | 17,52 | 18,00 | 18,00 | 2017/07/15 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Strachoňovice | JI | - | - | 18,12 | 2018/06/16 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Markvarec | JH | 18,12 | 17,19 | 18,12 | 2019/07/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Český Rudolec | JH | 17,65 | 18,13 | 18,13 | 2016/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Mysletice | JI | 17,24 | 18,19 | 18,19 | 2017/07/15 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Batelov | JI | 17,80 | 18,20 | 18,20 | 2017/07/15 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Bohdalín | PE | 17,96 | 18,25 | 18,25 | 2017/07/15 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Urbanov | JI | 17,75 | 18,27 | 18,27 | 2022/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
22. | Žirovnice | PE | 17,38 | 18,29 | 18,29 | 2019/07/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
23. | Načeradec | BN | - | - | 18,31 | 2018/06/16 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
24. | Strachoňovice | JI | 18,34 | 18,32 | 18,34 | 2019/07/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
25. | Heřmaneč | JH | 17,73 | 18,38 | 18,38 | 2022/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
26. | Strmilov | JH | 18,38 | 17,99 | 18,38 | 2019/07/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
27. | Batelov | JI | 17,80 | 18,40 | 18,40 | 2022/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
28. | Chotěmice | TA | 18,50 | 16,90 | 18,50 | 2016/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
29. | Chválkov | PE | - | - | 18,58 | 2018/06/16 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
30. | Bílý Kámen | JI | 18,39 | 18,59 | 18,59 | 2016/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
31. | Drunče | JH | 18,68 | 18,05 | 18,68 | 2016/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
32. | Dešná B | JH | 18,68 | 18,55 | 18,68 | 2022/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
33. | Žirovnice | PE | 18,79 | 18,50 | 18,79 | 2016/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
34. | Libkova Voda | PE | - | - | 18,79 | 2018/06/16 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
35. | Heřmaneč | JH | 18,89 | 17,75 | 18,89 | 2016/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
36. | Střížov | JI | 18,99 | 18,00 | 18,99 | 2016/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
37. | Dešná B | JH | 19,02 | 18,80 | 19,02 | 2019/07/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
38. | Božejovice | TA | - | - | 19,33 | 2018/06/16 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
39. | Rynárec | PE | 19,37 | 19,38 | 19,38 | 2019/07/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
40. | Milíčov | JI | 19,60 | 18,17 | 19,60 | 2019/07/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
41. | Libkova Voda | PE | 19,66 | 17,94 | 19,66 | 2017/07/15 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
42. | Panské Dubenky | JI | 19,76 | 19,18 | 19,76 | 2019/07/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
43. | Markvarec | JH | 19,76 | 19,51 | 19,76 | 2022/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
44. | Dolní Němčice | JH | 19,90 | 18,98 | 19,90 | 2022/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
45. | Božejovice | TA | 19,91 | 18,69 | 19,91 | 2016/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
46. | Strmilov | JH | 20,02 | 19,53 | 20,02 | 2016/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
47. | Markvarec | JH | 20,08 | 17,77 | 20,08 | 2017/07/15 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
48. | Český Rudolec | JH | 20,22 | 20,24 | 20,24 | 2017/07/15 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
49. | Cizkrajov | JH | - | - | 20,45 | 2018/06/16 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
50. | Libkova Voda | PE | 20,57 | 17,74 | 20,57 | 2022/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
51. | Kaliště | JI | 20,68 | 20,04 | 20,68 | 2016/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
52. | Drunče | JH | - | - | 20,83 | 2018/06/16 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
53. | Strachoňovice | JI | 18,74 | 20,89 | 20,89 | 2022/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
54. | Batelov | JI | 19,01 | 20,94 | 20,94 | 2016/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
55. | Mysletice | JI | 20,99 | 20,86 | 20,99 | 2016/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
56. | Choustník | TA | 21,04 | 18,94 | 21,04 | 2019/07/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
57. | Telč B | JI | 21,31 | 20,74 | 21,31 | 2022/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
58. | Nová Ves | JI | - | - | 21,50 | 2018/06/16 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
59. | Markvarec | JH | - | - | 21,95 | 2018/06/16 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
60. | Rohovka | PE | - | - | 22,33 | 2018/06/16 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
61. | Rohovka | PE | 22,26 | 22,39 | 22,39 | 2017/07/15 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
62. | Kamenice nad Lipou | PE | 22,89 | 22,60 | 22,89 | 2022/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
63. | Sedlatice | JI | 22,59 | 23,36 | 23,36 | 2022/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
64. | Božejovice | TA | 18,23 | 23,40 | 23,40 | 2017/07/15 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
65. | Rynárec | PE | 23,41 | 23,03 | 23,41 | 2017/07/15 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
66. | Cizkrajov | JH | 23,23 | 23,48 | 23,48 | 2016/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
67. | Strmilov | JH | - | - | 24,64 | 2018/06/16 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
68. | Batelov | JI | - | - | 27,41 | 2018/06/16 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
69. | Počátky | PE | - | - | 27,86 | 2018/06/16 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
70. | Slapy | TA | 18,68 | 30,41 | 30,41 | 2022/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
71. | Strmilov | JH | 30,64 | 30,48 | 30,64 | 2017/07/15 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
72. | Markvarec | JH | 32,66 | 17,61 | 32,66 | 2016/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
73. | Sedlejov | JI | - | - | 32,70 | 2018/06/16 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
74. | Počátky | PE | 20,31 | 34,48 | 34,48 | 2019/07/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
75. | Žirovnice | PE | - | - | 34,49 | 2018/06/16 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
76. | Rohovka | PE | 25,45 | 39,97 | 39,97 | 2016/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
77. | Kamenice nad Lipou B | PE | - | - | NP | 2018/06/16 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
78. | Bohdalín | PE | NP | NP | NP | 2016/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
79. | Kaliště | JI | NP | NP | NP | 2017/07/15 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
80. | Mysletice | JI | - | - | NP | 2018/06/16 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
81. | Sedlatice B | JI | NP | NP | NP | 2019/07/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
82. | Libkova Voda | PE | NP | NP | NP | 2019/07/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
83. | Batelov | JI | NP | NP | NP | 2019/07/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
84. | Rynárec | PE | - | - | NP | 2018/06/16 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
85. | Kamenice nad Lipou | PE | NP | NP | NP | 2017/07/15 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
86. | Choustník | TA | NP | NP | NP | 2022/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
87. | Kozmice | TA | NP | NP | NP | 2017/07/15 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
88. | Rybova Lhota | TA | - | - | NP | 2018/06/16 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
89. | Libkova Voda | PE | NP | NP | NP | 2016/07/30 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/25 | Heřmaneč, 1.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Heřmaneč | |
2024/05/26 | Krasonice, 2.kolo PLPÚ / O pohár SDH Krasonice | |
2024/06/08 | Dešná, 3.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (noční) | |
2024/06/16 | Dolní Němčice, 4.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice | |
2024/07/06 | Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční) | |
2024/07/13 | Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice | |
2024/07/20 | Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč | |
2024/07/28 | Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou | |
2024/08/03 | Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár SDH Budeč | |
2024/08/17 | Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice | |
2024/09/07 | Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice | |
2024/09/21 | Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
2024/09/28 | Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
Kdy | Kde | Liga |