Liga: | ZČHL |
Místo: | Louňová |
Okres: | Plzeň-jih |
Kraj: | Plzeňský |
Kdy: | 04. 07. 2010 10:00 |
Kontakt: | p. Ladislav Linda |
Telefon: | +420604710579 |
Začátek rezervace: | 20. 06. 2010 10:00 |
Konec rezervace: | 04. 07. 2010 10:00 |
Začátek tipování: | 20. 06. 2010 10:00 |
Konec hlasování: | 00. 00. 0000 00:00 |
Zadal: | Honza Adamec |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lounova-2010-07-04-264.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Louňová | PJ | Libor Skala | ||
2 | 2 | Bolkov | PJ | Pavel Krieglstein | ||
3 | 3 | Vřeskovice | KT | cibas | ||
4 | 4 | Žákava | PJ | Libor Valeš | ||
5 | 5 | Mokrouše | PJ | Jiří Šmolík | ||
6 | 6 | Obora | PS | Pepa Beneš | ||
7 | 7 | Horní Lukavice | PJ | Jan Hůla | ||
8 | 8 | Chotíkov | PS | SDH Chotikov | ||
9 | 9 | Krašovice | PS | Luděk Bech | ||
10 | 10 | Hubenov | KT | Zbyněk Šebek | ||
11 | 11 | Malinec | PJ | Honza Adamec | ||
12 | 13 | Hůrky | RO | Filip Štochl | ||
13 | 14 | Chrást | PS | Petr Soukup SDH CHRÁST | ||
14 | 15 | Únětice 1911 | PJ | Luboš Balvín | ||
15 | 16 | Dolní Hradiště | PS | Luděk Bech | ||
16 | 17 | Bezděkov pod Třemšínem | PB | swed | ||
17 | 18 | Poděvousy | DO | space14@centrum.cz | ||
18 | 20 | Chlum | PJ | SDH Chlum | ||
19 | 22 | Bučí | PS | Stanislav Nový sdh bučí | ||
20 | 24 | Hejná | KT | Cenek Kadane | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 3 | Mrtník | PS | Anna Polcarová | ||
2 | 4 | Únětice 1911 | PJ | Luboš Balvín | ||
3 | 5 | Hůrky | RO | Filip Štochl | ||
4 | 6 | Chválenice | PJ | Karel Nolč | ||
5 | 7 | Chlum | PJ | SDH Chlum | ||
6 | 8 | Bučí | PS | Stanislav Nový sdh bučí |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2009/08/15 | Louňová (PJ), O pohár - SDH Louňová | |
2010/07/04 | Louňová (PJ), O pohár - SDH Louňová | |
2011/07/02 | Louňová, O POHÁR SDH LOUŇOVÁ | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/25 | Nevřeň, O pohár #pětdevět | |
2024/06/08 | Horní Hradiště, O pohár starosty SDH | |
2024/06/09 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
2024/06/29 | Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice | |
2024/06/30 | Štítary, O pohár starosty SDH Štítary | |
2024/07/20 | Neuměř, Memoriál Miroslava Becka | |
2024/07/21 | Poděvousy, O pohár Víti Veselého | |
2024/07/27 | Robčice, O pohár obce Robčice | |
2024/07/28 | Buková, O pohár Srnčiho vrchu | |
2024/08/03 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
2024/08/04 | Stýskaly, Stýskalský víkend | |
2024/08/17 | Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek | |
2024/08/18 | Únětice, HASIČSKÝ VÍKEND V ÚNĚTICICH | |
2024/08/31 | Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka | |
Kdy | Kde | Liga |