Liga: | - |
Místo: | Neplachovice |
Okres: | Opava |
Kraj: | Moravskoslezský |
Kdy: | 11. 09. 2022 14:00 |
Kontakt: | Honza Malý |
Telefon: | 604700013 |
Začátek rezervace: | 28. 08. 2022 08:00 |
Konec rezervace: | 11. 09. 2022 10:00 |
Začátek tipování: | 11. 09. 2022 20:00 |
Konec hlasování: | 11. 09. 2022 00:00 |
Zadal: | Honza Malý |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | https://sdh.neplachovice.cz/ |
Poznámka pořadatele
Sbor dobrovolných hasičů NEPLACHOVICE pořádá
12. kolo Moravskoslezského poháru v požárním útoku
datum: neděle 11. září 2022
začátek: 14:00 hodin
místo konání: hasičská dráha ve sportovním areálu Hliník v Neplachovicích
disciplína: požární útok na sklopné terče dle pravidel Moravskoslezského poháru,
kategorie: muži 3B, ženy na 2B
startovné: 200,- Kč
ceny muži:
1. místo 1500,- Kč + pohár a věcné ceny
2. místo 900,- Kč + pohár a věcné ceny
3. místo 600,- Kč + pohár a věcné ceny
4. místo 400,- Kč + věcné ceny
5. místo 300,- Kč + věcné ceny
6. místo 200,- Kč + věcné ceny
7. místo věcné ceny
8. místo věcné ceny
ceny ženy:
1. místo 1000,- Kč + pohár a věcné ceny
2. místo 800,- Kč + pohár a věcné ceny
3. místo 500,- Kč + pohár a věcné ceny
4. místo věcné ceny
5. místo věcné ceny
Registrace online nebo na místě.
Pravidla:
partneři soutěže:
ZR Trade, vnitrostátní a mezinárodní přeprava www.zr-trade.cz
Hostinec u Laryšů https://hostinec-ularysu.cz/
Hospoda GARÁŽ
TIPA, spol. s r. o www.tipa.eu
Zemědělské družstvo Hraničář Loděnice https://zdhranicar.cz/
Luděk Richta- truhlářství
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-neplachovice-12809.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Neplachovice | OP | Honza Malý | ||
2 | 2 | Sádek | OP | Dušan Gregořica | ||
3 | 3 | Rohov | OP | Jiří Kretek | ||
4 | 4 | Chlebičov | OP | Vít Ciminga | ||
5 | 5 | Svoboda | OP | Jakub Polomský | ||
6 | 6 | Jamnice | OP | Dominik | ||
7 | 7 | Prchalov | B | NJ | Jakub Šenk | |
8 | 8 | Služovice | OP | Dušan Baránek | ||
9 | 9 | Kobeřice | OP | Libor Drastík | ||
10 | 10 | Svoboda | B | OP | Jakub Polomský | |
11 | 11 | Borová | OP | Honza Malý | ||
12 | 12 | Milostovice | OP | Martin Šimkovský | ||
13 | 13 | Služovice | OP | Dušan Baránek | ||
14 | 14 | Hněvošice | OP | Petr Vitásek | ||
15 | 15 | Bolatice | OP | Lenka | ||
16 | 16 | Holčovice | BR | David Sztyper | ||
17 | 17 | Dolní Životice | OP | Karolína Magerová | ||
18 | 18 | Zátor | BR | Jaromír Wysoglad | ||
19 | 30 | Velká (Hranice III) | PR | Přerov | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Bolatice | OP | Lenka | ||
2 | 2 | Malé Hoštice | OP | SDH Malé Hoštice | ||
3 | 3 | Svinov | Ženy A | OV | Adéla Torčíková | |
4 | 4 | Rohov | OP | Jiří Kretek | ||
5 | 5 | Píšť | OP | Kristýna Šrámková | ||
6 | 7 | Svinov | Ženy B | OV | Kristýna Střížová | |
7 | 8 | Děrné | NJ | Nikola Kostková | ||
8 | 9 | Milostovice | OP | SDH Malé Hoštice | ||
9 | 11 | Bělá | OP | Adéla Torčíková | ||
10 | 30 | Neplachovice | OP | Honza Malý |