Sportovní areál Pěnčín 2020 (Prostějov)
Pohárová soutěž - 2B Cup
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | FSEU |
| Místo: | Pěnčín |
| Okres: | Prostějov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Kdy: | 15. 08. 2020 14:00 |
| Kontakt: | SDH Pěnčín - Martin Bartoš |
| Telefon: | +420608355749 |
| Začátek rezervace: | 08. 08. 2020 19:00 |
| Konec rezervace: | 14. 08. 2020 22:00 |
| Začátek tipování: | 08. 08. 2020 20:00 |
| Konec hlasování: | 15. 08. 2020 00:00 |
| Zadal: | Martin Bartoš |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy, Dorost |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/events/766142374153071/ |
Poznámka pořadatele
SDH Pěnčín zve všechna sportovní družstva na Pohárovou soutěž v PÚ.
Datum: 15.8.2020
Místo konání: Sportovní areál Pěnčín
Zahájení: 14:00 hodin (prezence do 13:45)
Kategorie: Muži i ženy 2B (poběží současně)
Startovné: 150 Kč za družstsvo
Závod se bude konat na travnaté trati s tartanovou základnou.
Elektronická časomíra, sklopné terče
Útok bude proveden dle pravidel VC Prostějovska 2019 s místní úpravou
Zapůjčení dvou členů jiného soutěžního družstva je povoleno
Rezervace startovního pořadí na www.firesport.eu od 8.8. 2020 ve 19:00
Kontaktní osoba: Martin Bartoš Tel.: +420 608 355 749
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pencin-11447.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
nerozlišeno
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Olešnice | OL | 16,34 | 16,39 | 16,39 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Olešnice | OL | 16,58 | 16,57 | 16,58 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Loučany | OL | 16,72 | 16,68 | 16,72 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Plumlov | PV | 16,81 | 16,71 | 16,81 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bílovice | PV | 16,84 | 16,93 | 16,93 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Olešnice | OL | 17,11 | 16,92 | 17,11 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Čelechovice na Hané | PV | 16,77 | 17,19 | 17,19 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bílovice | PV | 16,91 | 17,25 | 17,25 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Ludéřov | OL | 16,97 | 17,27 | 17,27 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Olešnice | OL | 17,29 | 17,25 | 17,29 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Loučany | OL | 17,36 | 16,91 | 17,36 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Velká Bystřice | OL | 17,03 | 17,36 | 17,36 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Čelechovice na Hané | PV | 17,18 | 17,44 | 17,44 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Čelechovice na Hané | PV | 17,37 | 17,50 | 17,50 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Otinoves | PV | 17,50 | 17,44 | 17,50 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Ludéřov | OL | 17,33 | 17,52 | 17,52 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kožušany | OL | 16,74 | 17,53 | 17,53 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bílovice | PV | 17,55 | 17,17 | 17,55 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Měrotín | OL | 17,59 | 16,95 | 17,59 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Janovice | BR | 17,20 | 17,61 | 17,61 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dětkovice | PV | 17,40 | 17,64 | 17,64 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Kožušany | OL | 16,95 | 17,67 | 17,67 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ratiboř | VS | 17,56 | 17,68 | 17,68 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Vrchoslavice | PV | 17,72 | 17,40 | 17,72 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bílovice C Odpad | PV | 17,80 | 17,61 | 17,80 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Velká Bystřice | OL | 17,32 | 17,81 | 17,81 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bílovice | PV | 16,76 | 17,84 | 17,84 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Čelechovice na Hané | PV | 17,87 | 17,40 | 17,87 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Čelechovice na Hané | PV | 17,78 | 17,88 | 17,88 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bílovice C - odpad | PV | 17,91 | 17,76 | 17,91 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Plinkout | OL | 17,92 | 17,37 | 17,92 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Dětkovice | PV | 17,92 | 17,40 | 17,92 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Velká Bystřice | OL | 17,78 | 17,98 | 17,98 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Domamyslice A | PV | 17,64 | 18,00 | 18,00 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Janovice | BR | 16,97 | 18,04 | 18,04 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Bílovice | PV | 17,95 | 18,05 | 18,05 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Otinoves | PV | 18,05 | 17,60 | 18,05 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Sychotín | BK | 19,76 | 18,10 | 18,10 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Polkovice | PR | 18,11 | 17,91 | 18,11 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Bořitov | BK | 18,14 | 17,63 | 18,14 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Otinoves | PV | 18,07 | 18,16 | 18,16 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Měrotín | OL | 18,17 | 17,41 | 18,17 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Hoštice | KM | 18,19 | 17,47 | 18,19 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Lipová | PV | 18,20 | 18,05 | 18,20 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Domamyslice | PV | 18,23 | 17,53 | 18,23 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Dětkovice | PV | 18,24 | 17,83 | 18,24 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Čechy pod Kosířem | PV | 18,05 | 18,24 | 18,24 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Bílovice C - Odpad | PV | 17,24 | 18,26 | 18,26 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Senetářov | BK | 17,82 | 18,37 | 18,37 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Těšetice | OL | 18,40 | 17,63 | 18,40 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2002/05/19 | Pěnčín, PV, | |
| 2016/08/21 | Sportovní areál Pěnčín, První ročník dětské pohárové soutěže | |
| 2016/09/03 | Pěnčín, O pohár | |
| 2017/09/09 | Pěnčín, O pohár starosty | |
| 2018/08/25 | Pěnčín, Pohár starosty | |
| 2019/08/24 | Pěnčín - hřiště, O pohár starosty | |
| 2020/08/15 | Sportovní areál Pěnčín, Pohárová soutěž - 2B Cup | |
| 2021/08/14 | Pěnčín, O pohár starosty | |
| 2022/08/27 | Pěnčín, O pohár starosty | |
| 2023/08/26 | Pěnčín, Pohárová soutěž | |
| 2024/08/24 | Pěnčín, Pohárová soutěž | |
| 2025/08/23 | Pěnčín, Pohárová soutěž | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















