Pozvánky na soutěže

Rok:

Poř. Kdy Kde Okres
1 2019/05/04 Smidary, PKL Smidary HK
2 2019/05/18 Cetenov, PKL Cetenov LI
3 2019/06/08 Příšovice, PKL Příšovice LI
4 2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov SM
5 2019/06/29 Železnice, areál v Podůlší, PKL Železnice JC
6 2019/07/20 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM
7 2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2019 LI
8 2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN
9 2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019 LI
10 2019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC
11 2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019 SM
Kdy Kde Okres


Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Výsledky soutěže

Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání
1PloukoniceMuži Frýdštejn 12019-10-09 14:23:32
2PloukoniceMuži Veselá 112019-10-09 10:57:56
3PloukoniceŽeny Ploukonice 122019-10-08 17:10:37
4PloukoniceŽeny Košťálov 112019-10-08 17:09:52
5PloukoniceŽeny ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 102019-10-08 17:09:04
6PloukoniceŽeny Kosmonosy 92019-10-08 17:08:54
7PloukoniceŽeny Veselá 52019-10-08 17:08:17
8PloukoniceŽeny Bechov 62019-10-08 17:07:32
9PloukoniceŽeny Olešnice 82019-10-08 17:06:21
10PloukoniceŽeny Malá Skála Béčko72019-10-08 17:06:04
11PloukoniceŽeny Pěnčín 42019-10-08 17:02:45
12PloukoniceŽeny Katusice 32019-10-08 17:02:16
13PloukoniceŽeny Jeřmanice 22019-10-08 17:01:49
14PloukoniceŽeny Břehy 12019-10-08 17:01:19
15PloukoniceMuži Těpeře 152019-10-08 17:00:22
16PloukoniceMuži Zlatá Olešnice 132019-10-08 17:00:08
17PloukoniceMuži Benešov u Semil 122019-10-08 16:59:54
18PloukoniceMuži Karlinky 102019-10-08 16:59:39
19PloukoniceMuži Sezemice 212019-10-08 16:58:16
20PloukoniceMuži Ploukonice 212019-10-08 16:57:37
21PloukoniceMuži Smidary 212019-10-08 16:57:06
22PloukoniceMuži Košťálov 212019-10-08 16:56:32
23PloukoniceMuži Valdice 212019-10-08 16:56:04
24PloukoniceMuži Cetenov 212019-10-08 16:55:38
25PloukoniceMuži Malá Skála 212019-10-08 16:55:11
26PloukoniceMuži Pěnčín 212019-10-08 16:54:44
27PloukoniceMuži Jílové u Držkova 212019-10-08 16:54:23
28PloukoniceMuži Žehrov 202019-10-08 16:54:05
29PloukoniceMuži Bystřice 192019-10-08 16:53:33
30PloukoniceMuži Koberovy 182019-10-08 16:52:48
31PloukoniceMuži Kacanovy 172019-10-08 16:51:53
32PloukoniceMuži Bechov 162019-10-08 16:51:12
33PloukoniceMuži Železnice 142019-10-08 16:49:22
34PloukoniceMuži Březová 82019-10-08 16:45:25
35PloukoniceMuži Břehy A72019-10-08 16:44:48
36PloukoniceMuži Břehy B92019-10-08 16:43:49
37PloukoniceMuži Hradčany 62019-10-08 16:42:41
38PloukoniceMuži Chyjice 52019-10-08 16:41:47
39PloukoniceMuži Velké Hamry 42019-10-08 16:41:12
40PloukoniceMuži Olešnice 32019-10-08 16:40:35
41PloukoniceMuži Tatobity 22019-10-08 16:39:58
42ValdiceŽeny Kosmonosy 82019-09-13 19:33:44
43ValdiceŽeny Ploukonice 72019-09-13 19:32:59
44ValdiceŽeny Břehy 62019-09-13 19:32:21
45ValdiceŽeny Pěnčín 52019-09-13 19:31:31
46ValdiceŽeny Malá Skála Béčko42019-09-13 19:31:00
47ValdiceŽeny Veselá 32019-09-13 19:30:04
48ValdiceŽeny Myštěves 22019-09-13 19:29:13
49ValdiceŽeny Košťálov 12019-09-13 19:28:38
50ValdiceMuži Veselá 152019-09-13 19:26:57
51ValdiceMuži Velké Hamry 152019-09-13 19:26:16
52ValdiceMuži Malá Skála 152019-09-13 19:25:18
53ValdiceMuži Březová 152019-09-13 19:24:46
54ValdiceMuži Valdice 152019-09-13 19:24:24
55ValdiceMuži Těpeře 142019-09-13 19:23:51
56ValdiceMuži Březová B132019-09-13 19:23:01
57ValdiceMuži Podůlší Béčko122019-09-13 19:22:27
58ValdiceMuži Karlinky 112019-09-13 19:20:00
59ValdiceMuži Železnice 102019-09-13 19:19:16
60ValdiceMuži Břehy 92019-09-13 19:18:12
61ValdiceMuži Košťálov 82019-09-13 19:17:26
62ValdiceMuži Pěnčín 72019-09-13 19:16:42
63ValdiceMuži Jílové u Držkova 62019-09-13 19:16:02
64ValdiceMuži Tatobity 52019-09-13 19:15:19
65ValdiceMuži Hradčany 42019-09-13 19:14:43
66ValdiceMuži Chyjice 22019-09-13 19:14:03
67ValdiceMuži Frýdštejn 22019-09-13 19:13:10
68ValdiceMuži Smidary 12019-09-13 19:12:27
69KarlinkyMuži Veselá 132019-09-13 19:08:19
70KarlinkyMuži Břehy 132019-09-13 19:07:56
71KarlinkyMuži Frýdštejn 132019-09-13 19:07:35
72KarlinkyMuži Smidary 132019-09-13 19:07:06
73KarlinkyMuži Lučany nad Nisou 132019-09-13 19:06:34
74KarlinkyMuži Malá Skála 122019-09-13 19:06:08
75KarlinkyMuži Janův Důl 112019-09-13 19:05:33
76KarlinkyMuži Hradčany 92019-09-13 19:04:59
77KarlinkyMuži Velké Hamry 82019-09-13 19:04:29
78KarlinkyMuži Košťálov 72019-09-13 19:03:55
79KarlinkyMuži Karlinky 62019-09-13 19:03:28
80KarlinkyMuži Karlinky Dorost102019-09-13 19:02:54
81KarlinkyMuži Valdice 52019-09-13 19:01:47
82KarlinkyMuži Pěnčín 42019-09-13 19:01:17
83KarlinkyMuži Jílové u Držkova 32019-09-13 19:00:52
84KarlinkyMuži Chyjice 22019-09-13 19:00:26
85KarlinkyMuži Březová 12019-09-13 19:00:03
86KarlinkyŽeny Veselá 72019-09-13 18:59:12
87KarlinkyŽeny Břehy 72019-09-13 18:58:42
88KarlinkyŽeny Jeřmanice 62019-09-13 18:58:20
89KarlinkyŽeny Březová 52019-09-13 18:57:52
90KarlinkyŽeny Kosmonosy 42019-09-13 18:57:15
91KarlinkyŽeny Ploukonice 32019-09-13 18:56:47
92KarlinkyŽeny Košťálov 22019-09-13 18:56:07
93KarlinkyŽeny Pěnčín 12019-09-13 18:55:41
94Jílové u DržkovaŽeny Olešnice 102019-08-14 18:58:32
95Jílové u DržkovaŽeny Bratříkov 102019-08-14 18:58:16
96Jílové u DržkovaŽeny Veselá 102019-08-14 18:57:56
97Jílové u DržkovaŽeny Březová 92019-08-14 18:57:37
98Jílové u DržkovaŽeny Jeřmanice 82019-08-14 18:57:22
99Jílové u DržkovaŽeny Zlatá Olešnice 72019-08-14 18:57:06
100Jílové u DržkovaŽeny Katusice 62019-08-14 18:56:51
Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání