Rok:

Výsledky ročníku 2018 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. My
1
Sm
2
Sv
3
Ce
4
Je
5

6
Ko
7
Po
8
No
9

10
Ka
11
Pl
12
1. Březová 120 14,39LI
14
12
13
14
12
12
14
15
14
---
2. Smidary 91 14,57HK
12
0
15
15
15
5
13
12
4
---
3. Chyjice 68 14,88JC
0
0
4
5
14
14
11
8
12
---
-. Malá Skála 68 15,03JN
8
9
5
11
7
4
7
10
7
---
5. Jílové u Držkova 62 14,50JN
6
13
-
10
11
3
5
14
0
---
6. Frýdštejn 61 14,62JN
0
3
0
13
10
7
0
13
15
---
7. Velké Hamry 55 15,33JN
1
0
10
9
4
10
4
4
13
---
8. Pšánky 52 14,44HK
13
14
---
15
10
-----
9. Karlinky 50 15,19LI
9
10
3
3
0
0
9
6
10
---
10. Tatobity 45 14,38SM
0
0
12
-
9
9
15
-----
11. Valdice 41 14,53JC
0
15
0
0
0
7
12
5
2
---
12. Hradčany 39 14,90LI-
6
9
-
5
13
0
0
6
---
-. Košťálov 39 15,12SM
5
7
0
6
13
0
1
7
0
---
14. Pěnčín 35 14,91JN
0
2
1
2
0
0
8
11
11
---
15. Veselá 32 15,03SM
0
0
0
7
2
11
2
10
0
---
-. Čeperka N 32 15,07PA
10
11
11
---------
-. Cetenov 32 15,70LI-
4
8
8
1
0
-
3
8
---
18. Myštěves 29 13,74HK
15
0
14
---------
19. Jeřmanice 24 15,61LI
0
5
2
1
8
8
------
20. Břehy 15 15,96MB
0
0
----
6
0
9
---
21. Roudný 14 15,12JN---
12
---
2
----
22. Břehy A 13 15,94MB--
7
4
0
2
------
23. Hrobice 11 14,91PA
11
0
----------
24. Krásná Ves 8 15,36MB-
8
----------
25. Dubenec 7 15,47TU
7
-----------
26. Jirkov A 6 16,00JN--
6
---------
-. Jirkov B 6 16,30JN--
0
-
6
-
0
0
----
-. Loukov 6 16,57MB
0
-
0
--
1
--
5
---
-. Tanvald šumburk 6 16,97JN----
3
-
0
0
3
---
30. Jinolice Renmotor 4 15,77JC
4
-----------
31. Děčín I-Děčín DDM ARMEX 3 16,05DC
3
-----------
-. Jeřmanice Muži 3 16,63LI------
3
-----
33. Olešnice 1 15,90SM
0
0
0
----
1
----
-. Kněžičky Lvová 1 31,48LI--------
1
---
35. Břehy B 0 16,59MB--
0
--
0
-
0
----
-. Příšovice 0 18,03LI
0
-
0
--
0
------
-. Bystřice nad Úhlavou 0 18,40KT--
0
---------
-. Tanvald Šumburk 0 19,81JN-----
0
------
-. Boseň 0 22,68MB--
0
---------
-. Koberovy 0 23,34JN-----
0
------
-. Smidary Chotělice 0 30,13HK-
0
----------
-. Nová Ves 0 31,53LI--------
0
---
-. Nedaříž 0 NPSM------
0
-----
-. Ploužnice 0 NPSM
0
-----------
-. Únětice 0 NPPJ
0
-----------
-. Moravany 0 NPPA-
0
----------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. My
1
Sm
2
Sv
3
Ce
4
Je
5

6
Ko
7
Po
8
No
9

10
Ka
11
Pl
12
1. Košťálov 32 16,78SM
0
5
5
0
5
5
2
5
5
---
2. Katusice 29 17,07MB
4
-
3
5
3
3
5
2
4
---
3. Veselá 22 17,94SM
3
0
4
4
4
0
1
3
3
---
4. Jeřmanice 17 17,67LI
5
3
1
0
0
2
3
1
2
---
5. Břehy 9 17,21MB-
0
0
3
2
4
-
0
----
6. Myštěves 6 17,81HK
2
4
----------
7. Březová 5 17,86LI
1
-
2
0
0
1
-
0
1
---
-. Malá Skála Béčko 5 18,11JN
0
0
0
1
--
4
0
0
---
-. Ploukonice 5 18,70SM-
2
-
2
1
-------
10. Zlatá Olešnice 4 17,89JN----
0
--
4
----
11. Dlouhá Ves 1 21,85RK
0
1
----------
12. Děčín XXXII-Boletice nad Labem 0 21,75DC
0
-----------
-. Vratislavice nad Nisou 0 26,38LI--------
0
---
-. Škodějov 0 26,73SM------
0
-----
-. Letohrad - Orlice 0 27,06UO
0
-----------
-. Cetenov 0 32,33LI---
0
--------
-. Malá Skála B 0 36,25JN----
0
-------
-. Mělník Blata 0 NPME----
0
-------
-. Libuň 0 NPJC--
0
---------


Celkem se účastnilo:  65 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: