Rok:

Výsledky ročníku 2018 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. My
1
Sm
2
Sv
3
Ce
4
Je
5

6
Ko
7
Po
8
No
9

10
Ka
11
Pl
12
1. Březová 77 14,39LI
14
12
13
14
12
12
------
2. Smidary 62 14,57HK
12
0
15
15
15
5
------
3. Malá Skála 44 15,23JN
8
9
5
11
7
4
------
4. Jílové u Držkova 43 14,92JN
6
13
-
10
11
3
------
5. Pšánky 42 14,44HK
13
14
---
15
------
6. Chyjice 37 14,88JC
0
0
4
5
14
14
------
7. Velké Hamry 34 15,33JN
1
0
10
9
4
10
------
8. Frýdštejn 33 14,83JN
0
3
0
13
10
7
------
-. Hradčany 33 14,90LI-
6
9
-
5
13
------
10. Čeperka N 32 15,07PA
10
11
11
---------
11. Košťálov 31 15,33SM
5
7
0
6
13
0
------
12. Tatobity 30 14,94SM
0
0
12
-
9
9
------
13. Myštěves 29 13,74HK
15
0
14
---------
14. Karlinky 25 15,19LI
9
10
3
3
0
0
------
15. Jeřmanice 24 15,61LI
0
5
2
1
8
8
------
16. Valdice 22 14,53JC
0
15
0
0
0
7
------
17. Cetenov 21 15,70LI-
4
8
8
1
0
------
18. Veselá 20 15,32SM
0
0
0
7
2
11
------
19. Břehy A 13 15,94MB--
7
4
0
2
------
20. Roudný 12 15,12JN---
12
--------
21. Hrobice 11 14,91PA
11
0
----------
22. Krásná Ves 8 15,36MB-
8
----------
23. Dubenec 7 15,47TU
7
-----------
24. Jirkov A 6 16,00JN--
6
---------
-. Jirkov B 6 16,30JN--
0
-
6
-------
26. Pěnčín 5 16,56JN
0
2
1
2
0
0
------
27. Jinolice Renmotor 4 15,77JC
4
-----------
28. Děčín I-Děčín DDM ARMEX 3 16,05DC
3
-----------
-. Tanvald šumburk 3 17,42JN----
3
-------
30. Loukov 1 16,57MB
0
-
0
--
1
------
31. Olešnice 0 16,82SM
0
0
0
---------
-. Břehy 0 17,23MB
0
0
----------
-. Břehy B 0 17,39MB--
0
--
0
------
-. Příšovice 0 18,03LI
0
-
0
--
0
------
-. Bystřice nad Úhlavou 0 18,40KT--
0
---------
-. Tanvald Šumburk 0 19,81JN-----
0
------
-. Boseň 0 22,68MB--
0
---------
-. Koberovy 0 23,34JN-----
0
------
-. Smidary Chotělice 0 30,13HK-
0
----------
-. Moravany 0 NPPA-
0
----------
-. Ploužnice 0 NPSM
0
-----------
-. Únětice 0 NPPJ
0
-----------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. My
1
Sm
2
Sv
3
Ce
4
Je
5

6
Ko
7
Po
8
No
9

10
Ka
11
Pl
12
1. Košťálov 20 16,84SM
0
5
5
0
5
5
------
2. Katusice 18 17,52MB
4
-
3
5
3
3
------
3. Veselá 15 18,21SM
3
0
4
4
4
0
------
4. Jeřmanice 11 17,67LI
5
3
1
0
0
2
------
5. Břehy 9 17,21MB-
0
0
3
2
4
------
6. Myštěves 6 17,81HK
2
4
----------
7. Ploukonice 5 18,70SM-
2
-
2
1
-------
8. Březová 4 17,86LI
1
-
2
0
0
1
------
9. Malá Skála Béčko 1 21,04JN
0
0
0
1
--------
-. Dlouhá Ves 1 21,85RK
0
1
----------
11. Zlatá Olešnice 0 21,15JN----
0
-------
-. Děčín XXXII-Boletice nad Labem 0 21,75DC
0
-----------
-. Letohrad - Orlice 0 27,06UO
0
-----------
-. Cetenov 0 32,33LI---
0
--------
-. Malá Skála B 0 36,25JN----
0
-------
-. Mělník Blata 0 NPME----
0
-------
-. Libuň 0 NPJC--
0
---------


Celkem se účastnilo:  59 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: