Soutěže hasičské ligy 2018

Rok:


Myštěves

Název soutěže a popis: PKL Myštěves
Kontakt:   Pepa Vašina
Kdy: 05. 05. 2018 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 29. 04. 2018 20:00
Začátek tipování:  05. 05. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 05. 05. 2018 00:00
Konec hlasování: 05. 05. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Myštěves 13,74 HK 13,72 13,74
2.  Březová 14,39 LI 14,39 14,11
3.  Pšánky 14,44 HK 14,44 14,27
4.  Smidary 14,84 HK 14,84 14,31
5.  Hrobice 14,91 PA 14,51 14,91
6.  Čeperka N 15,07 PA 14,80 15,07
7.  Karlinky 15,41 LI 15,09 15,41
8.  Malá Skála 15,43 JN 14,47 15,43
9.  Dubenec 15,47 TU 15,20 15,47
10.  Jílové u Držkova 15,66 JN 15,53 15,66
11.  Košťálov 15,71 SM 15,71 15,27
12.  Jinolice Renmotor 15,77 JC 15,59 15,77
13.  Děčín I-Děčín DDM ARMEX 16,05 DC 16,05 15,22
14.  Frýdštejn 16,07 JN 15,23 16,07
15.  Velké Hamry 16,62 JN 16,62 14,64
16.  Chyjice 16,71 JC 16,71 16,40
17.  Olešnice 16,82 SM 16,82 15,79
18.  Břehy 17,75 MB 17,75 16,98
19.  Příšovice 18,03 LI 17,78 18,03
20.  Valdice 19,01 JC 19,01 15,50
21.  Veselá 26,37 SM 26,37 14,96
22.  Jeřmanice 32,39 LI 32,39 32,03
23.  Ploužnice NP SM NP NP
23.  Pěnčín NP JN NP NP
23.  Tatobity NP SM NP NP
23.  Únětice NP PJ NP NP
23.  Loukov NP MB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Jeřmanice 17,67 LI 17,67 17,51
2.  Katusice 18,29 MB 17,27 18,29
3.  Veselá 19,79 SM 19,39 19,79
4.  Myštěves 20,86 HK 18,16 20,86
5.  Březová 21,20 LI 19,71 21,20
6.  Děčín XXXII-Boletice nad Labem 21,75 DC 21,28 21,75
7.  Dlouhá Ves 21,85 RK 20,63 21,85
8.  Letohrad - Orlice 27,06 UO 27,06 26,53
9.  Malá Skála Béčko 44,82 JN 17,62 44,82
10.  Košťálov NP SM NP NP


Smidary

Název soutěže a popis: PKL Smidary
Kontakt:   Jaromír Rosůlek
Kdy: 06. 05. 2018 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 29. 04. 2018 20:00
Začátek tipování:  14. 07. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 05. 05. 2018 00:00
Konec hlasování: 14. 07. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Valdice 14,53 JC 14,53 14,34
2.  Pšánky 14,86 HK 14,74 14,86
3.  Jílové u Držkova 14,92 JN 14,92 14,87
4.  Březová 14,97 LI 14,92 14,97
5.  Čeperka N 15,11 PA 15,11 14,86
6.  Karlinky 15,19 LI 15,17 15,19
7.  Malá Skála 15,30 JN 15,03 15,30
8.  Krásná Ves 15,36 MB 15,21 15,36
9.  Košťálov 15,49 SM 15,49 15,42
10.  Hradčany 15,98 LI 15,94 15,98
11.  Jeřmanice 16,00 LI 16,00 15,59
12.  Cetenov 16,32 LI 15,45 16,32
13.  Frýdštejn 16,52 JN 15,13 16,52
14.  Pěnčín 16,69 JN 15,73 16,69
15.  Břehy 17,23 MB 17,23 15,71
16.  Chyjice 17,42 JC 17,42 14,95
17.  Velké Hamry 18,08 JN 18,08 15,03
18.  Olešnice 21,48 SM 21,48 20,29
19.  Veselá 26,81 SM 26,35 26,81
20.  Smidary 29,33 HK 15,77 29,33
21.  Smidary Chotělice 30,13 HK 29,02 30,13
22.  Tatobity NP SM NP NP
22.  Myštěves NP HK NP NP
22.  Moravany NP PA NP NP
22.  Hrobice NP PA NP 14,70

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 16,95 SM 16,95 16,58
2.  Myštěves 17,81 HK 17,81 17,68
3.  Jeřmanice 19,32 LI 18,40 19,32
4.  Ploukonice 22,26 SM 21,40 22,26
5.  Dlouhá Ves 24,51 RK 20,27 24,51
6.  Břehy 28,24 MB 28,24 27,46
7.  Veselá 36,20 SM 36,20 35,32
8.  Malá Skála Béčko 37,54 JN 30,48 37,54


Svijany

Název soutěže a popis: Svijanská 13 2018
Kontakt:   Miroslav Lelek
Kdy: 12. 05. 2018 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 07. 05. 2018 20:00
Začátek tipování:  12. 05. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 12. 05. 2018 00:00
Konec hlasování: 12. 05. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Smidary 14,57 HK 14,32 14,57
2.  Myštěves 14,60 HK 14,60 14,10
3.  Březová 14,82 LI 14,82 14,31
4.  Tatobity 14,94 SM 14,51 14,94
5.  Čeperka N 15,39 PA 15,39 14,99
6.  Velké Hamry 15,49 JN 15,44 15,49
7.  Hradčany 15,69 LI 15,69 15,58
8.  Cetenov 15,76 LI 15,72 15,76
9.  Břehy A 15,94 MB 15,94 15,82
10.  Jirkov A 16,00 JN 16,00 15,82
11.  Malá Skála 16,04 JN 16,04 15,01
12.  Chyjice 16,18 JC 16,09 16,18
13.  Karlinky 16,33 LI 16,33 15,54
14.  Jeřmanice 16,53 LI 16,53 16,41
15.  Pěnčín 16,56 JN 16,56 15,12
16.  Loukov 16,57 MB 16,52 16,57
17.  Frýdštejn 17,41 JN 15,17 17,41
18.  Bystřice nad Úhlavou 18,40 KT 18,40 18,07
19.  Olešnice 19,49 SM 18,68 19,49
20.  Příšovice 22,21 LI 22,03 22,21
21.  Boseň 22,68 MB 22,68 21,26
22.  Valdice 26,31 JC 26,31 25,04
23.  Veselá 27,74 SM 27,74 1,59
24.  Břehy B 28,31 MB 28,29 28,31
25.  Košťálov 28,70 SM 14,69 28,70
26.  Jirkov B 30,91 JN 30,91 28,95

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 17,03 SM 16,84 17,03
2.  Veselá 18,21 SM 17,76 18,21
3.  Katusice 18,42 MB 17,81 18,42
4.  Březová 18,58 LI 18,56 18,58
5.  Jeřmanice 21,49 LI 21,49 17,68
6.  Břehy 25,67 MB 25,67 18,09
7.  Malá Skála Béčko 32,43 JN 31,99 32,43
8.  Libuň NP JC NP 18,31


Cetenov

Název soutěže a popis: PKL Cetenov
Kontakt:  
Kdy: 19. 05. 2018 12:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 14. 05. 2018 20:00
Začátek tipování:  19. 05. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 19. 05. 2018 00:00
Konec hlasování: 19. 05. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Smidary 14,60 HK 14,10 14,60
2.  Březová 14,62 LI 14,62 14,52
3.  Frýdštejn 14,83 JN 14,83 14,70
4.  Roudný 15,12 JN 15,12 14,97
5.  Malá Skála 15,23 JN 15,23 15,13
6.  Jílové u Držkova 15,27 JN 15,24 15,27
7.  Velké Hamry 15,57 JN 15,57 14,77
8.  Cetenov 15,70 LI 15,56 15,70
9.  Veselá 15,73 SM 15,73 14,66
10.  Košťálov 16,31 SM 16,31 15,98
11.  Chyjice 16,32 JC 15,58 16,32
12.  Břehy A 16,38 MB 16,38 15,62
13.  Karlinky 16,67 LI 16,67 16,66
14.  Pěnčín 16,74 JN 16,74 15,72
15.  Jeřmanice 17,47 LI 17,32 17,47
16.  Valdice 18,51 JC 18,51 15,37

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Katusice 18,84 MB 18,84 18,50
2.  Veselá 19,00 SM 19,00 18,66
3.  Břehy 19,53 MB 18,60 19,53
4.  Ploukonice 20,27 SM 20,27 19,95
5.  Malá Skála Béčko 21,04 JN 21,04 19,93
6.  Košťálov 23,34 SM 23,34 22,17
7.  Jeřmanice 29,05 LI 18,50 29,05
8.  Březová 31,51 LI 31,51 19,46
9.  Cetenov 32,33 LI 20,99 32,33


Jeřmanice

Název soutěže a popis: Jeřmanická álej
Kontakt:   Jan Kühnel
Kdy: 02. 06. 2018 14:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 28. 05. 2018 20:00
Začátek tipování:  02. 06. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 02. 06. 2018 00:00
Konec hlasování: 02. 06. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Smidary 14,80 HK 14,65 14,80
2.  Chyjice 15,10 JC 14,66 15,10
3.  Košťálov 15,33 SM 15,33 14,80
4.  Březová 15,34 LI 14,42 15,34
5.  Jílové u Držkova 15,41 JN 15,13 15,41
6.  Frýdštejn 15,57 JN 14,78 15,57
7.  Tatobity 15,75 SM 15,28 15,75
8.  Jeřmanice 16,06 LI 16,06 15,84
9.  Malá Skála 16,14 JN 16,14 16,13
10.  Jirkov B 16,30 JN 16,30 16,04
11.  Hradčany 16,78 LI 16,30 16,78
12.  Velké Hamry 16,91 JN 16,88 16,91
13.  Tanvald šumburk 17,42 JN 17,42 16,62
14.  Veselá 17,44 SM 17,44 15,91
15.  Cetenov 17,78 LI 16,11 17,78
16.  Břehy A 32,03 MB 31,72 32,03
17.  Karlinky NP LI NP NP
17.  Valdice NP JC NP NP
17.  Pěnčín NP JN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 18,05 SM 18,05 17,80
2.  Veselá 18,30 SM 18,23 18,30
3.  Katusice 18,34 MB 18,17 18,34
4.  Břehy 18,37 MB 18,37 17,15
5.  Ploukonice 18,70 SM 17,98 18,70
6.  Březová 18,72 LI 18,72 18,06
7.  Jeřmanice 20,23 LI 18,42 20,23
8.  Zlatá Olešnice 21,15 JN 21,08 21,15
9.  Malá Skála B 36,25 JN 21,69 36,25
10.  Mělník Blata NP ME NP NP


Příšovice

Název soutěže a popis: PKL Příšovice
Kontakt:   Ladislav Košek
Kdy: 09. 06. 2018 14:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 04. 06. 2018 20:00
Začátek tipování:  09. 06. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 09. 06. 2018 00:00
Konec hlasování: 09. 06. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pšánky 14,66 HK 14,66 14,59
2.  Chyjice 14,88 JC 14,88 14,60
3.  Hradčany 14,90 LI 14,90 14,61
4.  Březová 15,20 LI 15,20 14,86
5.  Veselá 15,32 SM 15,32 14,81
6.  Velké Hamry 15,33 JN 15,33 15,07
7.  Tatobity 15,50 SM 15,50 15,21
8.  Jeřmanice 15,61 LI 15,61 15,35
9.  Valdice 15,63 JC 15,63 15,41
9.  Frýdštejn 15,63 JN 15,63 14,48
11.  Smidary 15,78 HK 15,78 14,60
12.  Malá Skála 15,84 JN 15,84 15,42
13.  Jílové u Držkova 16,73 JN 16,73 16,33
14.  Břehy A 16,77 MB 16,77 16,50
15.  Loukov 17,12 MB 17,12 17,03
16.  Břehy B 17,39 MB 17,39 17,13
17.  Košťálov 18,82 SM 18,82 15,99
18.  Tanvald Šumburk 19,81 JN 19,81 19,02
19.  Příšovice 21,76 LI 21,76 19,91
20.  Koberovy 23,34 JN 23,34 20,39
21.  Cetenov 29,92 LI 29,92 29,68
22.  Pěnčín NP JN NP NP
22.  Karlinky NP LI NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 16,84 SM 16,84 16,47
2.  Břehy 17,21 MB 17,21 17,15
3.  Katusice 17,52 MB 17,52 16,95
4.  Jeřmanice 17,68 LI 17,68 17,35
5.  Březová 17,86 LI 17,86 17,63
6.  Veselá 22,65 SM 22,65 22,40


Košťálov

Název soutěže a popis: PKL Košťálov
Kontakt:   Jaroslav Houžvička ml.
Kdy: 07. 07. 2018 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 02. 07. 2018 20:00
Začátek tipování:  07. 07. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 07. 07. 2018 00:00
Konec hlasování: 07. 07. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Tatobity 14,38 SM 14,38 14,12
2.  Březová 14,60 LI 14,53 14,60
3.  Smidary 14,91 HK 14,21 14,91
4.  Valdice 15,38 JC 15,38 14,43
5.  Chyjice 15,41 JC 15,41 14,69
6.  Pšánky 15,47 HK 15,47 14,34
7.  Karlinky 15,64 LI 15,64 15,14
8.  Pěnčín 15,84 JN 15,83 15,84
9.  Malá Skála 15,90 JN 15,20 15,90
10.  Břehy 15,96 MB 15,96 15,62
11.  Jílové u Držkova 16,19 JN 16,11 16,19
12.  Velké Hamry 16,30 JN 14,58 16,30
13.  Jeřmanice Muži 16,63 LI 16,12 16,61
14.  Veselá 21,33 SM 21,33 17,99
15.  Košťálov 24,90 SM 14,93 24,90
16.  Hradčany 25,98 LI 25,98 23,91
17.  Tanvald šumburk NP JN 20,22 20,45
18.  Frýdštejn NP JN NP NP
18.  Nedaříž NP SM NP NP
18.  Jirkov B NP JN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Katusice 17,91 MB 17,65 17,91
2.  Malá Skála Béčko 18,11 JN 17,06 18,11
3.  Jeřmanice 18,94 LI 18,94 18,28
4.  Košťálov 18,97 SM 18,97 18,20
5.  Veselá 22,61 SM 20,02 22,61
6.  Škodějov 26,73 SM 26,73 22,07


Podmoklice

Název soutěže a popis: PKL Podmoklice
Kontakt:   Marcel Bažant
Kdy: 21. 07. 2018 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 16. 07. 2018 20:00
Začátek tipování:  21. 07. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 21. 07. 2018 00:00
Konec hlasování: 21. 07. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Březová 14,49 LI 14,49 14,74
2.  Jílové u Držkova 14,50 JN 14,50 15,39
3.  Frýdštejn 14,62 JN 15,66 14,62
4.  Smidary 14,77 HK 14,77 14,98
5.  Pěnčín 14,91 JN 18,58 14,91
6.  Veselá 15,03 SM 15,11 15,03
6.  Malá Skála 15,03 JN 15,03 15,32
8.  Chyjice 15,09 JC 15,09 NP
9.  Košťálov 15,12 SM 15,12 15,59
10.  Karlinky 15,39 LI 15,98 15,39
11.  Valdice 15,42 JC 15,42 17,16
12.  Velké Hamry 15,48 JN 15,48 15,84
13.  Cetenov 15,73 LI 15,73 16,77
14.  Roudný 15,81 JN NP 15,81
15.  Olešnice 15,90 SM 17,79 15,90
16.  Břehy B 16,59 MB 16,59 16,88
17.  Tanvald šumburk 16,97 JN NP 16,97
18.  Jirkov B 17,06 JN 17,06 17,93
19.  Břehy 22,03 MB 34,34 22,03
20.  Hradčany NP LI NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 16,78 SM 16,78 NP
2.  Zlatá Olešnice 17,89 JN 24,89 17,89
3.  Veselá 17,94 SM 17,94 20,93
4.  Katusice 18,00 MB NP 18,00
5.  Jeřmanice 18,07 LI 18,07 18,16
6.  Malá Skála Béčko 18,22 JN 19,55 18,22
7.  Břehy 21,52 MB 27,76 21,52
8.  Březová NP LI NP NP


Nová Ves u Chrastavy

Název soutěže a popis: O povodňový kruh 2018
Kontakt:  
Kdy: 28. 07. 2018 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 23. 07. 2018 20:00
Začátek tipování:  28. 07. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 28. 07. 2018 00:00
Konec hlasování: 28. 07. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Frýdštejn 15,05 JN 14,45 15,05
2.  Březová 15,29 LI 15,10 15,29
3.  Velké Hamry 15,40 JN 15,21 15,40
4.  Chyjice 15,54 JC 15,54 14,87
5.  Pěnčín 15,93 JN 15,93 15,34
6.  Karlinky 15,98 LI 15,98 15,34
7.  Břehy 16,08 MB 16,00 16,08
8.  Cetenov 16,10 LI 15,37 16,10
9.  Malá Skála 16,20 JN 16,20 14,88
10.  Hradčany 16,92 LI 16,75 16,92
11.  Loukov 18,71 MB 18,71 18,61
12.  Smidary 18,83 HK 18,83 14,52
13.  Tanvald šumburk 20,76 JN 18,76 20,76
14.  Valdice 21,22 JC 21,22 20,67
15.  Kněžičky Lvová 31,48 LI 31,48 30,80
16.  Nová Ves 31,53 LI 17,07 31,53
17.  Veselá 40,74 SM 40,12 40,74
18.  Jílové u Držkova NP JN NP NP
18.  Košťálov NP SM NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 17,06 SM 16,38 17,06
2.  Katusice 17,07 MB 16,66 17,07
3.  Veselá 18,04 SM 18,02 18,04
4.  Jeřmanice 18,74 LI 18,74 18,31
5.  Březová 20,86 LI 20,86 20,11
6.  Malá Skála Béčko 21,50 JN 17,81 21,50
7.  Vratislavice nad Nisou 26,38 LI 26,38 25,82


Jílové u Držkova

Název soutěže a popis: Jílovský pohár
Kontakt:   Michal Štěpán
Kdy: 11. 08. 2018 10:00
Telefon:  723614641
Začátek rezervace: 06. 08. 2018 20:00
Začátek tipování:  11. 08. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 11. 08. 2018 00:00
Konec hlasování: 11. 08. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Smidary 14,97 HK 14,97 14,59
2.  Chyjice 15,22 JC 14,96 15,22
3.  Jílové u Držkova 15,31 JN 15,05 15,31
4.  Březová 15,34 LI 15,19 15,34
5.  Malá Skála 15,58 JN 15,58 15,28
6.  Frýdštejn 15,89 JN 14,98 15,89
7.  Tanvald šumburk 16,13 JN 16,13 15,53
8.  Karlinky 16,15 LI 16,11 16,15
9.  Velké Hamry 16,37 JN 15,07 16,37
10.  Jirkov A 16,45 JN 15,27 16,45
11.  Košťálov 16,55 SM 16,55 16,03
12.  Břehy 16,71 MB 16,71 16,64
13.  Cetenov 16,74 LI 15,79 16,74
14.  Pěnčín 16,92 JN 16,65 16,92
15.  Jeřmanice 17,34 LI 17,59 17,34
16.  Loukov 18,62 MB 17,39 18,62
17.  Lučany nad Nisou 23,67 JN 21,72 23,67
18.  Hradčany 30,81 LI 30,81 15,83
19.  Jirkov B NP JN NP NP
19.  Velké Hamry Hamrska NP JN NP NP
19.  Škodějov NP SM NP 18,16
19.  Valdice NP JC 17,13 17,43
19.  Veselá NP SM NP 17,94

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Malá Skála Béčko 18,50 JN 18,40 18,50
2.  Katusice 18,60 MB 18,60 17,31
3.  Břehy 18,92 MB 18,92 18,90
4.  Košťálov 19,19 SM 18,16 19,19
5.  Veselá 19,64 SM 18,09 19,64
6.  Zlatá Olešnice 20,21 JN 19,31 20,21
7.  Jeřmanice 21,33 LI 19,21 21,33
8.  Smržovka 32,74 JN 32,74 32,61


Karlinky

Název soutěže a popis: PKL Karlinky
Kontakt:  
Kdy: 01. 09. 2018 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 27. 08. 2018 20:00
Začátek tipování:  01. 09. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 01. 09. 2018 00:00
Konec hlasování: 01. 09. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Valdice 15,27 JC 15,15 15,27
2.  Pšánky 15,38 HK 15,35 15,38
3.  Jílové u Držkova 15,58 JN 15,52 15,58
4.  Březová 15,62 LI 15,62 14,86
5.  Karlinky 15,87 LI 15,78 15,87
6.  Košťálov 16,00 SM 15,53 16,00
7.  Velké Hamry 16,28 JN 16,01 16,28
8.  Cetenov 17,28 LI 17,25 17,18
9.  Břehy 18,08 MB 17,82 18,08
10.  Nová Ves 18,90 LI 18,32 18,90
11.  Frýdštejn 20,00 JN 15,26 20,00
12.  Jeřmanice 21,56 LI 21,56 20,07
13.  Hradčany 22,63 LI 22,63 20,77
14.  Malá Skála 24,27 JN 23,96 24,27
15.  Smidary 27,08 HK 26,69 27,08
16.  Chyjice NP JC NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Katusice 17,05 MB 17,05 17,05
2.  Košťálov 17,75 SM 17,65 17,75
3.  Veselá 19,60 SM 19,32 19,60
4.  Jeřmanice 19,66 LI 19,66 19,20
5.  Březová 24,24 LI 24,24 18,22
6.  Karlinky 38,49 LI 35,51 38,49


Ploukonice

Název soutěže a popis: O Posvícenskou husu 2018
Kontakt:   Jakub Roubíček
Kdy: 29. 09. 2018 14:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 24. 09. 2018 20:00
Začátek tipování:  29. 09. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 29. 09. 2018 00:00
Konec hlasování: 29. 09. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chyjice 14,31 JC 13,98 14,31
2.  Zlatá Olešnice 14,73 JN 14,25 14,73
3.  Březová 14,93 LI 14,58 14,93
4.  Bašnice 15,08 JC 14,26 15,08
5.  Obrubce 15,39 MB 14,56 15,39
6.  Velké Hamry 15,43 JN 14,31 15,43
7.  Malá Skála 15,79 JN 15,35 15,79
8.  Karlinky 15,81 LI 15,81 15,33
9.  Valdice 15,86 JC 15,44 15,86
10.  Bechov 15,91 MB 15,68 15,91
11.  Pěnčín 16,32 JN 16,32 14,91
12.  Cetenov 16,53 LI 15,02 16,53
13.  Košťálov 17,24 SM 17,24 14,97
14.  Těpeře 17,38 JN 17,02 17,38
15.  Hradčany 18,60 LI 18,60 17,21
16.  Smidary 18,81 HK 18,81 18,76
17.  Žehrov 21,65 MB 20,07 21,65
18.  Břehy 21,68 MB 20,02 21,68
19.  Jílové u Držkova 29,98 JN 29,87 29,98
20.  Kacanovy 60,64 SM 59,38 60,64
21.  Břehy B NP MB NP NP
21.  Krásná Ves NP MB NP NP
21.  Dobšín NP MB NP NP
21.  Lučany nad Nisou NP JN NP NP
21.  Loukov NP MB NP NP
21.  Veselá NP SM NP NP
21.  Olešnice NP SM 15,21 15,12
21.  Dobšín B NP MB NP NP
21.  Tatobity NP SM NP NP
21.  Frýdštejn NP JN 15,86 NP
21.  Hrdlořezy NP MB 16,33 16,34

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Malá Skála Béčko 17,52 JN 16,71 17,52
2.  Košťálov 18,39 SM 16,56 18,39
3.  Břehy 18,63 MB 18,63 18,44
4.  Ploukonice 19,34 SM 19,25 19,34
5.  Katusice 19,81 MB 19,81 18,07
6.  Olešnice 22,09 SM 19,96 22,09
7.  Kosmonosy 22,70 MB 18,77 22,70
8.  Veselá NP SM NP NP

Počet soutěží: 12  Celkem pokusů:  39
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: