Výsledky ročníku 2018
Vyber informace ...
Celkem záznamů:
82
82
Průměrný čas:
32,83
32,83
Nejlepší čas:
13,74
13,74
Nejlepší čas č.1:
13,72
13,72
Nejlepší čas č.2:
1,59
1,59
Nejlepší prostřik:
0
0
Průměrný prostřik
3,55
3,55
Poměr čas č.1 (LP) / čas č.2 (PP)
43 / 31
43 / 31
Povedené / Nepovedené
71 / 11
71 / 11
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Březová | Liberec | 157 | 12x | 13,08 | 14,39 | 14,39 | 14,11 | 14,97 |
![]() | 2. | Smidary | Hradec Králové | 107 | 12x | 8,92 | 14,57 | 14,10 | 14,31 | 17,77 |
![]() | 3. | Chyjice | Jičín | 97 | 12x | 8,08 | 14,31 | 13,98 | 14,31 | 24,35 |
![]() | 4. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 90 | 12x | 7,50 | 15,03 | 14,47 | 14,88 | 16,40 |
![]() | 5. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 88 | 11x | 8,00 | 14,50 | 14,50 | 14,87 | 26,32 |
![]() | 6. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 81 | 12x | 6,75 | 15,33 | 14,31 | 14,64 | 16,11 |
![]() | 7. | Karlinky | Liberec | 77 | 12x | 6,42 | 15,19 | 15,09 | 15,14 | 33,20 |
![]() | 8. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 76 | 12x | 6,33 | 14,62 | 14,45 | 14,48 | 33,47 |
![]() | 9. | Pšánky | Hradec Králové | 66 | 5x | 13,20 | 14,44 | 14,44 | 14,27 | 14,96 |
![]() | 10. | Valdice | Jičín | 63 | 12x | 5,25 | 14,53 | 14,53 | 14,34 | 34,76 |
![]() | 11. | Košťálov | Semily | 57 | 12x | 4,75 | 15,12 | 14,69 | 14,80 | 26,68 |
![]() | 12. | Tatobity | Semily | 45 | 7x | 6,43 | 14,38 | 14,38 | 14,12 | 60,08 |
![]() | 13. | Cetenov | Liberec | 44 | 10x | 4,40 | 15,70 | 15,02 | 15,70 | 17,79 |
![]() | 14. | Hradčany | Liberec | 43 | 10x | 4,30 | 14,90 | 14,90 | 14,61 | 29,83 |
![]() | 15. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 40 | 11x | 3,64 | 14,91 | 15,73 | 14,91 | 44,54 |
![]() | 16. | Veselá | Semily | 32 | 11x | 2,91 | 15,03 | 15,11 | 1,59 | 40,59 |
![]() | 17. | Čeperka N | Pardubice | 32 | 3x | 10,67 | 15,07 | 14,80 | 14,86 | 15,19 |
![]() | 18. | Myštěves | Hradec Králové | 29 | 3x | 9,67 | 13,74 | 13,72 | 13,74 | 49,45 |
![]() | 19. | Jeřmanice | Liberec | 28 | 8x | 3,50 | 15,61 | 15,61 | 15,35 | 19,12 |
![]() | 20. | Břehy | Mladá Boleslav | 26 | 8x | 3,25 | 15,96 | 15,96 | 15,62 | 18,19 |
![]() | 21. | Tanvald šumburk | Jablonec nad Nisou | 15 | 5x | 3,00 | 16,13 | 16,13 | 15,53 | 38,26 |
![]() | 22. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 14 | 1x | 14,00 | 14,73 | 14,25 | 14,73 | 14,73 |
![]() | 23. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 14 | 2x | 7,00 | 15,12 | 15,12 | 14,97 | 15,47 |
![]() | 24. | Břehy A | Mladá Boleslav | 13 | 4x | 3,25 | 15,94 | 15,94 | 15,62 | 20,28 |
![]() | 25. | Bašnice | Jičín | 12 | 1x | 12,00 | 15,08 | 14,26 | 15,08 | 15,08 |
![]() | 26. | Jirkov A | Jablonec nad Nisou | 12 | 2x | 6,00 | 16,00 | 15,27 | 15,82 | 16,23 |
![]() | 27. | Hrobice | Pardubice | 11 | 2x | 5,50 | 14,91 | 14,51 | 14,70 | 67,46 |
![]() | 28. | Obrubce | Mladá Boleslav | 11 | 1x | 11,00 | 15,39 | 14,56 | 15,39 | 15,39 |
![]() | 29. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 8 | 2x | 4,00 | 15,36 | 15,21 | 15,36 | 67,68 |
![]() | 30. | Dubenec | Trutnov | 7 | 1x | 7,00 | 15,47 | 15,20 | 15,47 | 15,47 |
![]() | 31. | Bechov | Mladá Boleslav | 6 | 1x | 6,00 | 15,91 | 15,68 | 15,91 | 15,91 |
![]() | 32. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 6 | 5x | 1,20 | 16,30 | 16,30 | 16,04 | 60,85 |
![]() | 33. | Loukov | Mladá Boleslav | 6 | 6x | 1,00 | 16,57 | 16,52 | 16,57 | 51,84 |
![]() | 34. | Nová Ves | Liberec | 6 | 2x | 3,00 | 18,90 | 17,07 | 18,90 | 25,22 |
![]() | 35. | Renmotor Jinolice | Jičín | 4 | 1x | 4,00 | 15,77 | 15,59 | 15,77 | 15,77 |
![]() | 36. | Děčín I-Děčín DDM ARMEX | Děčín | 3 | 1x | 3,00 | 16,05 | 16,05 | 15,22 | 16,05 |
![]() | 37. | Jeřmanice Muži | Liberec | 3 | 1x | 3,00 | 16,63 | 16,12 | 16,61 | 16,63 |
![]() | 38. | Těpeře | Jablonec nad Nisou | 2 | 1x | 2,00 | 17,38 | 17,02 | 17,38 | 17,38 |
![]() | 39. | Olešnice | Semily | 1 | 5x | 0,20 | 15,90 | 15,21 | 15,12 | 38,74 |
![]() | 40. | Kněžičky Lvová | Liberec | 1 | 1x | 1,00 | 31,48 | 31,48 | 30,80 | 31,48 |
![]() | - | Břehy B | Mladá Boleslav | 0 | 4x | 0,00 | 16,59 | 16,59 | 16,88 | 45,57 |
![]() | - | Příšovice | Liberec | 0 | 3x | 0,00 | 18,03 | 17,78 | 18,03 | 20,67 |
![]() | - | Bystřice nad Úhlavou | Klatovy | 0 | 1x | 0,00 | 18,40 | 18,40 | 18,07 | 18,40 |
![]() | - | Tanvald Šumburk | Jablonec nad Nisou | 0 | 1x | 0,00 | 19,81 | 19,81 | 19,02 | 19,81 |
![]() | - | Žehrov | Mladá Boleslav | 0 | 1x | 0,00 | 21,65 | 20,07 | 21,65 | 21,65 |
![]() | - | Boseň | Mladá Boleslav | 0 | 1x | 0,00 | 22,68 | 22,68 | 21,26 | 22,68 |
![]() | - | Koberovy | Jablonec nad Nisou | 0 | 1x | 0,00 | 23,34 | 23,34 | 20,39 | 23,34 |
![]() | - | Lučany nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 0 | 2x | 0,00 | 23,67 | 21,72 | 23,67 | 71,84 |
![]() | - | Smidary Chotělice | Hradec Králové | 0 | 1x | 0,00 | 30,13 | 29,02 | 30,13 | 30,13 |
![]() | - | Kacanovy | Semily | 0 | 1x | 0,00 | 60,64 | 59,38 | 60,64 | 60,64 |
![]() | - | Velké Hamry Hamrska | Jablonec nad Nisou | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 120,00 | 120,00 |
![]() | - | Nedaříž | Semily | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 120,00 | 120,00 |
![]() | - | Dobšín Kamenice | Mladá Boleslav | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 120,00 | 120,00 |
![]() | - | Ploužnice | Semily | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 120,00 | 120,00 |
![]() | - | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 120,00 | 120,00 |
![]() | - | Moravany | Pardubice | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 120,00 | 120,00 |
![]() | - | Dobšín Kamenice B | Mladá Boleslav | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 120,00 | 120,00 |
![]() | - | Škodějov | Semily | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 18,16 | 120,00 |
![]() | - | Hrdlořezy | Mladá Boleslav | 0 | 1x | 0,00 | NP | 16,33 | 16,34 | 120,00 |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Košťálov | Semily | 42 | 12x | 3,50 | 16,78 | 16,38 | 16,47 | 26,70 |
![]() | 2. | Katusice | Mladá Boleslav | 39 | 11x | 3,55 | 17,05 | 16,66 | 16,95 | 18,17 |
![]() | 3. | Veselá | Semily | 26 | 12x | 2,17 | 17,94 | 17,76 | 18,04 | 29,33 |
![]() | 4. | Jeřmanice | Liberec | 19 | 11x | 1,73 | 17,67 | 17,67 | 17,35 | 20,20 |
![]() | 5. | Břehy | Mladá Boleslav | 15 | 8x | 1,88 | 17,21 | 17,21 | 17,15 | 21,01 |
![]() | 6. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 15 | 9x | 1,67 | 17,52 | 16,71 | 17,52 | 25,52 |
![]() | 7. | Ploukonice | Semily | 7 | 4x | 1,75 | 18,70 | 17,98 | 18,70 | 20,14 |
![]() | 8. | Myštěves | Hradec Králové | 6 | 2x | 3,00 | 17,81 | 17,81 | 17,68 | 19,34 |
![]() | 9. | Březová | Liberec | 6 | 8x | 0,75 | 17,86 | 17,86 | 17,63 | 34,12 |
![]() | 10. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 4 | 3x | 1,33 | 17,89 | 19,31 | 17,89 | 19,75 |
![]() | 11. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 2x | 0,50 | 21,85 | 20,27 | 21,85 | 23,18 |
![]() | - | Děčín XXXII-Boletice nad Labem | Děčín | 0 | 1x | 0,00 | 21,75 | 21,28 | 21,75 | 21,75 |
![]() | - | Olešnice | Semily | 0 | 1x | 0,00 | 22,09 | 19,96 | 22,09 | 22,09 |
![]() | - | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 0 | 1x | 0,00 | 22,70 | 18,77 | 22,70 | 22,70 |
![]() | - | Vratislavice nad Nisou | Liberec | 0 | 1x | 0,00 | 26,38 | 26,38 | 25,82 | 26,38 |
![]() | - | Škodějov | Semily | 0 | 1x | 0,00 | 26,73 | 26,73 | 22,07 | 26,73 |
![]() | - | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 0 | 1x | 0,00 | 27,06 | 27,06 | 26,53 | 27,06 |
![]() | - | Cetenov | Liberec | 0 | 1x | 0,00 | 32,33 | 20,99 | 32,33 | 32,33 |
![]() | - | Smržovka | Jablonec nad Nisou | 0 | 1x | 0,00 | 32,74 | 32,74 | 32,61 | 32,74 |
![]() | - | Malá Skála B | Jablonec nad Nisou | 0 | 1x | 0,00 | 36,25 | 21,69 | 36,25 | 36,25 |
![]() | - | Karlinky | Liberec | 0 | 1x | 0,00 | 38,49 | 35,51 | 38,49 | 38,49 |
![]() | - | Libuň | Jičín | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 18,31 | 120,00 |
![]() | - | Mělník Blata | Mělník | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 120,00 | 120,00 |
| P | Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
Celkem se účastnilo: 82 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















