Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 26. 08. 2019 2019/09/14 Knínice, IX. ročník O putovní pohár SDH Knínice JI -
2 15. 09. 2019 2019/09/20 Dolní Bečva, sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva VS -
3 01. 09. 2019 2019/09/19 Cizkrajov na návsi, 6.ročník nočních závodů v Cizkrajově JH -
4 02. 09. 2019 2019/09/19 Fotbalové hřiště Karlovice, I. ročník noční pohárové soutěže BR -
5 06. 09. 2019 2019/09/21 Kostelec nad Černými lesy, 8. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy KO PL
6 10. 09. 2019 2019/09/21 MIMO LIGU - Pivovar - Ch.Planá, memoriál Václava Zimáka TC TCL
7 08. 09. 2019 2019/09/21 Žihobce, O pohár KT ŠHL
8 16. 09. 2019 2019/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
9 01. 09. 2019 2019/09/20 Jiřice u Miroslavi, hřiště, O putovní pohár starosty obce Jiřice ZN -
10 07. 09. 2019 2019/09/19 Chropyně fotbalové hříště, Memorial Jana Zapletala KM -
11 08. 09. 2019 2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
12 09. 09. 2019 2019/09/21 Buková - areál u Brůdku, O pohár obce Buková 2B úzké PJ -
13 11. 09. 2019 2019/09/21 MIMO LIGU - Pivovar - Ch.Planá, memoriál Václava Zimáka TC TCL
14 31. 08. 2019 2019/09/20 Srch, fotbalové hřiště, VIII.kolo LPO - Srch PA LPO
15 01. 09. 2019 2019/09/20 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 9. MEMORIÁL Jana Slámy TR -
16 13. 09. 2019 2019/09/19 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž Radslavice VY -
17 15. 09. 2019 2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
18 31. 08. 2019 2019/09/21 Smidary, IX.kolo LPO - Smidary HK LPO
19 16. 09. 2019 2019/09/20 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
20 08. 09. 2019 2019/09/21 Cizkrajov na návsi, Hasičské závody v požárním útoků děti JH -
21 10. 09. 2019 2019/09/27 Výkleky, O pohár starosty PR PRL
22 14. 09. 2019 2019/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
23 17. 03. 2019 2019/09/27 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019 DO -
24 22. 09. 2019 2019/09/28 Olešnice, Olešnice OL HE
25 15. 09. 2019 2019/09/28 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
26 23. 09. 2019 2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019 SM PKL
27 06. 09. 2019 2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019 UO -
28 01. 09. 2019 2019/10/05 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 5. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO DO -
29 09. 09. 2019 2019/10/04 Třebelovice, O pohár starostky obce Třebelovice TR -
30 01. 09. 2019 2019/10/12 Chlumčany, 19. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE PJ FSCR
31 01. 11. 2019 2019/11/16 Pohořelice- modelářské letiště, O sametový pohár ZL -
32 30. 07. 2019 2019/12/13 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim BO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1ChlumčanyŽeny Chotíkov112019-09-15 12:14:46
2Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Račice152019-09-15 12:08:25
3Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Račice122019-09-15 12:07:51
4Cizkrajov na návsinerozlišeno Kaliště212019-09-15 11:27:06
5Dolní Bečva, sportovní areálnerozlišeno Dolní Bečva102019-09-15 11:25:22
6Cizkrajov na návsinerozlišeno Kaliště172019-09-15 11:25:09
7Dolní Bečva, sportovní areálnerozlišeno Dolní Bečva62019-09-15 11:25:08
8Dolní Bečva, sportovní areálnerozlišeno Dolní Bečva32019-09-15 11:24:57
9Dolní Bečva, sportovní areálnerozlišeno Dolní Bečva12019-09-15 11:24:45
10Český RudolecMuži Choustník152019-09-15 11:23:55
11Česká BěláŽeny Česká Bělá42019-09-15 10:38:11
12Česká BěláSmíšený dorostČeská Bělá32019-09-15 10:13:44
13Česká BěláMuži Česká Bělá12019-09-15 10:10:01
14MIMO LIGU - Pivovar - Ch.Planánerozlišeno Halže52019-09-15 09:41:59
15Cizkrajov na návsinerozlišeno Bílkov162019-09-14 21:25:17
16Buková - areál u Brůdkunerozlišeno Čelákovy52019-09-14 21:04:53
17Česká BěláMuži Světlá nad Sázavou92019-09-14 19:37:48
18ChlumčanyMuži Křenovy362019-09-14 18:44:33
19Areál Ostrov Letohrad - Orlicenerozlišeno Žehrov312019-09-14 18:26:54
20Česká BěláSmíšený dorostLučice52019-09-14 17:18:09
21Česká BěláŽeny Lučice32019-09-14 17:17:51
22Česká BěláMuži Lučice42019-09-14 17:17:15
23Česká BěláMuži Kynice52019-09-14 16:12:01
24MIMO LIGU - Pivovar - Ch.Planánerozlišeno Kostelec102019-09-14 15:37:23
25MIMO LIGU - Pivovar - Ch.Planánerozlišeno Kostelec62019-09-14 15:36:35
26MIMO LIGU - Pivovar - Ch.Planánerozlišeno Kostelec22019-09-14 15:35:41
27Chropyně fotbalové hříštěnerozlišeno Nětčice112019-09-14 15:18:10
28ChlumčanyMuži Horní Kamenice312019-09-14 15:10:18
29Horšovský Týnnerozlišeno Honezovice182019-09-14 14:47:28
30Česká BěláMuži Petrovice82019-09-14 13:43:46
31Horšovský Týnnerozlišeno Krchleby172019-09-14 13:10:59
32Areál Ostrov Letohrad - Orlicenerozlišeno Velké Hamry302019-09-14 11:24:30
33Fotbalové hřiště Radslavicenerozlišeno Hoštice182019-09-14 09:42:52
34KníniceMuži Třebelovice162019-09-14 07:41:51
35KníniceMuži Třebelovice132019-09-14 07:40:54
36Chropyně fotbalové hříštěnerozlišeno Morkovice152019-09-14 00:14:02
37Chropyně fotbalové hříštěnerozlišeno Morkovice92019-09-14 00:13:28
38Fotbalové hřiště Radslavicenerozlišeno Dětkovice222019-09-13 22:44:26
39PetroviceMuži Kouty42019-09-13 22:02:30
40MaršoviceŽeny Pavlov42019-09-13 21:13:40
41SmidaryŽeny Dlouhá Ves92019-09-13 21:13:37
42HerálecMuži Kámen162019-09-13 20:38:23
43HerálecMuži Kámen152019-09-13 20:38:22
44Areál Ostrov Letohrad - Orlicenerozlišeno Břehy292019-09-13 20:24:06
45Fotbalové hřiště Radslavicenerozlišeno Dětkovice172019-09-13 20:08:44
46Fotbalové hřiště Radslavicenerozlišeno Habrovany162019-09-13 20:01:32
47Fotbalové hřiště Radslavicenerozlišeno Chvalnov152019-09-13 20:00:57
48Fotbalové hřiště Radslavicenerozlišeno Dražovice142019-09-13 20:00:39
49Fotbalové hřiště Radslavicenerozlišeno Mokrá132019-09-13 20:00:35
50RadhosticeMuži Dolany122019-09-13 20:00:18
51Fotbalové hřiště Radslavicenerozlišeno Habrovany122019-09-13 20:00:16
52Fotbalové hřiště Radslavicenerozlišeno Hodějice102019-09-13 20:00:13
53Fotbalové hřiště Radslavicenerozlišeno Tvarožná62019-09-13 20:00:09
54MaršoviceMuži Netín292019-09-13 19:49:09
55RadhosticeMuži Hodějice112019-09-13 19:14:22
56ŽihobceMladší žáci Benešova Hora32019-09-13 18:01:41
57ŽihobcePřípravka Benešova Hora32019-09-13 18:01:31
58Šaraticenerozlišeno Dětkovice342019-09-13 14:12:10
59PetroviceŽeny Petrůvky52019-09-13 14:11:31
60Kosořice, hasičské hřištěŽeny Chudíř102019-09-13 13:41:29
61Kostelec nad Černými lesyPřípravka Kostelec nad Černými Lesy32019-09-13 13:23:18
62Kostelec nad Černými lesyMladší žáci Kostelec nad Černými Lesy92019-09-13 13:22:53
63Kostelec nad Černými lesyStarší žáci Kostelec nad Černými Lesy52019-09-13 13:22:37
64Kostelec nad Černými lesySmíšený dorostKostelec nad Černými Lesy52019-09-13 13:22:25
65Kostelec nad Černými lesyŽeny Kostelec nad Černými Lesy52019-09-13 13:22:05
66Kostelec nad Černými lesyMuži Kostelec nad Černými Lesy72019-09-13 13:21:53
67Chropyně fotbalové hříštěnerozlišeno Kokory62019-09-13 12:48:48
68Šaraticenerozlišeno Dětkovice92019-09-13 12:11:36
69Kostelec nad Černými lesyŽeny Úvaly42019-09-13 09:49:37
70VýklekyMuži Nenakonice122019-09-13 09:00:23
71VýklekyMuži >35 let Výkleky12019-09-13 07:49:46
72Fotbalové hřiště Radslavicenerozlišeno Tučapy92019-09-13 07:01:33
73KošťálovMuži Tatobity52019-09-12 20:58:16
74Český RudolecMuži Skrýchov u Malšic192019-09-12 20:44:01
75Jemnice - náměstí Svobodynerozlišeno Třebelovice212019-09-12 20:37:25
76Český RudolecŽeny Boršov82019-09-12 20:28:06
77Nová VčelniceŽeny Boršov92019-09-12 20:24:42
78Police - zámecký areálnerozlišeno Krahulov222019-09-12 19:37:38
79Jemnice - náměstí Svobodynerozlišeno Nevcehle202019-09-12 19:10:53
80Jemnice - náměstí Svobodynerozlišeno Jemnice182019-09-12 18:58:09
81Kladruby, hřištěnerozlišeno Kostelec22019-09-12 18:41:35
82Čechynerozlišeno Odry292019-09-12 17:31:53
83Kladruby, hřištěnerozlišeno Tachov172019-09-12 16:53:37
84Fotbalové hřiště Radslavicenerozlišeno Hostěrádky-Rešov32019-09-12 16:31:58
85Markvartice, hasičský areálnerozlišeno Přibyslavice402019-09-12 16:26:50
86Markvartice, hasičský areálnerozlišeno Přibyslavice372019-09-12 16:26:23
87Vlčí dolynerozlišeno Zborovice22019-09-12 16:21:01
88HerálecSmíšený dorostChotěboř22019-09-12 16:00:31
89MIMO LIGU - Pivovar - Ch.Planánerozlišeno Hošťka82019-09-12 14:37:32
90MIMO LIGU - Pivovar - Ch.Planánerozlišeno Hošťka42019-09-12 14:35:52
91Jemnice - náměstí Svobodynerozlišeno Domamil142019-09-12 14:30:24
92Čechynerozlišeno Křenovice192019-09-12 13:38:30
93Čechynerozlišeno Ludslavice82019-09-12 13:33:54
94VýklekyMuži Ludslavice112019-09-12 13:32:15
95MIMO LIGU - Pivovar - Ch.Planánerozlišeno Černošín72019-09-12 12:18:21
96BulánkaNepřijedouZásmuky42019-09-12 10:21:18
97VýklekyMuži Zahnašovice92019-09-12 10:10:53
98VýklekyMuži Zahnašovice62019-09-12 10:10:16
99MaršoviceJuniorkyJabloňov12019-09-12 10:08:50
100Kostelec nad Černými lesyMladší žáci Rostoklaty82019-09-12 09:41:44
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání