Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 09. 07. 2020 2020/07/17 Vidče u hasičárny, Videčská vlna, noční pohárová soutěž na2B VS -
2 24. 06. 2020 2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B JE -
3 04. 07. 2020 2020/07/18 Krchleby, Jedenáctá Krchlebská káď DO OPH
4 11. 07. 2020 2020/07/11 Olbramovice, BNL Tomice BN BNL
5 04. 07. 2020 2020/07/18 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B PE PLPU
6 05. 07. 2020 2020/07/07 Stříbřec, ZRUŠENO - O pohár SDH Stříbřec JH -
7 10. 07. 2020 2020/07/17 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
8 14. 06. 2020 2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B ZN -
9 21. 02. 2020 2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce ZN -
10 04. 07. 2020 2020/07/19 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
11 29. 06. 2020 2020/07/10 Myslibořice ZRUŠENO!!!!!, O pohár starosty obce TR TRL
12 01. 07. 2020 2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž TR -
13 06. 07. 2020 2020/07/24 Sportovní areál v Zátoru, Noční soutěž v požárním útoku BR -
14 11. 07. 2020 2020/07/25 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
15 11. 07. 2020 2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
16 11. 07. 2020 2020/07/25 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
17 13. 07. 2020 2020/07/24 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
18 05. 07. 2020 2020/07/24 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov JH -
19 11. 07. 2020 2020/07/24 Kobylí, hasičské cvičiště, O pohár obce Kobylí, M+Ž+Dor+TFA 2.kolo BHL BV BHL
20 11. 07. 2020 2020/07/25 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
21 19. 07. 2020 2020/07/25 Hasičský areál Šumvald, HE Šumvald OL HE
22 12. 07. 2020 2020/07/25 Otinoves - sportovní areál, Pohárová soutěž o pohár starosty SDH Otinoves PV -
23 08. 07. 2020 2020/07/24 Fotbalové hřiště Kněžpole, O POHÁR STAROSTY OBCE KNĚŽPOLE UH -
24 28. 06. 2020 2020/07/24 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
25 07. 07. 2020 2020/07/25 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky RK -
26 11. 07. 2020 2020/07/25 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary - CHNHL 2.kolo DO CHNHL
27 25. 07. 2020 2020/07/25 ONL Drahanovice - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B OL ONL
28 12. 07. 2020 2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
29 13. 07. 2020 2020/07/25 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
30 01. 07. 2020 2020/07/30 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
31 01. 07. 2020 2020/07/30 Bechov, Pohár Formanka - PÚ děti MB -
32 01. 07. 2020 2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves BR -
33 20. 07. 2020 2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
34 20. 07. 2020 2020/07/31 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
35 12. 07. 2020 2020/07/31 Milotice/n/B - hasičský areál, O pohár SDH Milotice nad Bečvou PR -
36 01. 07. 2020 2020/08/01 Prušánky has. areál, O pohár starosty obce M3B - Ž2B HO GPHO
37 18. 07. 2020 2020/08/01 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna / 3B TC TCL
38 18. 07. 2020 2020/07/31 Prušánky, hasičské hřiště, Putovní pohár starosty obce Prušánky, M+Ž+Dor 3. HO BHL
39 19. 07. 2020 2020/07/31 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH -
40 01. 07. 2020 2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B VS -
41 12. 07. 2020 2020/07/31 Zámecký park v Oldřišově, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2020 OP -
42 01. 07. 2020 2020/07/31 TJ hřiště Krhová, O pohár starostky obce Krhová VS -
43 18. 07. 2020 2020/08/01 Mochtín - Hřiště, Noční pohár Mochtín - CHNHL 3. kolo KT CHNHL
44 20. 07. 2020 2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
45 20. 07. 2020 2020/08/01 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
46 12. 07. 2020 2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM -
47 12. 07. 2020 2020/08/02 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
48 19. 07. 2020 2020/08/02 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
49 01. 07. 2020 2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže NJ -
50 25. 07. 2020 2020/08/08 Kynice, Kynice HB HBHL
51 25. 07. 2020 2020/08/08 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
52 03. 08. 2020 2020/08/07 Břehy, Pojizerský pohár Břehy MB JL
53 19. 07. 2020 2020/08/07 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM -
54 27. 07. 2020 2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
55 12. 07. 2020 2020/07/12 Makov, BNL Makov TA BNL
56 08. 07. 2020 2020/08/08 Hřiště Kostelany, O pohár starosty obce Kostelany KM -
57 08. 07. 2020 2020/08/08 noční soutěž, noční soutěž Kostelany KM -
58 01. 08. 2020 2020/08/07 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B OL -
59 04. 07. 2020 2020/08/08 NOČNÍ - Nahý Újezdec, O putovní pohár starosty SDH - noční soutěž TC TCL
60 25. 07. 2020 2020/08/07 Poštorná, hřiště ZŠ Valtická, O putovní pohár, Poštorná, M+Ž+Dor 4.kolo BHL BV BHL
61 27. 07. 2020 2020/08/09 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce PJ ZČHL
62 01. 08. 2020 2020/08/07 Valašská Polanka, Pohárová soutěž VS -
63 01. 08. 2020 2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka OP -
64 01. 08. 2020 2020/08/15 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
65 01. 08. 2020 2020/08/15 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
66 01. 08. 2020 2020/08/15 Ctiboř, hřiště (pouze muži), Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
67 07. 06. 2020 2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR KM -
68 10. 08. 2020 2020/08/14 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
69 01. 08. 2020 2020/08/15 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
70 03. 08. 2020 2020/08/14 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
71 21. 01. 2020 2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL! PB -
72 01. 08. 2020 2020/08/14 Hovorany, hasičské hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka, Hovorany, M+Ž+Dor 5. HO BHL
73 07. 08. 2020 2020/08/14 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
74 05. 08. 2020 2020/08/15 Dalešice, Dalešice JN FNC
75 15. 08. 2020 2020/08/15 ONL Měrotín - ZRUŠENO!, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
76 02. 08. 2020 2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
77 03. 08. 2020 2020/08/15 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
78 08. 08. 2020 2020/08/22 Světlá nad Sázavou, Světlá nad Sázavou HB HBHL
79 08. 08. 2020 2020/08/22 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
80 08. 08. 2020 2020/08/22 Budilov, O pohár PT ŠHL
81 08. 08. 2020 2020/08/22 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
82 05. 07. 2020 2020/07/05 Daměnice, BNL Daměnice BN BNL
83 14. 08. 2020 2020/08/21 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
84 22. 08. 2020 2020/08/22 ONL Haňovice - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B OL ONL
85 12. 08. 2020 2020/08/22 Bukovno, Bukovno MB FNC
86 09. 08. 2020 2020/08/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
87 15. 08. 2020 2020/08/29 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče TC TCL
88 15. 08. 2020 2020/08/29 Dolany, O pohár PT ŠHL
89 24. 08. 2020 2020/08/28 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec LI -
90 15. 08. 2020 2020/08/29 Smilov, Smilov HB HBHL
91 15. 08. 2020 2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
92 16. 08. 2020 2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
93 17. 08. 2020 2020/08/28 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
94 22. 08. 2020 2020/08/22 Miřetice, BNL Miřetice/Chmelná BN BNL
95 16. 08. 2020 2020/08/28 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH -
96 21. 08. 2020 2020/08/28 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
97 23. 08. 2020 2020/08/29 Hasičský areál Plinkout, HE Plinkout OL HE
98 25. 08. 2020 2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B OL -
99 12. 07. 2020 2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž TR -
100 15. 08. 2020 2020/08/29 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž, 3B PE PLPU
101 15. 08. 2020 2020/08/29 Nové Sedliště - Areál SDH, FINÁLE CHNHL - CHNHL 4. kolo TC CHNHL
102 19. 08. 2020 2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) JN FNC
103 16. 08. 2020 2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
104 17. 08. 2020 2020/08/29 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
105 01. 08. 2020 2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky DO -
106 01. 08. 2020 2020/08/30 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
107 23. 05. 2020 2020/05/23 Zderaz - Hřiště, Zderaz CR OLSY
108 23. 08. 2020 2020/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
109 03. 02. 2020 2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
110 22. 08. 2020 2020/09/05 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
111 31. 08. 2020 2020/09/04 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
112 30. 08. 2020 2020/09/05 Hlubočky, HE Hlubočky OL HE
113 28. 08. 2020 2020/09/04 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
114 22. 08. 2020 2020/09/05 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
115 22. 08. 2020 2020/09/05 Stýskaly-hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2020 PS -
116 31. 08. 2020 2020/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
117 23. 08. 2020 2020/09/06 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
118 29. 08. 2020 2020/09/12 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
119 29. 08. 2020 2020/09/12 Herálec, Herálec HB HBHL
120 29. 08. 2020 2020/09/12 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
121 29. 08. 2020 2020/09/12 Sedlatice, O pohár starosty obce JI PLPU
122 29. 08. 2020 2020/09/12 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
123 02. 09. 2020 2020/09/12 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
124 01. 08. 2020 2020/09/11 Volenice, Volenická Noc PB -
125 29. 08. 2020 2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
126 07. 09. 2020 2020/09/11 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
127 05. 09. 2020 2020/09/19 Žihobce, O pohár KT ŠHL
128 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
129 05. 09. 2020 2020/09/19 Srch, Srch _ PA HBHL
130 13. 09. 2020 2020/09/19 Stadion Lokomotiva Olomouc, HE Olomouc o pohár oshol kraje a Hejtmana kraje OL HE
131 14. 09. 2020 2020/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
132 05. 09. 2020 2020/09/19 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
133 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna TC TCL
134 06. 09. 2020 2020/09/18 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH -
135 30. 08. 2020 2020/09/19 Zahořany - fotbalové hřiště, 4. ročník O pohár starosty obce DO -
136 11. 09. 2020 2020/09/18 Radslavice (noční 2B), O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
137 19. 09. 2020 2020/09/19 ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO!, Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
138 14. 09. 2020 2020/09/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
139 12. 09. 2020 2020/09/26 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
140 04. 04. 2020 2020/09/24 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2020 DO -
141 12. 09. 2020 2020/09/26 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
142 21. 09. 2020 2020/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
143 20. 09. 2020 2020/09/26 Olešnice, HE Olešnice OL HE
144 12. 09. 2020 2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
145 17. 10. 2020 2020/10/17 Staňkov - Sál Lidového Domu, Galavečer s vyhlášením výsledků ročníku 2020 OPH. DO OPH
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Sportovní areál Broumynerozlišeno Březnice182020-07-14 23:51:02
2Sportovní areál Broumynerozlišeno Březnice42020-07-14 23:50:48
3Sportovní areál Broumynerozlišeno Březnice292020-07-14 23:50:07
4Sportovní areál Broumynerozlišeno Březnice182020-07-14 23:49:41
5Mikulovicenerozlišeno Heraltice202020-07-14 22:09:15
6Sportovní areál Broumynerozlišeno Radíč172020-07-14 21:44:39
7Sportovní areál Broumynerozlišeno Radíč172020-07-14 21:40:54
8ZahnašoviceŽeny Přáslavice202020-07-14 21:33:51
9Mikulovicenerozlišeno Bransouze182020-07-14 20:28:35
10Fotbalové hřiště Grešlové Mýtonerozlišeno Knínice252020-07-14 20:10:29
11Fotbalové hřiště Grešlové Mýtonerozlišeno Knínice212020-07-14 20:09:25
12Fotbalové hřiště Grešlové Mýtonerozlišeno Slavonice242020-07-14 20:08:01
13Milotice/n/B - hasičský areálŽeny Hostašovice52020-07-14 20:01:54
14Mikulovicenerozlišeno Mikulovice192020-07-14 19:51:45
15Široký Brodnerozlišeno Bernartice242020-07-14 19:44:53
16ZahnašoviceŽeny Olšovec192020-07-14 18:43:04
17Vidče u hasičárnynerozlišeno Olšany u Prostějova232020-07-14 18:01:01
18Sportovní areál Broumynerozlišeno Zahořany282020-07-14 17:11:30
19Sportovní areál Broumynerozlišeno Zahořany162020-07-14 17:11:11
20Sportovní areál Broumynerozlišeno Zahořany272020-07-14 17:09:59
21Sportovní areál Broumynerozlišeno Zahořany162020-07-14 17:09:39
22Krchlebynerozlišeno Zahořany242020-07-14 17:08:01
23Krchlebynerozlišeno Zahořany232020-07-14 17:07:19
24Bechovnerozlišeno Bakov nad Jizerou72020-07-14 16:50:47
25Zámecký park v Oldřišověnerozlišeno Hněvošice142020-07-14 15:50:10
26Sportovní areál Broumynerozlišeno Lužná62020-07-14 15:39:39
27Sportovní areál Broumynerozlišeno Lužná62020-07-14 15:37:57
28Letohrad - KunčiceMuži Hostěrádky-Rešov532020-07-14 15:31:22
29Letohrad - OrliceMuži Hostěrádky-Rešov512020-07-14 15:30:23
30ZahnašoviceŽeny Hostašovice182020-07-14 15:27:08
31ZahnašoviceMuži Velká (Hranice III)362020-07-14 14:12:04
32Milotice/n/B - hasičský areálMuži Velká (Hranice III)82020-07-14 14:02:30
33Sportovní areál Broumynerozlišeno Skalice232020-07-14 13:32:47
34Sportovní areál Broumynerozlišeno Skalice262020-07-14 13:30:56
35Mikulovicenerozlišeno Kouty82020-07-14 13:12:11
36Hřiště Valašské Příkazynerozlišeno Bratřejov282020-07-14 12:44:14
37Hřiště Valašské Příkazynerozlišeno Bratřejov232020-07-14 12:43:57
38Fotbalové hřiště KněžpoleŽeny Pohořelice42020-07-14 12:41:36
39Fotbalové hřiště Grešlové Mýtonerozlišeno Křepice262020-07-14 12:10:19
40Fotbalové hřiště Grešlové Mýtonerozlišeno Křepice222020-07-14 12:09:23
41ZahnašoviceŽeny Pustiměř172020-07-14 11:40:55
42ZahnašoviceMuži Pustiměř352020-07-14 11:40:40
43Letohrad - OrliceŽeny Letohrad - Kunčice302020-07-14 11:37:13
44Letohrad - KunčiceŽeny Letohrad - Kunčice302020-07-14 11:35:10
45Mikulovicenerozlišeno Nevcehle162020-07-14 11:31:27
46Letohrad - KunčiceŽeny Letohrad - Kunčice252020-07-14 11:28:43
47Letohrad - OrliceŽeny Letohrad - Kunčice252020-07-14 11:27:02
48ZahnašoviceMuži Vrchoslavice342020-07-14 10:27:16
49ZahnašoviceMuži Morkovice332020-07-14 10:12:07
50ZahnašoviceŽeny Morkovice162020-07-14 10:05:48
51ZahnašoviceŽeny Loučka152020-07-14 10:01:12
52ZahnašoviceŽeny Loukov142020-07-14 09:48:47
53Letohrad - KunčiceMuži Letohrad - Orlice522020-07-14 08:07:01
54Letohrad - OrliceMuži Letohrad - Orlice502020-07-14 08:06:05
55Sportovní areál Broumynerozlišeno Střezimíř272020-07-14 08:04:06
56Sportovní areál Broumynerozlišeno Střezimíř132020-07-14 08:03:32
57Sportovní areál Broumynerozlišeno Střezimíř312020-07-14 08:01:35
58Sportovní areál Broumynerozlišeno Střezimíř132020-07-14 08:00:02
59Sportovní areál Broumynerozlišeno Záborná Lhota302020-07-14 07:56:01
60Kobylí, hasičské cvičištěSmíšený dorostKobylí12020-07-14 07:28:58
61ŽákavaMuži Chrást132020-07-14 07:22:50
62Horní LukaviceMuži Chrást132020-07-14 07:22:29
63MokroušeMuži Chrást132020-07-14 07:22:04
64MochtínMuži Chrást132020-07-14 07:21:41
65ZahorčiceMuži Chrást132020-07-14 07:21:10
66Letohrad - OrliceŽeny Nepomuky242020-07-14 07:15:14
67Letohrad - KunčiceŽeny Nepomuky242020-07-14 07:13:27
68Zámecký park v Oldřišověnerozlišeno Milostovice132020-07-14 05:49:26
69PřílepyŽeny Karolín102020-07-14 00:09:06
70noční soutěžnerozlišeno Karolín122020-07-14 00:06:24
71Hřiště KostelanyŽeny Karolín42020-07-14 00:04:43
72Milotice/n/B - hasičský areálŽeny Karolín42020-07-13 23:55:07
73Hřiště Valašské Příkazynerozlišeno Francova Lhota212020-07-13 23:12:09
74Sportovní areál Broumynerozlišeno Hlubyně262020-07-13 22:40:12
75ZahnašoviceMuži Kostelany322020-07-13 22:39:49
76Sportovní areál Broumynerozlišeno Hlubyně32020-07-13 22:38:47
77Sportovní areál Broumynerozlišeno Svaté Pole222020-07-13 22:22:55
78Sportovní areál Broumynerozlišeno Svaté Pole212020-07-13 22:20:46
79Sportovní areál Broumynerozlišeno Nalžovice72020-07-13 21:49:31
80Sportovní areál Broumynerozlišeno Hlubyně122020-07-13 21:48:56
81Sportovní areál Broumynerozlišeno Nalžovice72020-07-13 21:48:54
82Sportovní areál Broumynerozlišeno Hlubyně122020-07-13 21:47:21
83Sportovní areál Broumynerozlišeno Jesenice92020-07-13 21:43:00
84Sportovní areál Broumynerozlišeno Jesenice92020-07-13 21:41:43
85Sportovní areál Broumynerozlišeno Skalice112020-07-13 21:40:49
86Sportovní areál Broumynerozlišeno Skalice112020-07-13 21:40:08
87Hřiště KostelanyMuži Chropyně72020-07-13 21:40:07
88Hřiště Valašské Příkazynerozlišeno Hoštiná202020-07-13 21:35:14
89ZahnašoviceMuži Chropyně312020-07-13 21:33:55
90Otinoves - sportovní areálŽeny Bílovice32020-07-13 21:25:29
91Hřiště Valašské Příkazynerozlišeno Ublo192020-07-13 21:24:03
92Vidče u hasičárnynerozlišeno Ublo222020-07-13 21:20:11
93ZahnašoviceMuži Velká nad Veličkou302020-07-13 20:51:52
94Otinoves - sportovní areálMuži Soběsuky62020-07-13 20:45:00
95Štítary - Areál SDHnerozlišeno Újezd182020-07-13 20:44:39
96noční soutěžnerozlišeno Bohuslavice u Zlína112020-07-13 20:44:15
97Hřiště KostelanyŽeny Bohuslavice u Zlína22020-07-13 20:43:41
98Letohrad - KunčiceMuži Odry512020-07-13 20:39:19
99Sportovní areál Broumynerozlišeno Horní Měcholupy102020-07-13 20:38:44
100PřílepyŽeny Bohuslavice u Zlína12020-07-13 20:38:34
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání