Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12020/06/212020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
22020/06/222020/07/05 Lanžhot, Na Šlajsi, hřiště, O putovní pohár města Lanžhot, M+Ž+Dor. 1.kolo BHL BV BHL
32020/07/062020/07/11 Dubenec, JL Dubenec TU JL
42020/06/272020/07/11 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 5.ročník PE PLPU
52020/07/032020/07/11 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
62020/06/272020/07/11 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B JI PLPU
72020/07/052020/07/18 Pravčice - ZRUŠENO !!!, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
82020/07/112020/07/18 Olbramovice, BNL Tomice BN BNL
92020/07/042020/07/18 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B PE PLPU
102020/07/102020/07/18 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
112020/06/142020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B ZN -
122020/02/212020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce ZN -
132020/07/052020/07/19 Křenovice - ZRUŠENO !!!, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
142020/06/292020/07/19 Myslibořice, O pohár starosty obce TR TRL
152020/07/112020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
162020/07/052020/07/25 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov JH -
172020/07/112020/07/25 Kobylí, hasičské cvičiště, O pohár obce Kobylí, M+Ž+Dor+TFA 2.kolo BHL BV BHL
182020/07/112020/07/25 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
192020/07/122020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
202020/07/302020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
212020/07/182020/08/01 Prušánky, hasičské hřiště, Putovní pohár starosty obce Prušánky, M+Ž+Dor 3. HO BHL
222020/07/192020/08/01 Loukov - ZRUŠENO !!!, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
232020/07/012020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B VS -
242020/07/192020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
252020/07/122020/08/02 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
262020/07/192020/08/02 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
272020/08/032020/08/08 Břehy, Pojizerský pohár Břehy MB JL
282020/07/262020/08/08 Nětčice - ZRUŠENO !!!, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
292020/07/122020/08/08 Makov, BNL Makov TA BNL
302020/07/252020/08/09 Poštorná, hřiště ZŠ Valtická, O putovní pohár, Poštorná, M+Ž+Dor 4.kolo BHL BV BHL
312020/05/242020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL! PB -
322020/08/012020/08/15 Hovorany, hasičské hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka, Hovorany, M+Ž+Dor 5. HO BHL
332020/08/072020/08/15 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
342020/08/022020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
352020/08/082020/08/22 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
362020/07/052020/08/22 Daměnice, BNL Daměnice BN BNL
372020/08/142020/08/22 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
382020/08/092020/08/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
392020/08/092020/08/23 Vítonice - ZRUŠENO !!!, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
402020/08/152020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
412020/08/222020/08/29 Miřetice, BNL Miřetice/Chmelná BN BNL
422020/08/212020/08/29 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
432020/08/152020/08/29 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž, 3B PE PLPU
442020/08/162020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
452020/05/232020/09/05 Zderaz - Hřiště, Zderaz CR OLSY
462020/08/232020/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
472020/08/312020/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
482020/08/282020/09/05 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
492020/08/312020/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
502020/08/232020/09/06 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
512020/06/292020/09/12 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
522020/08/292020/09/12 Sedlatice, O pohár starosty obce JI PLPU
532020/08/162020/09/12 Volenice, Volenická Noc PB -
542020/08/292020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
552020/08/242020/09/13 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
562020/09/142020/09/19 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
572020/09/052020/09/19 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
582020/09/062020/09/19 Karolín - ZRUŠENO !!!, O pohár obce Karolín KM PHL
592020/09/112020/09/19 Radslavice (noční 2B), O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
602020/09/142020/09/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
612020/09/212020/09/26 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
622020/09/122020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1RadíkovŽenyMichal Matějíček2020-07-04 15:49:38
2RadíkovMužiMichal Matějíček2020-07-04 15:49:17
3PlumlovŽenyLukáš Brtník2020-07-04 08:40:49
4PlumlovMužiLukáš Brtník2020-07-04 08:40:15
5RadíkovŽenyTlumič 2020-07-03 20:23:47
6RadíkovMužiTlumič 2020-07-03 20:23:09
7PlumlovŽenyTlumič 2020-07-03 20:22:11
8PlumlovMužiTlumič 2020-07-03 20:22:02
9RadíkovŽenyHonza Adamec2020-07-03 14:36:48
10RadíkovMužiHonza Adamec2020-07-03 14:36:23
11PlumlovŽenyHonza Adamec2020-07-03 14:35:33
12PlumlovMužiHonza Adamec2020-07-03 14:35:18
13Lanžhot, Na Šlajsi, hřištěMužiLukáš Vaculík2020-07-03 12:29:30
14RadíkovMužiLukáš Vaculík2020-07-03 12:26:14
15RadíkovŽenyLukáš Vaculík2020-07-03 12:26:04
16PlumlovŽenyLukáš Vaculík2020-07-03 12:23:18
17PlumlovMužiLukáš Vaculík2020-07-03 12:23:03
18PlumlovŽenyMichal Matějíček2020-07-03 10:16:09
19PlumlovMužiMichal Matějíček2020-07-03 10:14:42
20RadíkovŽenyJosef Drnek2020-06-30 06:37:19
21RadíkovMužiJosef Drnek2020-06-30 06:36:20
22PlumlovMužiJosef Drnek2020-06-30 06:33:57
23PlumlovŽenyJosef Drnek2020-06-30 06:33:34
24PlumlovMužiJan Marek2020-06-28 22:42:01
25Lanžhot, Na Šlajsi, hřištěŽenyDaniel Chvátal2020-06-28 10:53:41
26Lanžhot, Na Šlajsi, hřištěMužiDaniel Chvátal2020-06-28 10:53:13
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu