Obrubce v roce 2018

Rok:

   Muži   Ženy
ID FireSport:   108791
Okres:   Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   50°26*49*N,15°03*59*E
PSČ:  294 03

Mapa výsledků

Zvětšit mapu

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  ChotěmiceTA16,5816,3116,582018/08/11
2.  BoroviceMB16,6016,5116,602017/08/26
3.  Letohrad - KunčiceUO16,8816,8116,882017/07/22
4.  Letohrad - KunčiceUO16,8816,8116,882017/07/22
5.  SychrovMB16,9016,9116,912018/06/09
6.  MříčnáSM16,9216,7616,922018/05/26
7.  Krásná VesMB16,4617,0317,032018/05/12
8.  ChvaloviceZN17,0416,8417,042016/06/11
9.  Benešov u SemilSM16,7217,0817,082018/09/22
10.  RoudniceHK17,1316,9617,132015/09/12
11.  PlumlovPV16,9017,1717,172017/07/08
12.  HuťJN17,2017,1917,202016/07/02
13.  Stará ŘíšeJI17,2116,9217,212017/07/29
14.  Benešov u SemilSM17,2416,9217,242016/08/21
15.  JirkovJN17,0117,3117,312016/09/03
16.  RadimoviceLI17,2417,3217,322017/08/19
17.  KosmonosyMB17,3617,1717,362018/05/19
18.  Benešov u SemilSM16,5817,4017,402016/09/24
19.  HavloviceTU17,5017,3717,502015/09/05
20.  Letohrad - OrliceUO--17,542015/07/06
21.  NalžovicePB17,5516,9217,552016/07/16
22.  HuťJN17,1317,5617,562018/08/18
23.  RadíkovPR16,7617,5917,592018/06/24
24.  Velké HamryJN17,6017,2417,602018/06/17
25.  Letohrad - KunčiceUO17,4417,6117,612016/07/10
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2018/09/29 Ploukonice PKL 15,39 5 11
2018/08/11 Chotěmice THL 16,58 3 0
2018/06/09 Sychrov JL 16,91 3 13
2018/05/26 Mříčná JL 16,92 2 14
2018/05/12 Krásná Ves JL 17,03 1 15
2018/09/22 Benešov u Semil JL 17,08 1 15
2018/05/19 Kosmonosy JL 17,36 4 12
2018/08/18 Huť JL 17,56 2 14
2018/06/24 Radíkov EXČR 17,59 30 0
2018/06/17 Velké Hamry JL 17,60 5 11
2018/06/16 Moravany EXČR 17,69 17 0
2018/08/19 Dneboh JL 17,75 5 11
2018/05/20 Radimovice JL 17,78 6 10
2018/07/28 Letohrad - Orlice VČHL 18,04 13 3
2018/09/09 Jirkov JL 18,26 10 6
2018/09/15 Borovice JL 18,87 14 2
2018/07/29 Letohrad - Kunčice VČHL 20,14 23 0
2018/05/27 Libuň JL 20,32 5 11
2018/06/17 Zderaz EXČR NP 37 0
2018/06/23 Stará Říše EXČR NP 34 0
2018/09/16 Košťálov JL NP 14 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


18. místo PKL 201310. místo PKL 201410. místo VČHL 20158. místo JL 20168. místo JL 20171. místo JL 2018

Extraliga ČR

Tým: Obrubce , nejlepěí čas: 17,59 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 4x

Jizerská liga

Tým: Obrubce , nejlepěí čas: 16,91 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 134 počet výsledků: 13x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Obrubce , nejlepěí čas: 15,39 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 11 počet výsledků: 1x

Táborská hasičská liga

Tým: Obrubce , nejlepěí čas: 16,58 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Východočeská hasičská liga

Tým: Obrubce , nejlepěí čas: 18,04 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 3 počet výsledků: 2x

Videa a fotografie týmu

Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce
2018/06/24Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚhttp://youtu.be/6SumHnus4bc

Honza Adamec
2018/05/12Krásná Ves, Krásnoveský pohárhttp://youtu.be/zKzh3DBOw3Q

Pepa Adam
Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Název Odkaz Kdy Liga
Extraliga-Chválovice-Pasohlávky -Sestřih https://www.youtube.com/watch?v=vaW00CG5YwA
2016/07/05
JL
Název Odkaz Kdy Liga

Člen týmu

Fanoušek týmu


    Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018

    Kdy Kde St.č. Liga
    2018/05/12 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 12
    JL
    2018/05/19 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 5
    JL
    2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár 12
    JL
    2018/05/26 Mříčná, Mříčenský pohár 13
    JL
    2018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka 12
    JL
    2018/06/09 Sychrov, Káčovský pohár 13
    JL
    2018/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ 3
    EXČR
    2018/06/17 Velké Hamry, Hamrovský pohár 30
    JL
    2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2018/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2018/07/21 Podmoklice, PKL Podmoklice 22
    PKL
    2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2018/07/29 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ 25
    EXČR
    2018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě 29
    JL
    2018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček 29
    JL
    2018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL 22
    VČHL
    2018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice 29
    JL
    2018/09/15 Borovice, Borovický pohár 29
    JL
    2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár 4
    JL
    2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár 10
    JL
    2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár 20
    JL
    Kdy Kde Zamluveno Liga

    Komentáře