Jeřmanice 2017 - Jeřmanická álej 2017

Liga: Podkozákovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 03. 06. 2017 15:00
Kontakt:   Jan Kühnel
Telefon:  774935649
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: Podkozákovská liga

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malá Skála JN 15,52 15,52 15,48
2.  Tatobity SM 15,83 15,64 15,83
3.  Veselá SM 16,09 16,09 16,09
4.  Košťálov SM 16,44 16,39 16,44
5.  Velké Hamry JN 16,45 15,85 16,45
6.  Jeřmanice LI 16,48 16,48 15,54
7.  Hradčany LI 16,51 16,51 16,49
8.  Chyjice JC 16,65 16,65 15,23
9.  Cetenov LI 16,97 16,97 15,78
10.  Pěnčín JN 18,18 16,31 17,18
11.  Frýdštejn JN 17,25 16,09 17,25
12.  Ploužnice SM 17,31 16,18 17,31
13.  Břehy MB 17,40 17,29 17,40
14.  Jirkov B JN 17,81 17,81 15,93
15.  Valdice JC 18,05 15,59 18,05
16.  Myštěves HK 18,28 18,28 18,05
17.  Příšovice LI 18,70 18,70 16,09
18.  Příchovice JN 19,85 19,56 19,85
19.  Tanvald Šumburk JN 20,61 20,61 16,26
20.  Březová LI 20,76 19,27 20,76
21.  Smidary HK 20,86 20,70 20,86
22.  Jílové u Držkova JN 27,24 27,07 27,24
23.  Olešnice SM NP NP 15,49
23.  Rozstání LI NP NP NP
23.  Sloup PZ NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malá Skála Béčko JN 17,81 17,81 17,14
2.  Jeřmanice LI 18,05 18,05 17,72
3.  Košťálov B SM 19,58 19,58 19,34
4.  Veselá SM 21,37 19,39 21,37
5.  Bratříkov JN 21,75 21,75 21,71
6.  Ploukonice SM 22,00 21,07 22,00
7.  Smidary HK 22,01 22,01 18,25
8.  Březová LI 27,57 24,91 27,57
9.  Sychrov Maminy MB 29,30 21,38 29,30
10.  Olešnice SM NP 22,85 NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK14,1814,5014,502016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Jablonec nad Jizerou SM14,5614,6414,642015/10/03 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Tatobity SM14,6814,3614,682016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Smidary HK14,6514,8014,802018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Chyjice JC14,8614,9714,972016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Tatobity SM14,6114,9814,982013/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Smidary HK15,0315,0115,032015/09/05 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Kosmonosy MB15,0714,6715,072013/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Chyjice JC14,6615,1015,102018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Jílové u Držkova JN15,1215,0515,122016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Lestkov SM15,2915,1215,292013/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Obrubce MB15,0115,3215,322016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Košťálov SM15,3314,8015,332018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Březová LI14,4215,3415,342018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Maršovice JN15,3414,5215,342015/10/03 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Veselá SM15,3814,7415,382015/10/03 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Maršovice JN15,0915,4015,402015/09/05 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Jílové u Držkova JN15,1315,4115,412018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Karlinky LI1,5515,3815,502015/09/05 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Malá Skála JN15,5215,4815,522017/06/03 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Veselá SM15,3415,5215,522016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Tatobity Bity SportSM15,5415,1415,542015/10/03 Útok,nástřik 2xB úzké
23.  Veselá SM14,8515,5415,542015/09/05 Útok,nástřik 2xB úzké
24.  Velké Hamry JN15,5515,0715,552016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
25.  Frýdštejn JN14,7815,5715,572018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
26.  Hradčany LI15,6015,5415,602018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
27.  Myštěves HK15,0515,6215,622015/10/03 Útok,nástřik 2xB úzké
28.  Malá Skála JN15,6315,6415,642015/10/03 Útok,nástřik 2xB úzké
29.  Sloup PZ15,6514,9315,652015/09/05 Útok,nástřik 2xB úzké
30.  Tuř JC15,6915,6315,692013/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Košťálov B SM16,9216,2216,922016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
2. Malá Skála Béčko JN17,1317,2617,262016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
3. Krásná Ves MB17,3316,9617,332015/10/03 Útok,nástřik 2xB úzké
4. Košťálov SM16,8317,6617,662016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
5. Malá Skála Béčko JN17,8117,1417,812017/06/03 Útok,nástřik 2xB úzké
6. Jablonec nad Jizerou SM17,8417,9217,922013/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
7. Jeřmanice LI18,0517,7218,052017/06/03 Útok,nástřik 2xB úzké
8. Košťálov SM18,0517,8018,052018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
9. Jeřmanice LI17,7618,2118,212017/06/03 Útok,nástřik 2xB úzké
10. Veselá SM18,2318,3018,302018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
11. Katusice MB18,1718,3418,342018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
12. Břehy MB18,3717,1518,372018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
13. Bratříkov JN18,4818,2818,482015/10/03 Útok,nástřik 2xB úzké
14. Košťálov SM18,6418,6918,692017/06/03 Útok,nástřik 2xB úzké
15. Ploukonice SM17,9818,7018,702018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
16. Březová LI18,7218,0618,722018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
17. Jeřmanice LI18,7118,7518,752016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
18. Košťálov SM18,3618,8018,802015/09/05 Útok,nástřik 2xB úzké
19. Malá Skála Malá Skála B JN17,4418,9318,932013/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
20. Obrubce MB17,0118,9618,962016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
21. Jeřmanice LI17,6219,1219,122018/06/02 Útok,nástřik 2xB úzké
22. Jeřmanice LI19,1618,4419,162016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
23. Krásná Ves MB19,2218,2419,222013/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
24. Huť JN19,2319,0519,232015/10/03 Útok,nástřik 2xB úzké
25. Benešov u Semil SM17,7819,2519,252013/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
26. Bratříkov JN19,2919,0119,292017/06/03 Útok,nástřik 2xB úzké
27. Malá Skála Áčko JN19,0719,3219,322016/07/30 Útok,nástřik 2xB úzké
28. Košťálov SM17,9919,3919,392015/10/03 Útok,nástřik 2xB úzké
29. Těpeře JN19,5119,4519,512015/09/05 Útok,nástřik 2xB úzké
30. Bozkov Bozkov A SM19,5118,6319,512013/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Velké Hamry - Muži

16,45http://youtu.be/ULiEMaK_iGM Zdeněk Nauč

Olešnice - Muži

NPhttp://youtu.be/ftlK6pVMZ20 Lukáš Marek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu
-
2012/09/16 Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic
-
2013/04/13 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2013/06/08 Jeřmanice, Avis Cup
PKL
2013/06/08 Jeřmanice, O pohár Obřího sudu
FNC
2013/11/09 Jeřmanice- kulturní dům, Celkové vyhodnocení FNC 2013
FNC
2014/04/12 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2014/06/07 Liberec, Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2014/06/07 ZŠ Dobiášova, Jeřmanice, Velká cena PlanSecuru
FNC
2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2015/10/03 Jeřmanice, Jeřmanická Alej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice
FNC
2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017
PKL
2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2018/06/02 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2018/06/02 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře