Výsledky ročníku 2023 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Do 1 | No 2 | Ji 3 | Li 4 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Březová | 61 | 14,45 | LI | 47 | ||||
2. | Karlinky | 60 | 14,53 | LI | - | 41 | |||
3. | Košťálov | 56 | 15,70 | SM | 43 | ||||
4. | Doubrava | 55 | 15,30 | MB | 35 | ||||
5. | Hradčany | 44 | 15,34 | LI | - | - | 24 | ||
6. | Olešnice | 43 | 13,75 | SM | - | - | 15 | ||
7. | Březovice | 39 | 16,42 | MB | 28 | ||||
8. | Karlinky B | 29 | 16,47 | LI | - | 24 | |||
9. | Třebnouševes | 25 | 14,62 | JC | - | - | - | 12 | |
10. | Horní Měcholupy | 23 | 14,80 | AB | - | - | - | 13 | |
-. | Tatobity | 23 | 15,10 | SM | - | - | 23 | ||
-. | Sezemice | 23 | 16,42 | MB | 20 | ||||
13. | Krásná Ves | 21 | 15,68 | MB | - | - | - | 8 | |
14. | Ploukonice | 20 | 16,52 | SM | - | - | 12 | ||
-. | Desná III | 20 | 17,23 | JN | 20 | ||||
16. | Bechov | 18 | 15,31 | MB | - | - | - | - | 0 |
17. | Dubenec | 17 | 14,42 | TU | - | - | - | - | 0 |
-. | Břehy | 17 | 16,21 | MB | - | - | - | 7 | |
19. | Chyjice | 14 | 14,61 | JC | - | - | - | 14 | |
20. | Dneboh | 12 | 15,13 | MB | - | - | - | - | 0 |
-. | Jirkov | 12 | 15,28 | JN | - | - | - | 12 | |
22. | Pěnčín | 11 | 15,30 | JN | - | 11 | |||
-. | Jirkov B | 11 | 15,30 | JN | - | - | 11 | ||
24. | Brada - Rybníček | 9 | 16,46 | JC | - | - | - | 9 | |
25. | Lvová | 7 | 19,28 | CL | - | - | - | 7 | |
26. | Jílové u Držkova | 6 | 16,42 | JN | - | - | - | 6 | |
-. | Velké Hamry | 6 | 16,71 | JN | - | - | - | 6 | |
28. | Dubenec B | 5 | 16,98 | TU | - | - | - | - | 0 |
-. | Růžodol I, Liberec XI | 5 | 23,86 | LI | - | - | - | 5 | |
-. | Nová Ves | 5 | 25,31 | LI | - | - | - | 5 | |
31. | Křižany A | 4 | 27,95 | LI | - | - | - | 4 | |
32. | Křižany B | 3 | 34,12 | LI | - | - | - | 3 | |
33. | Bechov B | 1 | 20,11 | MB | - | - | - | - | 0 |
34. | Škodějov | 0 | 16,67 | SM | - | - | 0 | ||
-. | Rváčov | 0 | 19,86 | SM | - | - | - | 0 | |
-. | Košov | 0 | 27,01 | SM | - | - | - | 0 | |
-. | Chlum | 0 | 28,99 | JC | - | - | - | - | 0 |
-. | Koberovy | 0 | NP | JN | - | - | - | - | 0 |
-. | Škodějov Chasa | 0 | NP | SM | - | - | - | 0 | |
-. | Dobšín Kamenice | 0 | NP | MB | - | - | - | - | 0 |
-. | Frýdštejn | 0 | NP | JN | - | - | - | - | 0 |
-. | Radimovice | 0 | NP | LI | - | - | - | - | 0 |
-. | Sovenice | 0 | NP | MB | - | - | - | 0 | |
-. | Košťálov B | 0 | NP | SM | - | - | - | - | 0 |
-. | Janův Důl | 0 | NP | LI | - | - | - | - | 0 |
-. | Žehrov | 0 | NP | MB | - | - | - | 0 | |
-. | Rašín | 0 | NP | JC | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Do 1 | No 2 | Ji 3 | Li 4 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ploukonice | 20 | 15,81 | SM | - | 15 | |||
2. | Olešnice | 19 | 17,45 | SM | 13 | ||||
3. | Karlinky | 10 | 18,66 | LI | 10 | ||||
4. | Malá Skála Béčko | 7 | 18,12 | JN | 5 | ||||
5. | Kosmonosy | 5 | 17,10 | MB | - | - | - | - | 0 |
-. | Slatiny | 5 | 18,36 | JC | - | - | 3 | ||
7. | Sychrov | 4 | 17,64 | MB | - | - | - | 0 | |
8. | Košťálov | 3 | 17,74 | SM | - | - | - | - | 0 |
-. | Bechov | 3 | 17,99 | MB | - | - | - | - | 0 |
-. | Krásná Ves | 3 | 18,63 | MB | - | - | - | 3 | |
-. | Třebovětice | 3 | 19,90 | JC | - | 3 | |||
12. | Jablonec nad Jizerou | 2 | 19,74 | SM | - | - | 2 | ||
-. | Hodkovice nad Mohelkou | 2 | 21,50 | LI | - | - | - | 2 | |
14. | Pěnčín | 1 | 19,83 | LI | - | - | - | 1 | |
15. | Katusice | 0 | 18,43 | MB | - | - | - | - | 0 |
-. | Huť | 0 | 18,72 | JN | - | - | - | - | 0 |
-. | Radimovice | 0 | 18,74 | LI | - | - | 0 | ||
-. | Břehy | 0 | 19,14 | MB | - | - | - | - | 0 |
-. | Myštěves | 0 | 21,31 | HK | - | - | - | - | 0 |
-. | Rváčov Košov | 0 | 29,64 | SM | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 67 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: